mpliment oruwgoede smactk^ $>uur2witsers, Hollands lekker. 3.49 chocolade op z'n best, emIF After Eight. De fijnste bekroning" van een goedgeslaagd etentje. Pak 200 gram 3.98 AFTER EIGHT Verrukkelijk gevulde, fijne Zwitserse chocolade. Tabletten in 5 smaken: Erdbeer-Sahne, Cappucino, Marzipan, Buttertruffel en Rumtriiffel. Toblerone, met honing en aman- delen of hazelnoten en gebrande nougat. Inhoud per smaak 100 gram Albert Heijn doet alles om u zoveel mogelijk te informeren. Over alle arti- kelen die u er kunt kopen. In welke AH winkels die precies verkrijgbaar zijn. En met welke garanties u ze koopt Mogen we een paar belang- rijke onderdelen van onze service nog eens op 'n rijtje zetten? AH, 'n winkel vol kwaliteitswinkeltjes Albert Heijn winkels zijn onderverdeeld in kleinere "winkeltjes", elk met een kompleet en eigen assorti- ment Zo bezoekt u, als u een AH winkel binnengaat meteen een kruidenier, een groenteman, een bakker, een slager en een vleeswaren- winkel, een wijnwinkel en een Beauty Bodywinkeltje, met alles op't gebied van schoon- heids- en lichaamsverzorging! Makkelijk. Gezellig. En door de vele interessante weekaanbiedingen ook altijd extra voordelig! Heeft uw eigen AH winkel elk artikel in huis? Niet elke AH winkel verkoopt ieder artikel dat u in de adver- tenties, folders - of AH's eigen Allerhande - vermeld ziet Dat hangt af van de grootte en oppervlakte van een winkel. In een grote winkel kun je nu eenmaal meer artikelen plaatsen dan in een kleinere. Om u snel en makkelijk te laten zien of een bepaald produkt nu wel of niet in een bepaalde AH winkel verkrijg baar is, heeft Albert Heijn een handig systeem inge- voerd. Dat werkt zo: Bij elke AH winkel vindt u op de winkeldeur het nummer van die winkel: 1,2,3,4 of 5. Ziet u in een advertentie het cijfer van uw eigen AH winkel achter een artikel? Dan weet u dat u't daar kunt krijgen. De AH versheidgarantie AH artikelen met een beperkte houdbaarheid, zoals zuivelprodukten, diep- vriesgebak, verpakt brood, vlees en vleeswaren, zijn voorzien van een speciaal etiket of stempel, met de'aan- duiding U.V.D.: de uiterste verkoopdatum. Zo kunt u altijd zien dat u produkten koopt die gegarandeerd vers zijn! AH's onvoorwaardelijke kwa 1 iteitsgaran tie Het kan gebeuren dat u niet helemaal tevreden bent over een artikel dat u bij AH heeft gekocht Bij de honderddui- zenden artikeleri die dage- lijks worden geproduceerd en verkocht, kan tenslotte ook wel eens iets mis gaan. Daarom: mankeert er vol- gens u iets aan een artikel dat u bij AH heeft gekocht? Vindt u het niet elke cent waard die u er voor heeft betaald? Breng het even terug, en u ontvangt van de bedrijfsleider of kassiere zonder enige bedenking prompt een nieuw artikel of uw geld terug. AH, 'n winkel vol kwaliteitswinkeltjes ch CH Albert Heijn AllerHande/2

Allerhande | 1980 | | pagina 2