'T VERLANGLUSTJE VAN UW VIERVOETER. k, Markies vers rundvlees bceuffrai ELKE DAG HET ALLERBESTE. EERSTE KEUS VLEES its*,, met RUND de obligaties waar het in dit geval om gaat is de uitloting op obliga- tienummers, die voor- komen in de vier hoe- ken van de obligatie. Dat is de lening 1971. Staat het nummer bo- venaan in het midden onder het vignet, dan gaat het om de lening 1972; daarvan vindt de uitloting steeds plaats per 1 juli. Op het moment dat wij uw brief beantwoorden staat een nieuwe uitlo ting voor de deur, maar de nummers daarvan zijn nog niet getrokken en kunnen wij u nog niet bekend maken. In de eerste weken van februari zullen deze nieuwe nummers in alle Albert Heijn-filialen bekend worden gemaakt door middel van speciale biljetten. Bij de cais- sieres kunt u dan van de reeds eerder uitge- lote obligaties de num mers opvragen, want deze zijn nog niet alle- maal ter verzilvering aangeboden. Uitgelote obligaties dragen geen rente meer. Uw geld blijft dus renteloos lig- gen als u ze niet direct verzilvert. De nu uitgelote obliga ties van j 100 en J 1,00 nominaal, voorzien van alle nog niet versche- nen coupons, zijn perl februari 1985 aflosbaar a 110% en betaalbaar bij hoofdvestigingen van de Amsterdam- Rotterdam Bank N.V. te Amsterdam, Rotter dam, Den Haag en Zaandam, alsmede ten kantore van NV Cee- hom, Westzijde 30 te Zaandam. De obliga ties kunnen ter incasso eveneens worden aan geboden bij alle vesti- gingen van Albert Heijn. Uitbetaling bij andere banken is ook moge- lijk, maar dat brengt kosten met zich mee. Het is nuttig hiemaar van te voren te infor- meren, omdat deze kosten per bank kun nen verschillen. Levert u uw stukken in bij een Albert Heijn-filiaal dan ontvangt u een bewijs van inlevering, terwijl uitbetaling dan volgt op de door u aan te ge- ven bank- of giroreke- ning. Mocht u toch nog vra gen willen stellen, dan kunt u daarvoor recht- streeks terecht bij de afdeling effecten van Ahold nv, Westzijde 30, 1506 EE Zaandam. Stel uw vragen steeds schriftelijk, maar ver meld zo mogelijk uw telefoonnummer. Men zal u dan snel een dui- delijk antwoord kun nen geven. Plantaardig vet vervangen door dierlijk Inderdaad is de insta- biele prijs van plant aardig vet op de we- reldmarkt voor ons aanleiding geweest naar goede, in de prijs- lijn liggende vervan- gers. Deze bleken ech- ter op het vlak van dierlijke vetten te lig- gen. Reden voor ons om de samenstelling van het 500 grams- kuipje plantaardige margarine te verande- ren en er ook dierlijke vetten aan toe te voe- gen. De grotere ver- pakkingseenheid wordt overwegend in gezin- nen gebruikt, en daar zit men nu niet direct op prijsverhogingen te wachten. Vandaar dat wij voor het altematief van een gewijzigde sa menstelling hebben ge- kozen. Voor het 250 grams- kuipje van AH-halva rine hebben wij overi- gens wel de zuiver plantaardige samen stelling aangehouden. Insuline in witlof? U heeft gelijk dat insu line in het menselijk li chaam wordt gevormd en niet als stof in witlof aanwezig is of kan zijn. In het betreffende arti- keltje in de rubriek Al lerlei was dit tot onze spijt aan onze aan- dacht ontsnapt. Delekkere hondemaaltijd 1 3f. Attxet Betei echV^g Rundvlees Wilt u iets weten over produkten die bij AH te koop zijn of over andere zaken die u bij AH tegenkomt? Schrijf het ons: AllerHande, Antwoordnummer 250,1500 VC Zaandam. Vermeld in de linker bovenhoek van briefkaart of envelop: AHA. Vragen die voor een groter publiek interessant zijn, worden in deze rubriek gepubliceerd. i>_^^AIl^briefschn^vei^<rijger^er^oonlyl^ntwooi^^^ Reeds jaren gebruik ik de plantaardige AH-halvarine (500 g). Tot mijn verbazing moet ik constateren dat sinds enige tijd ook dierlijke vetten worden gebruikt, terwijl dit in het kleine kuipje niet het geval is. Dit zonder enige bekendma- king. Als de grondstoffen- prijs de oorzaak is, had u m.i. beter de prijs wat kun nen verhogen. MEVR.A. T..OLST In uw rubriek Allerlei trof ik aan dat witlof veel insuline zou bevatten. Is dit niet een drukfout? Insuline wordt geproduceerd in het men- selijk lichaam. Moet er niet staan vitaminen i.p.v. insu line? EA B. DENHMG Frolic fourres a la moelle met mergvulling Lckkerkoekjes voor tussondoor u A J beretd met prepare avec du

Allerhande | 1985 | | pagina 47