PAK1 iTE! Het geririak dient de mens. Daarom rijn tegenwoordig volop panklare keus groot wL andijvie, bieten boerenkool, groene kool knolselderij, koolraap prei, rode kool spruitjes, uien winterpeen, witlof witte kool wijnzuurkool, zuurkool Naast 'panklare' groenten zijn er ook samenge- stelde 'panklare' groentepakketten te koop. In deze pakketten zit een combinatie van verschil- lende groenten voor een specifiek gerecht. De verkrijgbare pakketten zijn: gesneden erwtensoeppakket 500 gram (knolselderij, prei, selderij, peterselie, ui, winterpeen) gesneden hutspotpakket - 500 gram grof gesneden soepgroentenpakket 250 gram fijngesneden soepgroentenpakket 150 gram (bloemkool, prei, selderij, peterselie, winterpeen) niet gesneden soeppakket 350 gram 'Panklaar' wil zeggen dat de zorgvuldig geselec- teerde groente is gewassen, gesneden, gecentri- fugeerd en daama verpakt. U kunt ze zo uit de verpakking gebruiken. Het bewerken van de groente is een procede, waarbij strenge kwaliteitseisen in acht worden genomen. Alles- gebeurt zo snel en hygienisch, dat er nauwelijks vitaminen verloren gaan. De panklare groentenpakketten dragen het huis- merk en dat garandeert dan ook de uitstekende kwaliteit van het produkt tot de op de verpak- king-aangegeven datum. De verkrijgbare 'panklare' groenten zijn: gesneden andijvie 400 gram gekookte bietj es met ui 500 gram gesneden boerenkool 400 gram gesneden groene kool 500 gram gesneden prei 500 gram gesneden uien 500 gram gesneden winterpeen 500 gram gesneden witte kool 500 gram wijnzuurkool 500 gram zuurkool 500 gram gesneden rode kool (vacuum) 500 gram (voorgekookt en gekruid, hoeft alleen warmgemaakt te woitiea) Groenten diehetu makkelij maken 11 CI (gesneden ui, winterpeen) (prei, peterselie, selderij, winterpeen, witte kool) (bloemkool, prei, selderij, tomaten, waspeen) AllerHande 13

Allerhande | 1984 | | pagina 13