Ifuwhrup Hps m Na het aanbrengen van de dagcreme, en voor het aanbrengen van gekleurde make-up of poeder, tien minuten la ten verstrijken; an- ders mengt de dagcreme zich met make-up of poeder en krijgt u een vlekkerig resultaat. Vloeibare make-up wordt het mooiste en egaal opgebracht met behulp van een make-up sponsje, of spons-stukjes in drie- hoekige vorm. Het sponsje iets vochtig maken, zodat niet alle ma ke-up in het sponsje zuigt, en zo ge- lijkmatig over de huid verdelen. Met de dunnere hoekjes van de driehoekige sponsjes kunt u ook rondom de ogen en de mond de make-up goed verdelen. Laat altijd de make-up creme vloeiend verlopen over de kaaklijn, eventueel zelfs lichtjes doorzetten in het decollete, anders krijgt u zo'n maskerachtig effect. Oogleden voor het aan brengen van oogschaduw even lichtjes poederen, om uitvloeien te voorkomen. Bij het opmaken van de ogen de elleboog laten steunen op de tafel om met zekerder hand tekunnen tekenen. Oogschaduw laten verlo pen van donker naar lichtdonker vlak boven de wimperinplant, daama een lichtere kleur, en vlak onder de wenkbrauw wit of een highlighter. Een extra accent op de ogen kunt u geven met kohl, een ogenpotlood dat heel zacht is en een prachtig effect geeft. Aan de onderkant, van buiten naar binnen, aanbrengen tot midden onder de pupil, en dan even met de vinger naar buiten laten vervagen. Altijd schuin naar boven toe, anders is het resultaat 'treurogen'. Wenkbrauwen bijtekenen: altijd in kleine verticale lijntjes, nooit een lange streep. Om vollere wimpers te krijgen, voor het aanbrengen van de mascara even de wim- pers licht poederen. Door een lip-pen- seel naast een lipstick te gebruiken krijgt u een mooier re sultaat. Werk bijvoorbeeld met een lip-penseel in een iets donkerder tint de vorm van uw mond bij; daama met lipstick invullen. Voor een extra glans op de lippen over de lipstick een lip-gloss aanbrengen, of als u geen lipstick gebruikt, alleen lip-gloss (al dan niet gekleurd) proberen. Glanst zonder dat u er nu echt opgemaakt uitziet. ■^■1 Een beetje uit de koers ge- raakt met lipstick of mascara? Niet gaan boenen met vinger of tis sue, maar lichtjes aantippen met een wattenstaafj e. §■■1 Een tipje witte highligh ter (uit het face-shaper of blus- herdoosje) midden onder de pu pil camoufleert vermoeidheid. Een tipje witte highlighter midden onder de onderlip camoufleert eveneens ver- moeide trekjes. Rouge, in poeder- vorm of stick, aanbrengen naar buiten en omhoog, van buiten naar binnen laten vervagen, met de vin ger in geval van stick, met de blus- her als het om poedervorm gaat. Om een glimmende neus te voorkomen is en blijft een vleugje poeder de beste remedie. Verzorg uw handen en lak uw nagels in een nieuw kleurtjev passend bij uw nieuwe lipstick. 37 accenten geven meer glans

Allerhande | 1983 | | pagina 37