A Drie topmerken nu extra voordelig nu 2,39 Super schoonmaakwedstrijd. LET OP UW GELUKSNUMMER. Wij wensen u veel geluk. nil 1,79 GRATIS! Schoonmaakkrant van Nederland. IK m margriet Met het lengen der dagen en zo nu en dan een aarzelend zonnetje, staat het voorjaar weer voor de deur. Een onbe- dwingbare drang om alles weer lentefris te krijgen, zal zich ongetwijfeld binnenkort ook van u meester maken. Drie top- merken willen u daarbij graag behulpzaam zijn. Vandaar dat Ajax, Lustra en Soupline u nu een dubbel voordelig aanbod doen. Tijdens onze schoon- maakaktie kunt u op een wel zeer voordelige wijze (hernieuwd) kennismaken met deze alom geprezen produkten. Nu extra laag in prijs en bovendien de mogelijkheid om het aankoopbedrag van Ajax, Lustra en Soupline (bijna) in zijn geheel weer terug te ontvangen. Meer nieuws hierover vindt u in de schoonmaakkrant van Nederland. Elke schoonmaakkrant van Nederland die u in Margriet en Viva nummer 7 aantrett, heeft voor u een geluksnummer, waardoor u gratis meedoet aan de super schoonmaak wedstrijd. Een waar prijzenfestival met maar liefst voor honderdduizend gulden aan prijzen. De super hoofdprijs is een fantastische Austin Metro. En wat te denken van een Zanussi wasautomaat, drieduizend schoonmaakpakketten, vijfhonderd Sorbo vloerboys en raamtoppers en de Moulinex stofzuigers, strijkbouten, mini-ovens en koffiezetmachines? Let dus goed opuweigen geluks nummer en kijk in onze winkel op de Ajax, Lustra en Soupline verkoopstandaard of u in de prijzen bent gevallen. In het hart van Margriet en Viva nummer 7 (11-17 februari) treft u de schoonmaakkrant van Neder land aan. Vier pagina's boordevol informatie en tips voor een frisse start van het voorjaar. Tevens vindt u in deze schoonmaakkrant de bon waarmee u het aankoop bedrag van Ajax, Lustra en Soupline (bijna) in zijn geheel weer terug kunt ontvangen. Bovendien doet u gratis mee aan de super schoonmaakwedstrijd. AJAX - geeft een schit-ter-ende glans SOUPLINE- met 2 aktieve wasverzachters aattiPB

Allerhande | 1984 | | pagina 30