1.39 volkorenontbijt uit tarwe en Kix is een nieuw ontbijt van Nutricia. Uit de voile korrels van tarwe en rogge, lekker grof en bruin. Een flink ontbijt, maar toch niet zwaar. En zo is ook de smaak: stevig en toch licht Kix, volkoren ontbijt uit tarwe en rogge. En zo winkelt u er plezierig, prijs- en kwaliteits- bewust! Albert Heijn doet alles om u zoveel mogelijk te informe- ren. Over alle artikelen die u er kunt kopen. In welke AH winkels die precies verkrijg- baar zijn. En met welke ga- ranties u ze koopt. Mogen we de verschillende onderdelen van onze service nog eens op 'n rijtje zetten? Een winkel vol winkeltjes Albert Heijn winkels zijn on- derverdeeld in kleinere "winkeltjes','elk met een kompleet en eigen assorti- Dat hangt af van de grootte en oppervlakte van een win kel. In een grote winkel kun je nu eenmaal meer artikelen plaatsen dan in een kleinere. Om u snel en makkelijk te laten zien of een bepaald pro- dukt nu wel of niet in een be- paalde AH winkel verkrijg- baar is, heeft Albert Heijn een handig systeem inge- voerd.Dat werkt zo: bij elke AH winkel kunt u op de win- keldeur duidelijk zien welk nummer de betreffende winkel heeft: 1,2,3,4 of 5. Ziet u in een advertentie het cijfer van uw eigen AH winkel achter een artikel? Dan weet u zeker dat u't daar kunt krijgen. (Zie verder patina 55!) ment.Zo be- zoekt u, als u een AH winkel binnengaat me- teen een kruidenier, een slager, een groenteman.een bakker, een vleeswarenwin- kel, een Beauty- en Body- winkeltje en een wijnwinkel! Makkelijk. Gezellig. En... door de vele interessante weekaanbie- dingen ook altijd extra voordelig! i leeft uw eigen AH winkel elk artikel in huis? Niet elke AH winkel ver- koopt ieder artikel dat u in de advertenties of folders ziet. Pittige start voor wakkere ontbijters! 2/Albert Heijn AUeiHande Druk: N.R.M. - Haarlem B.V.

Allerhande | 1980 | | pagina 2