U w leven lang een gezond gebit. Gillette Contour Bloedend tandvlees Het beste is het gebruik van de zogenaamde eye- pads, olie-achtige dunne lap- jes waarmee de oog-make-up met zachte hand kan worden verwijderd. Het oog sluiten, van boven naar beneden ve- gen en vervolgens - naar de neus toe - de kleuren opve- gen, zonder de huid teveel te verplaatsen. Wie de wimpers extra goed wil onderhouden kan het beste de ouderwetse wonderolie gebruiken. Ietsje olie op een mascara-bo rstel- tje en hiermee de schoonge- maakte wimpers even 'op- kammen'. Niet teveel olie, want dat wordt tranen. Het tweede punt - de dub- bele laag make-up - is ook heel belangrijk. De vrouw die keurig verzorgd naar haar werk gaat en aan het eind van de dag denkt: 'Kom ik fris de zaak nog even op.' Leuk als ze dat doet, maar eerst die daglaag eraf. Het wordt allemaal koekerig, wat niet mooi is, maar bo- vendien is het dichtkalken van de huid heel slecht. De ochtendlaag moet worden verwijderd, daarna lotion om de porien te doen sluiten, zo- dat die niet meteen vol- gesmeerd worden. Dan de basiscreme en tenslotte de make-up. Nu nog een paar basis-ge- gevens waar men zich aan moet houden, want eer- lijk gezegd: liever niet opge- maakt, dan verkeerd opge- maakt. Voor het opbrengen van de make-up is maar een kleine hoeveelheid nodig. Verdeel het gelijkmatig en strijk de restanten weg in de hals. Geen nieuwe klodder in de hals smeren, want dat geeft vlekken aan de kleding. Maar ook vooral niet de ma ke-up opbrengen tot aan de kaaklijn en verder niet. Res tanten in de hals - dat is het beste. Om de vorm van het gezicht te accentueren kun- nen we een beetje rouge aan- brengen. Niet te dicht bij de neus, want dat wordt lelijk. Het beste is: voor je uit kij- ken in de spiegel en dan recht onder je pupil, onder Prof. Dr. Th. M. Marthaler V Nu gratis bij 2 tuben Elmex het boekje van Prof. Dr. Marthaler (winkelwaarde f. 4.25). Hierin komen alle aspekten voor het behoud van een gezond gebit aan de orde. Elmex voor dubbele bescherming tegen gaatjes. r? 2 tuben gratis boekje: 6r5ff het jukbeen een soort maantje trekken richting oor. Tenslotte de oog-make- up. Het mooiste vind ik om uit te gaan van de kleur van de iris. Dan komen de ogen het meeste uit. Maar heb je een uitgesproken paar- se blouse aan, dan is het leuk om die tint terug te laten ko men. Meerdere kleuren op het ooglid geven vaak een be- ter effect dan een hoofdkleur en licht onder de wenkbrauw - een lichte vleug - geeft diep- te. De kleur van de mascara wordt enigszins aangepast bij de tint van de shadow. Oudere mensen raad ik altijd aan om zwart op de wimpers te vermijden. Een bruinige mascara maakt een minder harde indruk en daar moeten we op een gegeven moment op gaan letten.Nog een ding, nu het weer zomer gaat wor den: niet met make-up in de zon. Gewoon zonnecreme als basis en in het begin niet te lang. Wees echt voorzichtig met die huid." ^graUspoe Aronal met vitamine A goed voor uw tandvlees. Nu 2.951 .1 Zendiumde eerste tandpasta met enzymen. Door de automatische meedraaiende scheerkop staan de tandemmesjes altijd in de juiste stand op de huid. AQC Gillette Uwopdop zendium Zendium is ontwikke/d door A kzo Dental Research, Post bus 3, Veenendaal. is het nieuwe scheersysteem. Ultra Protection scheerschuim. Met beschermende en ver- zachtende film. Nu ook met menthol. J beschenmx* •rwaMtnM f* v"BfM<jWend»fl|' r. - USflfj;! AllerHande/21

Allerhande | 1980 | | pagina 21