ALLERLEI Maak de auto 'zomerklaar' Nieuwe cake met kiwi 'Boeren koffie' op nieuwe manier f^Shag, mild. AmJTH I SWN£ io goed als u van andenen lig als u van ons gewend bent. tusmeft Aromatisch en rijp- bruin, met de milde en zuivere smaak van Virginia, Burley en Kentucky tabakken. Ter kennismaking pakje 50gram r\ -rr raat van BMF dat in de gro- tere AH-winkels te koop is. Het apparaat werkt volgens het eenvoudige doch doel- treffende perssysteem. U doet gemalen koffie in de kan, giet kokend water op, plaatst het deksel met op- getrokken filter op de kan en drukt drie minuten later de filter langzaam naar be- neden. Het maalsel blijft onder de filter en de koffie kan direct uit de kan wor- den geserveerd. Dit systeem heeft een aan- tal voordelen ten opzichte van de meeste andere. U heeft ongeveer 20% minder koffie en geen filterpapier nodig. Door het perssys teem wordt het voile aroma van de koffie benut. Je zou het daarom boerenkoffie kunnen noemen: daarbij wordt kokend water recht- streeks op het koffiemaal- sel gegoten. Door gebruik te maken van de kurken onderzetter blijft de inhoud geruime tijd op temperatuur. Met het Kaf- fee Primo apparaat kunnen drie tot acht koppen koffie worden gezet. Een maatle- pel en kurken onderzetter worden bijgeleverd. U kunt het systeem ook ge- bruiken om thee te zetten of met ijs gekoelde dranken te serveren. Het ijs blijft dan onder de filter. Bij de wisseling van de sei- zoenen vraagt de auto wat extra aandacht. Om de laklaag te beschermen i: het verstandig de auto vier maal per jaar een goi poets- en wasbeurt te gi ven. In de grotere AH-wir| kels is een uitgebreid as sortment produkten van Valma voor dit doel ver- krijgbaar. Geef de auto eerst een goede wasbeurt met auto- shampoo. Na het wassen de auto goed naspoelen en afdrogen. Daarna kunt u de lak in de was zetten met een autowax. Daardoor blijft een beschermende waslaag achter, die de lak ook in de felle zomerzon beschermt. AND De verchroomde delen van de auto kunt u behandelen met speciale chroomreini- ger en chroomglans. Met Valma roestomvormer kun nen roestplekjes worden aangestipt. Kies voor de grate schoon- maak van uw auto een dag waarop er weinig of geen zon is. Wassen en poetsen in de felle zon is juist slecht voor de lak! Onder de naam Lady Cake waren al geruime tijd bij AH twee cakes verkrijgbaar. een met cacaonoten en een met vruchtenrum. Daar is nu een derde bijgekomen: de Lady Cake Kiwi, een heerlijke cake met een vul- ling van kiwi-jam. Deze nieuwe Lady Cake wordt volgens een be- proefde methode eerst ge- bakken en pas daarna gein- jecteerd met de kiwi-jam. Daardoor blijft de smaak optimaal. Tenslotte wordt de cake gegarneerd met ca- cao-fantasie en verpakt. Ook de stevige folie-verpak- king speelt een belangrijke rol bij het behoud van de goede smaak. De Lady Cake Kiwi bevat geen conserveringsmiddel. Een cake van 400 gram kost f 2,95. Kaffee Primo heet een nieuw koffie-snelzet-appa-

Allerhande | 1985 | | pagina 17