ALLERLEI iii a De Ruij terehc>colade-vlokken. Laat ze niet van je brood eten. Brunch voor ontbijt of lunch De lekkerste winter- salade maakt u zelf Bacterien als de dood voor bieekwater DeRuijte melk chocolade vlokken 200 g e Mona heeft een nieuw zui- velprodukt gelntroduceerd onderde naam Brunch. Dat geeft al aan dat het produkt zowel geschikt is voor het ontbijt als voor de lunch. Brunch is een frisse, halfvolle kwark met twee verschillende smaakvarian- ten: met zuidvruchten en met hazelnoten. In Brunch met zuidvruchten (900 kilo- Joules per bakje van 200 g) proeft u stukjes sinaasap- pel, abrikoos, appel, rozij- nen, citroen, granen en stukjes noot. Brunch met hazelnoten (920 kiloJoules) bevat naast stukjes hazel- noot ook vijgen, granen, zil- vervliesrijst en rozijnen. Brunch is een vers zuivel- produkt. U vindt het dan ook in het koelvak in de AH-winkel en u bewaart het in de koelkast. Ook van wintergroenten zijn heerlijke salades te ma- ken. Het is gewoon een kwestie van combineren. Liefst met een koolsoort, een knolgewas, een blad- groente en wat fruit. Bij- voorbeeld witte kool, knol- selderij, sla en sinaasappel. Maarer zijn ook allerlei an- dere combinaties mogelijk, afhankelijk van uw eigen smaak en voorkeur. Gebruikt u kant en klaar gesneden groenten voor uw salade? Die kunt u het best kort voor het klaarmaken nog even wat fijner snijden. Gebruik een scherp mes om het vitamineverlies zo- veel mogelijk tegen te gaan. Moet u straks maar eens proeven: zo'n frisse, lichte wintersalade is echt een verrassing. Bleekwater maakt niet al- leen grondig maar ook hy- gienisch schoon. Ideaal voor toilet, bad, dou che, wastafels en andere afvoeren. Het grate voor- deel is dat bleekwater ook onder water al het organi- schevuilafbreekt. In geconcentreerde vorm hecht bleekwater beter aan het materiaal, waardoor de reinigendewerkingwordt vergroot. Niet alleen in uw sanitair is bleekwater nuttig. Een paar druppels in het water van een bloemenvaas houden degroei van bacterien te gen. Het is wel belangrijk bleekwater buiten bereik van kinderen te houden. Gebruik het ook nooit in combinatie met een ander reinigingsmiddel.fi De Ruyter bestaat 125 jaar. Stuur een kaartwin een taart. Hoe dat gaat? Kijk op het pak. U hebt de tijd van 1 februari t/m 30 april 1985. Doe mee!

Allerhande | 1985 | | pagina 34