w Daar is-ie dan! Samen met het nu overal om ons heen aanwezige, uitbundige voorjaar: Een volwassen magazine, speciaal voor u mevrouw. Maar liefst 56 pagina's dik. Vol met gezellige, wetenswaardige informatie. Interviews over heel alledaagse dingen als „ontbijten" en „theedrinken" met bekende landgenoten als Mies Bouwman en Marjan Berk. Tips en recepten voor bijzondere gerechten van Martine Bijl, Hans Ferree en culinair specialiste Berthe Meijer. Met nuttige adviezen voor uw schoonheids verzorging. Met 6 kleurige pagina's vol grote en kleine kado- ideeen voor Moeder dag. Uw Allerhande- redaktie wenst u graag veel plezier bij het lezen! Met een vertederend kort verhaal, dat zich afspeelt in deze tijd van jonggeboren leven in de natuur. En met een unieke fotoreportage over een fotomodel dat zich voor een bijzondere avond eens heel bijzonder mooi maakt... orjaars AllerHande 5 Opstaan! Wat is de beste manier om de dag te beginnen... nog even blijven liggen? 7 „Met z'n alien aan de ontbijttafel, dat vind ik echt erg belangrijk". In gesprek met Mies Boirwman. 11 Wei of niet een kind? Een jonge moeder over de belangrijkste beslissing in haar huwelijk. 13 Kort verhaal: De vreemde badgast. 15 Adviezen van schoonheidsspecialiste Ellen Stevens voor 'n echt kompldte schoonheidsverzorging: douchen en baden, schoonheidsbehandeling en make up. 22 De grote schoonmaak van moeder natuur. 24 Handigheidjes van Mies, Marjan, Hans, Martine, Berthe, Ellen en Albert. 26 25 lieve, mooie, handige, blije, leuke, gezellige ideefen voor Moederdag. 33 „Gezelligheid rond een bak water met blaadjes.J'Op dethee bij actrice Marjan Berk. 37 Taarten bakken is een feest! Ideednman/ publicist Hans Ferrde aan't werk en aan't woord. 41 Tips en recepten van culinair specialiste Berthe Meijer. O.a. voor een verrukkelijk vegetarisch gerecht! 46 52 Martine Bijl: „Vrienden uitnodigen voor de gezelligheid. Met wijn en lekkere hapjes". Mooi voor de avond... Een fotomodel laat zien hoe zij zich voor 'n feestelijke avond extra mooi maakt. 56 Strip: Heintje en Moederdag. AH Voorjaars Allerhande wordt in bijna geheel Nederland gratis huis aan huis verspreid, en is een publikatie van Albert Heijn, Ankersmidplein 2, Zaandam Redaktie en vormgeving: Ahead Advertising bv, Zaandam. Copyright 1980, Albert Heijn. Aanbiedingsprijzen gelden t/m zaterdag 10 mei 1980. Prijzen met&zijn partijaanbiedingen en gelden zolang de voorraad strekt.

Allerhande | 1980 | | pagina 3