t AH Slagerswinkeltje Mmm... vleesfondue! Gezellig samen aan tafel, met de hele familie of met 'n stel goede vrienden en... genieten van de lekkerste vleesgerechten, zelf aan tafel klaargemaakt. Met daarbij 'n paar pittige saus- jes, wat kleine frisse hapjes, een knappend vers stok- brood en 'n goed glas rode wijn! Welke soorten vlees zijn't meest geschikt om te worden gekookt in de koperen of email) vleesfonduepan met olie, bouillon of wijn? Ook de AH-Vakslager is een echte fondueliefhebber. 't AH Slagerswinkeltje biedt u daarom de keuze uit zo'n 20 geschikte vleesfon- duesoorten. Lekker goed- koop,zoals gehakt h.o.h., rundergehakt, varkenslever, EET- gehakt, slavinken of frikandellen. lets duurder: rosbief, kogelbiefstuk, bief- stuk, biefstuk van de haas, ossehaas, kalfsschnitzel, kalfsoester, kalfsgehakt, kalfslever, kalfsfricandeau, varkenshaas, varkens- schnitzel of varkensfrican- deau. En speciaal voor de fondue: runderfonduevlees en varkensfonduevlees, per 100 gram! Heeft u vragen over fondue? UwAH Vakslager is u graag van dienst, met tips en ad- viezenl Hoeveel vlees per persoon? Per persoon is 150 a 200 gram vlees voldoende. Serveerom te beginnen liefst een fris en licht voorgerecht zonder mayonaise, bijv. ge- koelde meloen of grapefruit. Geef bij de vleesfondue 2 tot 4 verschillende sauzen, zelf- gemaakt ofkant en klaaruit een fles of pot. Welke bijgerechten? Smakelijke bijgerechten zijn o.a. een frisse groene salade, een aardappelsala- de en schaaltjes met olijven, radijs, komkommer, uitjes, augurken en tomaat. Ver- geet ook een knappend vers stokbrood niet! Wat drinkt u bii vleesfondue? Het beste kunt u jonge, stevige rode wijnen nemen zoals Bordeaux, Bourgogne, Beaujolais, Chianti, Rioja of Vin du Patron Rouge. Ook bier of pittige frisdranken kunnen er goed bij smaken. Albert Heijn AllerHande/33

Allerhande | 1980 | | pagina 33