Kent u deze Jaffa's al? Hapsap van Jaffa. Struik krachtbouillons en vleesschotels: kwaliteit voor de feestdagen. as? fCTfr JJchtschotel GOULASH. Bouillon, lekker lang getrokken van goed mals vlees, heeft kracht. voortreffelijk eten goed past bij de gezellige sfeer van de december- Daarom ruikt Struik krachtbouillon zo feestelijk en smaakt het maand. De jachtschotel, de runderhachee en de rundergoulash: heerlijk. Geconcentreerd in glazen potten, zodat je ziet wat je op tafel je proeft er de kracht van de kwaliteit uit. zet: krachtbouillon met rundvlees, kippevlees, tomaat of champignons. Een pot krachtbouillon is goed voor 1 '/2 Uter soep, een vleesschotel Als diezelfde Struik vleesschotels bereidt, dan begrijpt u wel dat dit is een maaltijd voor 2 personen. Jaffa sinaasappel. Jaffa citroen. Jaffa kumquats. Jaffa pomelo. krachtboydoe krachtbouillon met tomaat krachtbouillon met rundvlees krachtbouillon met kippevlees Jaffa grapefruit. Jaffa sinaasappels, grapefruits en citroenen behoeven natuurlijk geen introduktie. Maar hebt u al eens kennisgemaakt met Jaffa pomelo's? Want dat is weer iets geheel nieuws. Een exotische Jaffa specialiteit. Uitstekend om zo op te eten, of om er rinse marmelade van te maken. En wat te denken van Jaffa kumquats? Ze kunnen met huid en haar gekonsumeerd worden. Ook leuk als cocktailvruchtjes. U ziet, Jaffa brengt een groeiend aantal gezonde lekkemijen. Twee dingen hebben ze gemeen: Bekend of onbekend, het zijn allemaal echte Jaffa's. En ook onbekende Jaffa's blijven niet lang onbemind. P.S. Vooral voor Jaffa Grapffruits is het nu de beste tijd van het jaar.

Allerhande | 1983 | | pagina 38