Volgens kenners is onze eigen pindakaas de lekkersteJoch vragen we er een stuk minder voor I en PINDAKAAS PINDAKAAS veringsmiddelen zijn toegevoegd. Als deze stoffen wel zouden worden gebruikt, zou dat op de verpakking vermeld moeten wor den. Snelkassa voor kleine boodschappen In een aantal Albert Heijn filialen staat al een zogenaamde snel kassa en in vele andere zijn er proeven mee genomen. Wij overwe- gen op dit moment nog niet om in alle fiiialen zo'n kassa beschikbaar te stellen. Dit is een ge- volg van de noodzaak om de beschikbare uren van de caissieres zo volledig mogelijk te benutten. Een snelkassa moet, wil deze aan het doel beantwoorden, de ge- hele dag bezet zijn. In de praktijk blijkt het zo te zijn dat het klan- tenaanbod in veel win- kels niet daarop is af- gestemd. Dit betekent dat een aantal uren per dag de caissiere niet zou kunnen worden in- gezet. Om conflictsituaties te voorkomen is het niet juist om een snelkassa tijdens stille momen- ten ook te gebruiken voor klanten die meer dan vijf boodschappen willen afrekenen. In die AH-winkels waar het ook uit be- drijfseconomisch oog- punt verantwoord is een snelkassa in te stellen, zullen wij dat zeker niet nalaten. Hoe verwijder ik waterproof mascara? De Cover Girl mas cara die u heeft ge- kocht is een water proof mascara. Zoals bij alle mascara's van dit type het geval is, is deze alleen goed te verwijderen wanneer u gebruik maakt van een speciale oogmake-up remover. Deze remover is in- middels ook bij Albert Heijn verkrijgbaar, eveneens van het merk Cover Girl. Nogmaals: onderhouds- abonnement gasinstallaties In het artikel 'Houd de c.v.-ketel en de geiser schoon' (AllerHande 4) werd vermeld dat u bij uw gasbedrijf een on- derhoudsabonnement voor deze gasinstalla ties kunt krijgen. Tot onze spijt is dit niet helemaal juist. Sommige gemeente- lijke gasbedrijven ver- lenen deze service wel, maar andere laten dit over aan het bedrijfsle- ven. Het is wel zo dat u bij de meeste gasbe drijven kunt informe- ren bij welke bedrijven u voor zo'n abonne- ment terecht kunt. Er is 'n onafhankelijk onderzoek geweest naar de smaak en kwaliteit van pindakaas. Daar kwam ons eigen AH huismerk heel goed vanaf. Moest ook wel natuurlijk, want we hebben u altijd gegarandeerd dat de artikelen van ons eigen merk allemaal eerste Idas zijn. En om't nog voordeliger te maken, hebben we zelfs een unieke 700-grams dubbelpot. Ik zou het toejuichen als AH de zogenaamde snel kassa zou invoeren. In Amerika is het de gewoon- stezaakvan dewereld, zo'n kassa voor maximaal vijf boodschappen. U zult zien dat dit idee zeer welkom is. Er zijn nu een- maal mensen die elke dag maar een paar boodschap pen doen en er zijn mensen die een- a tweemaal per week een voile kar bij de kassa aanbieden. Als je dan als klant een paar van die voile karren voor je hebt, is dat erg tijdrovend. Vooral voor werkende mensen die even in de pauze bood schappen moeten doen is dat een probleem. Een snelkassa zou dit kunnen oplossen. MEVR. EM. M.-B. TE AMSTERDAM Wilt u iets weten over produkten die bij AH te koop zijn of over andere zaken die u bij AH tegenkomt? Schrijf het ons: AllerHande, Antwoordnummer 250,1500 VC Zaandam. Vermeld in de linker bovenhoek van briefkaart of envelop: AHA. Vragen die voor een groter publiek interessant zijn, worden in deze rubriek gepubliceerd. Alle briefschrijvers krijgen persoonlijk antwoord. Een tijdje geleden hebik mascara van het type Ma rathon van Cover Girl ge- kocht. Het is van zeer goede kwaliteit, maar ik kan het heel moeilijk verwij- deren. Ikheb de reinigings- lotion van Cover Girl gepro- beerd, maar het resultaat was onbevredigend. Kunt u mij 'n voor dit doel geschikt produkt adviseren? MEVR. M. VANDENB.-G. TE UTRECHT Pindakaas met noot, pot 350 gramtrrj 2345 Pindakaas, - --r\ pot 350 gram lJOk) Pindakaas. pot 700 gram 3<45 ^.yy huismefk

Allerhande | 1984 | | pagina 47