i De wijn-inkopers van AH doen er niet geheimzinnig over: het zoeken en selek- teren van 'n kwaliteitswijn is niet alleen een kwestie van goed vakmanschap, maar ook van goed koop- manschap. Daarom kan AH u laten kiezen uit een uit- zonderlijk assortiment. Van uitgelezen klassewijnen tot ongekompliceerde tafel- wijntjes. En toch... fles voor fles uiterst (vriend)-schap- pelijk geprijsd! Een greep uit de goedgevulde AH ivijn- kelders: Chateau Loudenat, Chateau Faubernet, en de superieure rode en de droge witte wijn van het huis Rineau. Joegoslayie. Minder bekend? De kennis- making zeker waard! Om te beginnen AH's droge, zachte, witte Zilavka. Amerika. Proost op California! Het nieuwste wijnland, met prachtige wijnen als de rode Zinfandel of de droge witte Grey Riesling. Valdepehas. Fruitig, droog en vol aroma, deze volbloed Spaanse wijn. Zoals: Valdepenas Felix Solis. Griekenland. U ziet, de wijn-inkopers van AH zijn altijd op zoek naar primeurs. Naar goede, betaalbare wijnen, ook in minder bekende wijnlanden. AH is niet voor niets's lands grootste wijn primeurim- porteur. Uproeft het zonnige klimaat in zo'n fonkelende rode Archanes. Monti.Ua. Duitsland. Een geurige Spaanse wijn. bereid volgens het sherry procede. AH kocht voor u: Montilla no. 7 Alvear. Vooral om z'n frisse, rinse witte wijnen is ons buurland beroemd. Bij AH vindt uo.a. Zeller Schwarze Katz, Moselbliimchen en Nier- steiner Gutes Domthal. AH weet wat wijn is.Al jaren. Bordeaux. Een wijnbouwtraditie van duizenden jaren is ook van- daag goed voor vele voortref- felijke wijnen. Zo komt uit Toscane de klassieke Chianti. De meest geliefde, meest bekende Franse wijnstreek, met z'n duizenden chateaux. AH kocht er o.a. deze voor- treffelijke rode wijnen: Oostenrijk. Gemoedelijk, open en pit tig! 'n Typisch Oosten- rijkse wijn als Falkensteiner Griiner Veltliner. nxftS Albert Heijn AllerHande/21

Allerhande | 1980 | | pagina 21