ten piekfijn diner, waar u alle zorg en aandacht aan hebt besteed, verdient de ondersteuning van een goed glas wijn. Vandaar dat u bij elk kerstmenu een advies vindt over een bijpassende wijn. Xtaar dat blijft natuurlijk een persoonlijke zaak. Daarom zijn hier vijftien wijnendie duidelijk meer allure hebben en feestelijker van karakter zijn dan een gewoon tafelwijntje. Aan u de keus! 9. Muscadet de Sevre et Maine - Appellation Controlee. 6.95. Een kurk-droge witte wijn die koel geserveerd het lekkerst is. Een typische viswijn. 10. Riesling d'Alsace - Appellation Controlee. 8,75. Een droge witte wijn uit de Elzas met een heel eigen karakter. Past goed bij vis en wit vlees. 11. Sylvaner d'Alsace- Appellation Controlee. 6.95. Een zachte, droge witte Elzasser. Lekker als aperitief en daarna een goede begeleider van uw voorgerecht. 12. Niersteiner Gutes Domthal - Q.b.a. Rheinhessen. f 4,95. Een witte, kruidige, iets zoete Rijnwijn, die vooral bij liefhebbers van minder droge wijnen in de smaak zal vallen. 13. Chateau Belingard- Appellation Monbazillac Controlee. 6,95. Een zoete, witte vin liquoreux. die bij een zoet nagerecht geserveerd hoort te worden. De combinatie is het proberen meer dan waard. 14. Saumur 1811 -Methode Champenoise. 10,95. Een witte wijn uit de Loirestreek. die sterk lijkt op en ook volgens dezelfde methode gemaakt wordt als champagne. Verkrijgbaar in demi-sec half-droog) en brut droog). Lekker als aperitief, bij een licht voorgerecht of een nagerecht van vruchtenijs. 15. Grey Riesling. 7,95. Een droge. witte en pittige wijn uit California. Bij vis, licht vlees en koude schotels. Uitstekend geschikt als aperitief. Koud

Allerhande | 1979 | | pagina 21