ALLERLEI Chanty Fruit ChantyTop/ Chocolade Mousse i qq A f -<■" IJocku QRcmty Top Probleemloze tuinmeubels Lichtere chocomel met smaak Solo Meer aandacht voor schoenen CytibffJJe (Sfiocofar/ flEflQrji *2 Tuinmeubels hebben het in Nederland zwaar te verdu- ren. Veel fabrikanten heb ben er veel tijd en geld in gestoken om stoelen en ta- fels te ontwikkelen die ons grillige klimaat kunnen weerstaan. Na houten, sta- ien en aluminium stoelen - deels met kunststof delen - zijn er nu tuinmeubels die geheel van kunststof zijn vervaardigd. Dat heeft nogal wat voorde- len. Ze zijn vrijwel onder- houdsvrij (ze moeten alleen af en toe met een sopje worden schoongemaakt), volledig weerbestendig en bestand tegen ultraviolette stralen, waardoor ze niet verkleuren. Het in belang- rijkemategeautomati- seerde produktieproces re- sulteert daamaast in een redelijke prijs. Bovendien hebben deze stoelen een lange levensduur. Bij AH kunt u kiezen uit twee modellen: Jardin Lo carno (foto) en Jardin Easy Chair. Naast de bekende Choco mel is er sinds kort een nieuwe variant op de markt Chocomel Light. Het nieuwe produkt komt tege- moet aan de vraag naar een lichtere chocolade- melk, die toch qua smaak en kwaliteit kan wedijveren met de van oudsher be kende 'gewone' Chocomel. Aan Chocomel Light is o.a. druivesuiker toegevoegd die snel energie geeft. De nieuwe drank wordt in de bekende literfles van Cho comel verkocht. NUTHIO'1 Schoenen poetsen is weer terug op het lijstje van huis- houdelijke werkzaamhe- den. De fors gestegen prij- zen van ons schoeisel no- pen kennelijk veel Neder- landers om hun schoenen beter te onderhouden dan ze de afgelopen jaren heb ben gedaan. Er zijn tegenwoordig uitste- kende produkten op het ge- bied van schoenonderhoud. Kiwi-schoencremes zijn daarvan een voorbeeld. Ze zijn ontwikkeld op oliebasis en bevatten een bijzonder hoog pigment-gehalte. Daardoorzijn decremes waterafstotend (een niet onbelangrijke eigenschap in ons land) en kleurdek- kend. Dit in tegenstelling tot sommige andere schoencremes, die op wa- terbasis zijn vervaardigd. Bij de aankoop is het dus zinnig om te letten op de samenstelling. rjjraftjki desse/tte nuiooft 1. vamlle dessert met room

Allerhande | 1985 | | pagina 9