VltAHWesv^renwiJ^e^ Kijkt u even mee? Zo'n uit- gebreid assortment, zoveel bijzondere vleeswaren, pates en salades, vindt u alleen bij Albert Heijn. Zegt u maar wat u - vers van het mes - wilt hebben: Sallandse achterham? Prager Saftschinken U hebt de keus uit 9 bijzon dere soorten ham. Cervelaat extra, Kolbasz, de echte Hongaarse paprikaworst? Krautercervelat met geurige tuinkruiden? Er zijn 9 soor ten droge worst. Creme Forestiere met stukjes cham pignon? Hausslachter met stukjes lever? Ukunt kiezen uit 6 soorten leverworst. Gekookte Gelderse worst? Kaiser Jagdworst met rund- vlees en stukjes pistache? Erzijn nog veel meer soorten gekookte worst. Eendepate met port? Pate met noten? Met knoflook? Met champignons?In totaal zijn er 10 soorten pate. En zo zijn er nog talloze andere hartige heerlijkheden. Van frikandeau tot pain de veau. Van lever tot rookvlees. Van katenspek tot filet ameri- cain. Van ossetong tot boeufaupoivre. Vansellerij- tot garnalensalade. Van zalmsalade totkomkommer- salade. Vergeet u vooral ook de ver- pakte artikelen niet. Van berliner, leverkaas, boeren- metworst, achterham en casselerrib tot palingworst, corned beef, boerenlever- worst, Hausmacher en Fleischwurst. Vers ingepakt, vers in de vitrine, dus... vers op tafel! Tenslotte: tijdens de Duitse week is 'n bezoekje aan't AH Fijne Vleeswarenwin- keltje extra de moeite waard. U vind er dan nog meer spe- cialiteiten, nog meer voor- treffelijke, ambachtelijk bereide kwaliteitsvleeswa- ren dan anders! Albert Heijn AllerHande/37

Allerhande | 1980 | | pagina 37