men kkkereten 1 Gourmet mem J k Hartig gevuldemeloen Ziet u er tegenop om een hele tijd in de keuken in de weer te zijn met alle voorbereidingen voor een "serveer-diner"? Dan is dit gourmet-menu de ideate oplossing voor u. Dat vraagt aanzienlijk minder voorbereidingen. Want het wordt echt klaargemaakt in koekepannetjes aan tafel. ledereen gaatgewoon z'n gang, l.ekker... en gezellig! 4 kleine meloenen 1 kleine ui 1 groene paprika 1 rode paprika 1 kleine komkommer 1 blikje hele champignons (150 g) V2 I blik maiskorrels 1 el mango chutney 1 teentje knoflook 1/4tl gedroogde mintblaadjes zput, peper 1 dl slagroom 6 el mayonaise 3 el tomatenketchup (2 el whisky) 1 potje imitatiekaviaar Voorbereiden: Kapje van meloenen afsnijden. Pitten en zacht vruchtvlees verwijderen. Met (boterballetjes)lepel vruchtvlees uit meloen scheppen. In kom doen. Ui pellen en fijnsnipperen. Paprika's wassen, zaadlijsten verwijderen en in stukjes snijden. 11 Komkommer wassen en in blokjes snijden. Champignons en maiskorrels afgieten. Door meloenballetjes scheppen: ui, paprika, komkommer, champignons, mais en mango chutney. Knoflook pellen en erboven uitpersen. Mint toevoegen. Goed vermengen Op smaak brengen met zout peper. In kommetje sausje roeren van: slagroom. mayonaise, tomatenketchup. (whisky), zout en peper. Bereiden: Meloen vullen met meloenmengsel. Saus erover schenken. Garneren met kaviaar. Meloenen op 4 dessertbordjes zetten. Eventueel kapje erop zetten. Voor 4 personen Hartig gevulde meloen Biefstukgourmet Gehaktballetjes- gourmet tianoon met bacon Champignons met rookspek Flensjes- vruchtengourmet Witlofsla Voorgerecht Voor-/Bereiding: 45/5 min. Cal./Joules p.p.545/2290 Prijsp.p.: /4,90 Vervolg op biz. 13

Allerhande | 1979 | | pagina 11