Tender kerstdim dot rnrdt smikkekn en smnkn Kippeborstfilet met banaan en ananas Roomijs met aardbeiensaus Bouillon met omelctreepjes 19 41 blik ananas 4 kippeborstfilets a 100 g zout, peper 4 el boter 2 bananen 4 rode cocktailkersen Hoofdgerecht Voor-/Bereiding: 2/ 25 min. Cal./Joules p.p.: 415/1745 Prijs p.p.: 2.05 '/a I slagroom 1 el suiker 1/21 roomijs 8 el aardbeien-puddingsaus 2 el chocoladevlokken 1 el zilveren balletjes Nagerecht Bereidingstijd: 10 min. Cal./Joules p. p.485/2040 Prijs p.p.: 1,15 Voorbereiden: In zeef ananas laten uitlekken, sap opvangen Bereiden: Schaal voorverwarmen. Kipfilet inwrijven met zout en peper. In koekepan 3 el boter verhitten. Kipfilet in 10 min. aan beide zijden bruin en gaarbakken. Intussen bananen pellen en in lengte halveren. Vlees op warme schaal leggen. Aan bakvet 1 el boter toevoegen. Banaan en ananas snel aan beide zijden bruinbakken. Op elke kipfilet2 banaan en plak ananas leggen. Garneren met cocktailkersen. Door bakvet ananassap roeren. Overdoen in juskom. Groentetip: sperziebonen en gebakken aardappeltjes. Bereiden: In kom slagroom met suiker stijfkloppen. Overdoen in spuitzak. Over 4 coupes ijs en puddingsaus verdelen. Toef slagroom erop spuiten. Garneren met chocoladevlokken en zilveren balletjes. 2 eieren 2 el melk zout, peper 1 el boter 2 takjes peterselie 2 vleesbouillontabletten Voorbereiden: In kom eieren met melk, zout en peper loskloppen. In koekepan boter verhitten. Ei erin schenken en over hele panbodem verdelen. Zachtjes bakken tot bovenkant droog is. Laten afkoelen en in reepjes snijden. In kopje peterselie fijnknippen. Bereiden: In pan 11 water met bouillontabletten aan de kook brengen. Omeletreepjes en peterselie toevoegen. Over 4 soepborden verdelen Voorgerecht Voor-/bereiding: 10/5 min. Cal./Joules p.p.: 90/380 Prijs p.p /0.15

Allerhande | 1979 | | pagina 19