Panty P standaard van voor Extra zacht. Met groot absorptievermogen. Metfrissegeur. Soepel, klein en onzichtbaar. Blijft goed op zijn plaats. Hersluitbare verpakking die kan worden opgehangen. Met gratis opbergtasje in iedere verpakking voor dagelijks gebruik. Femina, een hygiene produkt van uitstekende kwaliteit. Paka 30stuks3r7&nu Voor tijdens en na't scheren Het "toilet maken"van de man speelt zich voornamelijk at rond het scheren. Kwasten, mesjes, schuimen, zepen, pre en aftershave lotions... ze zijn er te feust en te keur in't AH Beauty Bodywinkeltje. En... verrassend laag geprijsd. Voor de liefste, de kleinste, de mooiste... Voor baby is alleen het beste goed genoeg. Babyverzorgings- artikelen, luiers, baby- en kleutervoeding... alles wat u nodig hebt vindt u in't AH Beauty Bodywidkeltje. Duidelijk gepresenteerd, over- zichtelijk ingedeeld. Het enige wat u zult missen zijn de hoge prijzen! 4 kan kiezen dat't beste past bij haar eigen wensen en omstan- digheden. U vindt ze natuurlijk allemaal in't AH Beauty Bodywinkeltje. Een parelende lach... Elk mens krijgt van nature een gaaf en gezond gebit mee... Als we "later"'t leven willen toelachen met een goed en mooi stel tanden (en kiezen), moeten we daar zelf het nodige voor doen. Niet te veel snoepen, op tijd naar de tandarts en de mondhygieniste en het belang- rijkste natuurlijk: goed en regel- matig borstelen! Het AH Beauty Bodywinkeltje biedt u Yi komplete keus aan tand- pasta's, tandenborstels, tan- denstokers en tandzijde. renuna Albert Heijn AllerHande/5

Allerhande | 1980 | | pagina 5