ALLERLEI tampons gebruikte als ikopvakantiewas" "loch gek dat ik vroeger alleen maar o.b. Veelzijdige vruchtensiroop Zuivelprestatieboek Lekker uit Engeland o.b. een gemak bij een ongemak s,Xtfr/'v^ katoen absorberen zo goed dat u nooit bang hoeft te zijn voor de breedte uitzetten. "Achteraf begrijp ik eigenlijk niet waarom ik toen niet vaker tampons ge bruikte. Want de voordelen die tampons hebben als je op vakantie bent, hebben ze natuurlijk ook als je lekker thuis zit. Het allerfijnste van tampons vind ik dat je ze niet voelt. Je ziet ze niet, je merkt ze niet en ie- mand anders kan er ook niets van merken. Met tampons word je er als het ware zo min mogelijk aan herinnerd dat je ongesteld bent. Tampons vind ik ook veel hygieni- scher. Over onaangename luchtjes hoef je je geen zorgen te maken en doorlekken komt niet voor. Dat tampons zo klein zijn is ook heel fijn. Ze passen in elk tasje en weggooien kun je ze op elk toilet. Nee hoor, geef mij maar tampons". o.b. tampons met puur natuurlijke Er zijn 4 verschillende o.b.'s: mini, normaal, speciaal en maxi. Voor de meeste vrouwen is de o.b. normaal geschikt. Voor een sterkere menstrua tie is er de o.b. speciaal en de o.b. maxi. Veel vrouwen gebruiken trouwens verschillende tampons: aan het begin of het eind van hun menstruatie nemen ze dan een minder sterk absorberende o.b. As u vragen heeft over menstruatie of o.b. tampons, kunt u ons altijd schrijven (o.b. afdeling voorlichting, Postbus 69, 3800 A3 Amersfoort). f! j*uir fitntnisM'] Uit puur geconcentreerd vruchtensap worden de vruchtenlimonadesiropen van Spontin gemaakt. Bij AH zijn ze verkrijgbaar in de smaken aardbeien, frambozen en cassis (zwarte bessen). Aange- lengd met gewoon water uit de kraan maakt u er heer- lijke vruchtenlimonade van. Een bus Spontin (f 5,98) is goed voor in totaal zo'n 25 glazen iimonade. Om 'prik' te maken kunt u de siroop aanlengen met koolzuurhoudend bronwa- ter. Daarnaast zijn de Spontin-siropen erg lekker als garnering van via en pudding. Met ijs en melk maakt u er heerlijke milk shakes van. En wie graag avontuurlijke cocktails maakt, heeft aan deze siro- pen een uitstekende basis voor drankjes met een vruchtensmaak. Wie loopt, fietst, voetbalt of tennist, kortom sportief be- zig is, weet hoe belangrijk het is wat je eet, wanneer en hoeveel. Goed en geva- rieerd eten en drinken is een eerste stap naar een goede condttie. Zuivelpro- dukten spelen daar van oudsher een belangrijke en smakelijke rol in. Daarom neemt AH geen halve maatregelen. Spe- ciaal voor de zuivelklanten is een uniek recepten- boekje gemaakt met bijna 100 sportieve zuivelrecep- ten! Het 'Zuivelprestatie boek'. Want niet alleen kun je met zuivel culinair heel wat presteren, wie pres- teert moet ook eten. En daarover is in dit boekje meer te lezen. Elke sport heeft z'n eigen tafelmanieren. Moet je eten voor het zwemmen? Of zwemmen voor het eten? En wat eet je dan? Hoe is dat bij voetbal, bij tennis of fietsen? Een keur van medewerkers: het Nederlands Zuivelbu- reau en de Zuivelkeuken voor de vele, heerlijke re ceptee sportdeskundigen van naam. Interviews met bekende sporters - Gerard Nijboer, Jan Raas, Marcella Mesker en vele anderen - over 'Wat eten zij?'. In de eindredactie zit Herman Kuiphof. Het Zuivelprestatieboek ligt in mei in de winkels. Een must als je lekker en spor tief wilt fourageren. De op- lage is beperkt, dus wees er snel bij! Prijs f 4,95. BMNSTON Cream Crackers ught*uus> Mrrrooswa In een groot aantal AH-win- kels kunt u een dezer da- gen gratis een 'Big Ben' proeven. 'Big Ben' is in dit geval het symbool voor drie bekende Engelse kwaliteits- produkten: Jacobs cream- crackers, belegd met Dairy Crest cheddar-cheese en gegameerd met wat Bran- ston Pickles van het fa- meuze merk Cross Blackwell. De bedoeling van de actie is om deze gerenommeerde Engelse produkten onder de aandacht van een groot aantal AH-klanten te bren- gen. Een 'Big Ben' leent zich namelijk uitstekend om thuis, naast andere hapjes, geserveerd te wor den. Met de combinatie van de hartige cheddar-cheese en de pittig-zoetzure pickles kunt u uw gasten op z'n Engels onthalen! 20 Tampons metroncletop

Allerhande | 1985 | | pagina 30