3.95 Met het etiket kan het zakje probleemloos worden afgesloten en thuis weer geopend. Uit uw brief blijkt dat in het filiaal waar u uw boodschappen haalt deze nieuwe appara tus nog niet aanwezig is. In de toekomst zal daar zeker verande- ring in komen. Wat hoort bij wat? Tot op heden hebben wij niet meer verzoe- ken ontvangen om aan te geven welke afbeel ding welk recept voor- stelt. Niettemin zullen wij waar dat noodzake- lijk is de naam van het recept in rechtstreeks verband met de foto afdrukken. Wij zijn het met u eens dat wij daar wellicht meer ie- zers een plezier mee kunnen doen. Service voor PMC-artikelen Deze snelkookpan was een artikel van de reeds lang geleden beeindigde Premie van de Maand Club bij AH, de PMC. Er zijn twee firma's die nog voor een aantal PMC-arti kelen service kunnen verlenen of onderdelen leveren. Voor PMC- koelkasten, wasauto- maten, droogtrom- mels, centrifuges en snelkookpannen is dat de firma Rijtol, Oosterengweg 86,1212 CP Hilversum, tel. 035- 850907 856260. Hebt u een onderdeel nodig, dan kunt u dit het beste telefonisch be- stellen. Men kan dan direct bepalen om welk model het gaat. Helaas is het niet meer mogelijk nog service te verlenen of onderde len te leveren van de stofzuigers. Van de snelkookpannen levert men niet alleen onder delen, maar men kan ook gehele pannen, te- vens in nieuwe model- len, leveren. Naaimachinehandel Oberink, Steenstraat 71,6828 CD Amhem, tel. 085-433107, heeft di verse onderdelen voor PMC-naaimachines in voorraad. Men kan deze onderdelen leve ren en reparaties in Amhem laten verrich- ten. Voor dit laatste graag tevoren telefo nisch een afspraak ma- ken. Reparaties thuis kunnen niet worden verricht. Vraag Aanbod verdwijnt met AHuispost Wij vinden het erg fijn te vememen dat u AHuispost altijd met belangstelling hebt ge- lezen, in het bijzonder de Vraag Aanbod-ru- briek. In het begin heeft in AllerHande ook een dergelijke ru briek gestaan, maar door de minder fre- quente verschijning van AllerHande, zo'n 7 keer per jaar, is het voeren van een derge lijke rubriek in dit ma gazine niet meer te realiseren. Overigens zullen in de komende AllerHandes nog brieven en vragen die naar AHuispost wa- ren gezonden aan de orde komen. In Duitsland weten ze wel wat lekker eten is. En wat je erbij moet drinken: een Duitse wijn natuurlijk. En op dat punt hebben we een paar aardige suggesties voor u. Allemaal uit het goede wijnjaar 1983: Uw wijnland Rheinland- Pfalz fles 0.7 liter M5/.*7sJ fles 0.7 liter Met plezier lees ik steeds weer het 'thuisblad' en pas regelmatig iets van de in- houd toe. De recepten en bijbehorende foto's zijn smakelijk en aantrekkelijk. Hierbij sluit mijn vraag aan. Is het mogelijk met een cij- fer/ letter aan te geven wat 'wat' is? Ik ben geen leek in de keuken, maar moet soms een beetje puzzelen om een afbeelding met de tekst te combineren. Ik neem aan dat ik niet de enige ben. Dus als dit te doen is, graag. Niet om de afbeelding te evenaren, maar het geeft toch een smakelijke voldoening als je er dichtbij bent. M. D., 's-HERTOGENBOSCH Een aantal jaren geleden kocht ik bij u een snelkook- pan merk 'tempo gourmet'. Inmiddels is hetnoodzake- Wiit u iets weten over produkten die bij AH te koop zijn of over andere zaken die u bij AH tegenkomt? Schrijf het ons: AllerHande, Antwoordnummer 250,1500 VC Zaandam, Vermeld in de linker bovenhoek van briefkaart of envelop: AHA. Vragen die voor een groter publiek interessant zijn, worden in deze rubriek gepubliceerd. Alle briefschrijvers krijgen persoonlijk antwoord. lijk de rubberen afsluitring in het deksel te vervangen. Bij navraag in verscheidene zaken voor huishoudelijke artikelen blijkt het echter niet mogelijk hier aan te ko men, omdat uw snelkook- pan geen gangbaar merkar- tikel is. L.H.L., AMSTERDAM Tot mijn spijt las ik dat AHuispost verdwijnt. Jam mer! Want daarmee ver dwijnt dan ook uw unieke rubriek Vraag Aanbod. Zoiets vind je nergens. Het was de gelegenheid contac- ten te leggen op verzamel- gebied of dat ene uitver- kochte boek te vinden. Mag ik u daarom verzoeken in AllerHande plaats in te rui- men voor een dergelijke ru briek. SJ.DER., VUSSINGEN 't Korrrt uit Duitsla lekkerenhetzit Zeller Graftschaft Q.BA, ties 0.7 I M5 Niersteiner Spiegelberg Spatlese, "7QC Bernkasteler Kurfiirstlay Q.BA, fT A C Graacher Himmelreich Riesling Q.BA, fT QfT fles 0.7 liter Siebeldinger Kbnigsgarten Q.BA, C QC fles 0.7 liter \J Guntersblumer Vbgelsgarten Kabinett, CI fles 0.7 liter Mittelrhein Rheinpfalz Rheinhessen Moezel-Saar-Ruwer

Allerhande | 1985 | | pagina 51