ALLERLEI Sinaasappelmarmelade zo gemaakt Wild voor het kerstdiner Als U ziet wat Honig allemaal in z'n soepen doet, dan weet U waarom deze zo lekker zijn. Face Shaper: drie gezichten uit een doosje uiensoep impignonsoep soep 6borden wHONICi 6borden Hhonig rrmjoruan peterselie wortel knolselderij tomaat ilopemtjes Marmelade heeft een pitt' ger smaak dangewone jam. Dat komt doordat er ook stukjes schil in zitten. U hebt er twee ingredienten voornodig: 1 kg geleisuiker en 8 sinaasappels. De sinaasappels borstelt u onder heet water af. Een si- naasappel snijdt u in dunne plakjes. De overige sinaas appels schillen, de witte velletjes eraf halen en de si naasappels in stukjes snij- den. De schil van twee si naasappels achterhouden en in heel dunne reepjes snijden. Dehelezaak plus de geleisuiker doet u in een pan met deksel, die u een nacht op een koele plaats laat staan. De volgende dag gaat u ver- der. De potjes voor de mar melade met heet sodawater afwassen, met heet water naspoelen en omgekeerd op een theedoek laten uit- druipen. Depanmethet mengsel van sinaasappels. schillen en suiker aan de kook brengen, terwijl u steeds met een houten le- pel roert. Vijf minuten laten doorkoken, het schuim eraf scheppen en de potjes tot de rand toe vullen. Deksel erop, potjes op hun kop wegzetten en klaar. Heertijk bij het kerstontbijt! In december vindt u in de grotere AH-winkels klein wild als vers konijn (ook bouten) en verse haas (pe- per, rug en bouten). U vindt dit voorverpakte wild in een speciale vitrine of bij de vers vleesafdeling. Konijn kunt u het beste bo- ven op het fomuis braden. Het vlees is van nature wat aan de droge kant. Wan- neer u konijn toch in de oven wilt braden, dan is het belangrijk dat u het vlees regelmatig bedruipt. Haas is donkerder van kleur en smaakt wat pitti- ger dan konijnevlees. Om te voorkomen dat het vlees door het aanbraden nog droger wordt, kunt u er reepjes vet varkensspek om wikkelen, die u met een touwtje vastbindt. Men noemt dit 'barderen'. Na het aanbraden verwijdert u het spek, zodat het vlees alsnog de kans krijgt mooi bruin van kleur te worden. 6borden HONIG Cover Girl heeft een groot make-up assortiment, dat verschillende mogelijkhe- den biedt voor de feestda- gen. Een doosje Face Sha per^ 7,45) biedt drie ver schillende kleuren, com- pleet met een kwastje. Rose Petal Blusher is een verfijnde rouge, waarmee u uw wangen een warme teint geeft. Rosewood Sha- dower is speciaal bedoeld om gezichtslijnen te ca mouf leren of te corrigeren. De derde kleur is Rosebud

Allerhande | 1984 | | pagina 28