decor keukenrol dubbel-tissue- kwaliteit absorbeert perfekt. Pak 2 rol 1.98 Chique uitgaan is voor de meeste vrouwen: mooie jurk of blouse aantrekken en vlak voor het vertrek nog even opmaken. Begrijpelijk voor moeders die niet met eye-sha dow boven het fornuis willen staan. Zij moeten vaak haast- je repje in het mooi, maar de volgorde is haast altijd ver- keerd. Niet eerst de jurk en dan nog even opmaken. Eerst de make-up aanbrengen en dan het gala-werk aan. Een klodder make-up op je kleding krijg je er niet gemakkelijk uit en je kunt dus veel beter eerst opmaken en daarna de kle ding doen. Om te voorkomen dat. er iets van het gezicht gaat afgeven of strepen: even een crepe shawltje over het ge zicht en u kunt vlekkeloos uit. Maak een lijstje van de din- gen die u vaak vergeet. Kijk dat lijstje even na als u uw boodschappenlijst samen- stelt, zodat u ze nu niet weer vergeet. Iedereen heeft zijn ei- gen vergeet-dingen - daar kun- nen wij u niet bij helpen. Maar veel voorkomend zijn: Lucifers Vuilniszakken Waxinelichtjes Toiletpapier Kaarsen Schoensmeer Lampen Papieren servetjes Enveloppen Brandspiritus (alles in huis voor de fondue, maar geen spiritus) Pleisters Doorzichtig plakband De handige automaat- p leisters. Kunnen met een hand op de wond aangebracht warden. 27 p leisters in 2 mat en: De beste true die ik ken heb ik in de televisiestudio ge- leerd van een meisje van de schmink. Ik had een mooie zwarte rok aan die vreselijk „aan bleek te hangen". Alle- maal stof, haartjes - ik weet niet wat allemaal. Zij pakte een rol sellotape, wond die binnenste-buiten om haar hand en met die plakhand veegde ze alles weg. Als ik nu ooit iets op Henk's jasje zie kom ik er al aan met mijn plakzwachtel. Ovenschotels die even een bruin korstj e moeten krij - gen verdwijnen altijd zo uit het zicht in die oven. De mees te ovens hebben wel een ven- stertje, maar ten eerste is je houding altijd wat vreemd en ten tweede zie je het nooit goed. Hoe het achterin gaat, weet je niet. De doe-het-zelf- verf-afbrander op zo'n klein gasflesje is de manier. Je over- ziet het totaal en je brengt in een wip iets op tafel met een egaal bruine kleur, wat in lang niet elke oven lukt. Trek Tiroz aPpliq IHEIDJES AllerHaiide/25

Allerhande | 1980 | | pagina 25