Make-up? Make-off! 050 fluoride Aquafresh met fluoride! ZEIL MEE MET PRODENT! Tandenstokers: Het juiste hulpmiddel voor de verwijdering van bacterieaanslag waar de tanden dicht op elkaar staan. Doos 25 mtr. 60 en junior. Door unieke driehoekige vorm bij uitstek geschikt voor reiniging van de ruimten tussen de tanden en het tandvlees. I Doos 138 st. Het nieuwste tandem- scheersysteem met beweegbare kop'en sc hoonsc luiii. Apparaatmet 2 mesjes5r9trnu ^."5 Navulcassette met 5 mesjes4-50mu Z."5 Schick Pivot voor super- glad, veilig en altijd schoon scheren. kan ook iedere dag make-up verdragen, mitsEn dan komen de voorwaarden: ie dere avond alle make-up ver- wijderen; nooit twee lagen over elkaar heen aanbren- gen. Ellen Stevens: „Het schoonmaken van de huid 's avonds is heel belangrijk. A lies wat overdag is aan- gebracht moet worden verwijderd. Dus ook de mas cara. Daar hoor ik vaak be- zwaren tegen, zoals 'Zo onge- zellig voor mijn man', maar ik hamer erop dat die masca ra ook eraf moet. Dan moe- ten de vrouwen hun wimpers maar laten verven voor het bedgenot - het gezicht moet schoon, ook rond de ogen. Nou wil ik er wel meteen even op wijzen dat de huid rond de ogen bijzonder teer is. De huidige mascara is zo goed dat het een toer kan zijn om het spul te verwijde- ren en daar moeten we erg voor oppassen. Geen geboen en geschrob rond de ogen, want dat is fataal voor de huid. schone tartden. 2 tuben 2.99 „Make-up is leuk. Een goed opgemaakt gezicht is prettig om naar te kijken en voor veel vrouwen is het een mo- rele steun als ze weten dat ze er goed uitzien", zegt de schoonheidsspecialiste Ellen Stevens. „Een normale huid Doe mee aan de grote Prodent prijsvraag: Zeil met Dirk Nauta! U maakt kans op een van de vele attraktieve prijzen. Aktie-verpakking 3 grote tuben Prodent Fluoride, nu bij AH smaak loader ichoncrc PRODENT 20 AJJgrHarvte

Allerhande | 1980 | | pagina 20