3 3 Beauty Body produkten uit het Beauty Body winkeltje. Shampoo. 6 Soorten: glans-, mild-, kruiden-, balsam-, anti-roos- of appel... Flakon 300 ml. Cremebehandeling. Geeft na het wassen het haar een gezonde glans en bevordert de soepele "vaT Flesje 200 ml. Haarversteviger. Verstevigt het haar en houdt het in perfekte vorm. Flesje 200 ml. Hairspray. Zowel een normale als lichte of sterke versteviging. Bus 250 ml. jnue Maar dat Zuid-Ameri- kaanse is toch meer een beetje zomermode, met kleurige rokken en acces- soires als plastic bananen en fruit-oorbellen. De twee Nederlandse modellen heb ik kort en half-kort/half-lang geknipt. Bij het langere haar ben ik weer van een overdwars- scheiding uitgegaan.zodat je met het voorste gedeelte echt iets kan doen. Zo'n lok altijd voor je ogen hoeft helemaal niet, als je die behoorlijke hoeveelheid haar opdraait en vastzet met een pen. Je kunt er van alles doorheen stop- pen. Er zijn vrij veel haar- accessoires zoals pennen, knipjes, kammetjes en ga zo maar door. nonchalante stevig geknoop- te shawls - ik keek daar als klein jongetje al vol bewon- dering naar. Ik ben op Quracao geboren en heb tot mijn elfde in Venezuela gewoond. Die doeken intrigeerden me het meeste. hr bestaat wel een zekere trend - oranje is er bij- voorbeeld in gekomen, ter- wijl het een paar jaargeleden nog voornamelijk shocking pink, fuchsia was. Maar als je om je heen kijkt zie je toch eigenlijk iedereen zijn eigen kleuren gebruiken. Met zo'n speciaal kapsel kun je de make-up vrij rustig houden. Anders leidt het een het ander af. Maar zo'n kort kopje kan meteen veel meer spel in het gezicht verdragen. En er is zo ont- zettend veel te koop op dit gebied. Iedere make-up f abrikant werkt met een eigen kleurengamma waaruit je oneindig kunt kiezen. 52/Albert Heijn AllerHande iorm stav Sterl t

Allerhande | 1980 | | pagina 52