Keier-Gbster DE ENIGE ECHTE. COCKTAILS LONG-DRINKS VRUCHTENBO Keller-Geister. Een lichtvoetige, tilciceltje mousserenae witte wijn, die u ijskoud drinkt. Puur of voor de afwisseling fantasierijk gemixed. En hoe, waar en wanneer u'm ook drinkt: Keller-Geister zal u altijd bevallen. Net als z'n prijs trouwens. Meesterwerkjes van 'n barkeeper. Ole. Doe in een wijnglas een borrelglaasje droge sherry plus eenzelrde hoeveelheid sinaasappel- sap en vul het glas met ijskoude Keller-Geister op. Costa Brava. Schenk 'n half ie Marasquin in een wijn- laar een dun schijfje citroen over uit en vul het glas op met ijskoude Keller-Geister. Verona. Doe een borrelglaasje rode of witte vermouth in een wijn glas, knijp een schijfje citroen uit in 't glas en maak de cocktail af met ijs koude Keller-Geister. Old Dutch. Doe in een ruim wijnglas een borrelglaasje koude brandewijn en voeg daar een snuifje nootmuskaat, een kruidnagel, een mespuntje suiker, een klein stukje laurierblad en een druppel Angusto- ra of Catz Elixer aan toe. Glas opvullen met ijskoude Keller-Geister. Om lekker lang van Keller-Geister te genieten. lcecold. Vul een glas voor V4 met mineraalwater met prik, voeg ijskoude Keller-Geister toe plus een blokje ijs en, naar wens, een schijfje citroen. Tea for Two. Schenk een half borrelglaasje sterke koude thee in een hoog glas, voeg hier een bor relglaasje Triple Sec aan toe en vul het geheel aan met ijskoude Keller-Geister. Even roeren. America. Vul een glas voor 14 met koude ginger ale en maak de long-drink af met ijskoude Keller- Geister, een blokje ijs en eventueel een schijfje citroen. Split. Doe een borrelglaasje jonge jenever in een hoog glas en giet er een gelijke hoeveel heid peren- of perzikensap bij. ig Daarop het sap uit een schijfje citroen en afmaken met ijskoude Keller-Geister. Een heerlijke party- drank voor iedereen. 0 Snijd 'n niet te grote meloen in kleine stukjes. Pel 4 manderijnen en 2 sinaasappelen en snijd de partjes ook klein. Gooi deze fruitstukjes in de bak met meloen en voeg daar nog een half pond druiven, 2 in schijfjes gesnedenbananen, 2 of 3 in stukjes gesneden kiwi's (vers of uit blik) en een klein blikje ananas- stukjes aan toe. Overgiet deze fruit- cocktail met 2 liter Keller-Geister en een flinke scheut Creme de Cassis.Goed. doorroeren en vervolgens 3 tot 4 uur in de koelkast laten marineren. Ijskoud serveren. Ook heerlijk als na erecht over bijvoor- eeld een bolletje vanille-ijs. Sprankelt in1 glas, tintelt op je tong. "UEMl

Allerhande | 1984 | | pagina 40