Mag iemand die rookt geen wttte andert iiebben? JORDAN Met poetsen alleen ben je er nog niet. 'akantiepark Tandzijde, het juiste hulp- middel voor de verwijde- ring van bacterie- aanslag. Doos25mtr. 0,0U Tandenstokers, door unieke driehoekige vorm bij uitstek geschikt voor reiniging. Doos138stuks <c,oO Gebruik daarom LRC smokers naast uw tandpasta. Smokers is speciaal ontwikkeld om teeren nicotine-viekken weg te poetsen en om uw tanden te polijsten. LCR smokers - voor rokers die hun tanden wit willen houden. redt om het kind snoepvrij te houden. Het moeilijkste moment van de dag is wanneer de kinderen uit school komen. Na zo'n hele tijd in de klas is de drang naar snoep het grootst en dan red je het vaak niet mef'Neem maar een appek'Op zulke momenten moeten ouders dan in vredes- naam maar een trommel met koekjes op tafel zetten. Laat ze maar eten en flink wegspoelen met thee, maar ga er echt voor zitten. Maak er iets gezelligs van. Snoep mag maar dan wel: poetsen toe!" Snoep heeft voor kinderen heel vaak een troostende functie - voor ouderen ook trouwens - en ik denk dat veel kinderen hun eenzaamheid, verdriet.boosheid - noem maar op - met snoep proberen te bestrijden. Dat is natuur- lijk een slechte gewoonte. Het wordt door de ouders ook vaak als troostmiddel ge- bruikt tot mijn spijt. 'Tk ga even weg,ik heb een reep voor je op tafel geJegd."Dat is (reel lief bedoeld.maar het geeft snoep een raar kantje. Daarom zeg ik 'Ga ervoor zitten, maak er een feestje van en na afloop tan den poetsen.' Goed poetsen. En daarmee is het afgelopen. Maar dan ook werkelijk afge lopen. Niks "Nou nog eentje dan." Niets is zo slecht als een kind een rol drop te geven met de woorden: "Af en toe eentje, je moet er zo lang mogelijk mee zien te doen." Want geen kind haalt het in zijn hoofd om na ieder dropje zijn tanden te poetsen. Dit is overigens ook van toepassing op het toedie- nen van medicijnen.Doe het zoveel mogelijk in de buurt van de maaltijd. Die zoete hoestsiroopjes en dat soort dingen - vlak voor of vlak na de maaltijd - dat is het beste. Dat scheutsgewijze gedoe is veel slechter voor het gebit dan een hele partij tegelijk. Met poetsen toe." Beleef de mooiste herfst van heel dichtbij in een bungalow van't Wolfsven. Najaar. De natuur verschiet van kleur. Planten, bomen en beesten maken zich op voor de winter. En u kunt daar letter- lijk een weekje of weekend tussenin wonen, want in ons komfortabele park 't Wolfsven zijn nog een aantal 6- en 4-persoons bungalows vrij, met respektievelijk 3 en 2 slaap- kamers. De bungalows zijn alle luxueus ingericht, kompleet met CV, kleuren TV en alle moderne komfort. Bungalowpark't Wolfsven ligt in't guile Brabantse land van Miedo, tussen de rijke bossen en vennen van de Peel. Het park biedt h een verwarmd overdekt zwembad met afzonder- lijke peuter en kleuterbaden, een groot openluchtbad, een vis- vijver, midgetgolf- en platformtennisbanen, een sfeervolle Tqveerne en een welvoorziene Toko. Bel snel 04927-1661 voor folder en informatie over onze voordelige naseizoentarieven Vakantiepark't Wolfsven Patrijslaan 4. Mierlo. Telefoon 04927-1661. 1! - ^Ung gevormd 138 Sluks Albert Heijn AllerHande/19 Ook't Wolfsven is een onderdeel van Ahold N.V smaak 25 meter

Allerhande | 1980 | | pagina 19