ALLERLEI Nesquik Uitzonderlijk puur en zeldzaam heerlijk Altijd een gastvrije soepin voorraad Verse chocolade - melk in huis De heten Superbintjes iromige Drie pure heerlijkheden uit het smaakrijke Artland-assortiment Edle Kalbsleberwurst kalfsleverworst. Delikatess Leberwurst mit edlen Krautern voortreffelijke leverworst met tuinkruiden. Westfalische Gutsleberwurst, grob verrukkelijke leverworst met grove stukjes lever, licht gerookt. 100 gram mi L19 iWNPIGNON CSEMSOEP 2iMFSOEP Bij plotseling bezoek is het erg makkelijk als u wat soep in blik in voorraad hebt. Vooral de maaltijd- soepen zijn erg geschikt om onverwachte eters toch gastvrij te onthalen. Bij AH hebt u volop keus. In alle winkels is ereen ruim assortiment soepen van het huismerk verkrijg- baar. En zoals u weet: als het huismerk op de verpak- king staat, bent u nog voor- deliger uit! Daarnaast zijn er in de gro- tere filialen bijvoorbeeld fa- milie-soep van Unox, kleine blikjes van Campbell en echte winterse soepen van Artland verkrijgbaar. U kunt kiezen uit onder an- dere erwtensoep, bruine bonensoep, ossestaart- soep, selderie-cremesoep, uiensoep, goulashsoep, lin- zensoep en jachtsoep. Zelf chocolademelk maken was al heel makkelijk met lang houdbare Nesquik. Door enkele kleine verande- ringen in de samenstelling is deze chocolademelk nu nog lekkerder en handiger in het gebruik geworden. Niet alleen is dechocola- desmaak roller geworden, maar ook is aan nieuwe Nesquik druivesuiker toe- gevoegd voor directe ener- gie. Door de aanpassingen lost Nesquik nu ook in koude melk sneller op. Het is ver krijgbaar in verpakkingen van 400 of 800 gram. Bintjes zijn lekker bloemig, koken niet stuk en zijn ook prima voor patat. Geen wonder dat Nederlandse Bintjes zo veel geprezen worden. Als er al een aard- appel bestaat die nog beter is, kan dat alleen maar een Superbintje zijn. Dat klopt. En die aardappel is speciaal geselecteerd door AH. Kleine aardappelen zijn las- tig om te schillen. Daarom sorteert AH gewone Bintjes op een grootte van 4 tot 5 cm. Superbintjes daarente- gen hebben het voordeel dat ze nog grater zijn en een zeer gelijkmatige vorm hebben. Bovendien zijn ze niet alleen schoongebor- steld zoals gewone Bintjes, maar daarna ook nog eens gewassen. Voor prettig schillen met schone han- den. En natuurlijk is de smaak even uitstekend als van de vertrouwde Bintjes! echt aistoen'

Allerhande | 1985 | | pagina 35