09 S.v.p. niet roken in de rij! er plezierig kan winke- len. Dat is niet alleen te bereiken door de sa- menstelling van het as- sortiment met aan- trekkelijke prijzen. Ook zaken als verlich- ting, verwarming, luchtverversing en winkelhygiene spelen daarbij een belang- rijke rol. Met het oog hierop is het niet toegestaan in onze winkels te roken; wij zijn van mening dat dat in een levens- middelenwinkel niet kan. Ook niet als er on- verhoopt in de rij bij de kassa wat langer moet worden gewacht. Zodra daar maar enigszins plaats voor is, vindt u direct na de ingang van een AH- winkel een grote as- bak. Wij verzoeken onze klanten daarvan zoveel mogelijk ge- bruik te maken. Uw suggestie om bij de kassa's bordjes met 'verboden te roken' te plaatsen, nemen wij graag in overweging. Koffie in de aanbieding De snelfilterkoffie is de meest verkochte koffiesoort in Neder- land. Dat komt omdat in de meeste Neder- landse huishoudens de koffie met een elek- trisch koffie-apparaat wordt gezet. Door aan- biedingen met de snel filtermaling kunnen wij meer klanten tege- lijk een kans op een voordeeltje geven. De normale maling is om die reden minder vaak in de aanbieding. Dat- zelfde geldt voor kof- fiebonen. Het is niet zo dat de snelfiltermaling door de fijnere korrel snel ler oud zou worden. Wat zit er in de korte krop? In de korte krop wor den bloem, gist, zout en water verwerkt. Dat- zelfde geldt voor het Allison brood. In deze broden wordt geen vet gebruikt. In het volkoren rozij- nenbrood worden bloem, gist, zout, wa ter, vetten, suikers en rozijnen verwerkt. Is 'panklaar' geconserveerd? De panklare groenten en de samengestelde groentepakketten die Albert Heijn verkoopt zijn verse, overwegend gesneden groenten, waaraan geen conser- TfTULA#2- AHA! Inde AH-winkel waarik mijn boodschappen doe, komt het regelmatig voor dat een klant in de rij bij de kassastaatteroken. Ikon- dervind erg veel last van si- garette- en sigarerook en ik weet dat ik niet de enige ben. In steeds meer open- bare ruimten (wachtka- mers, banken e.d.) verschij- nen bordjes met het ver- zoek om niet te roken of met een verbod om te ro ken. Is het mogelijk derge- lijke bordjes ook bij de kas- sa's van de AH-winkels te plaatsen? U zou daar veel mensen een genoegen mee doen. MEVR.M.H. DEV., AMSTERDAM Albert Heijn probeert alle filialen zodanig in te richten, dat iedereen Koffie-aanbiedingen met twee pakken in een betref fen altijd de snelfilterma- ling en nooit de normale maling. Kunt u mij vertellen waarom dat zo is? Wordt de snelfiltermaling misschien sneller oud? MEVR. I.R. TE BRIELLE In verband met een dieet zou ik graag de samenstel ling willen weten van de 'korte krop', het Allison brood en het volkoren rozij- nenbrood. DHR. J.C. P. TEHEILOO In AllerHande 3 staan heel fris de panklare groenten afgebeeld. Zijn deze groen ten 'bewerkt' met een con- serveringsmiddel? MEVR. J. VANE. TEVUGHT

Allerhande | 1984 | | pagina 46