De grote schoonmaak van moeder natuur. Libresse Gracile half zo dik net zoveilig Pak 20 sluks van 595- nu voor 3.25 De tampon met inbrenghuls In voordeel- verpakking. Doos 40 stuks Extra zacht. Met groot absorptievermogen. Metfrissegeur. Soepel, klein en onzichtbaar. B lijft goed op zijn p/aats. Hers hi it bare verpakking die kan worden opgehangen. Met gratis opbergtasje in iedere verpakking voor dagelijks gebruik. Femina, een hygiene produkt van uitstekende kwaliteit. Pak a 30 stuks£35nu e grote schoonmaak. Bent u er dit voorjaar weer met het voile gewicht tegenaan gegaan of hoefde het alleen maar „schoon" te zijn met Pasen? Het is ook wel een hele kluif om de zaak nog ouderwets met bezemen te keren. En de mevrouw met de werkster, het dienst- meisje, het keukenmeisje en al die andere meisjes bestaat niet meer. Een mogelijke op- lossing is: samen met een vriendin. Eerst het ene huis en dan het andere. Want zo'n schoonmaak - het is een klus, maar na afloop is het een vreugde. at lekkere frisse, dat vriendelijke - het is uit- eindelijk iets heel natuur- lijks. Kijk maar naar de jaar- getijden: afschudden, oprui- men en opnieuw beginnen. Kijk maar naar de vogels - zij gooien er ieder jaar een nieuw huis tegenaan (afge- zien van de luilakken die een bestaand nest kraken). Libresse Gracile is de helft dunner dan normaal maandverband en biodt volledige bescherming zelfs op de zwaarste menstruatiedagen. Want Libresse Gracile bevat een super- absorberend materiaal, dat veel meer yacht opneemt. tampons

Allerhande | 1980 | | pagina 22