Albert Heijn biedt drie ontsnappingsmogelijkheden ADIEU, NEDERLANDSE WINTER... Kil seizoen nu vol zon en vreugde AH-Overwinterings- prijzen A Uw zomer krijgt een staartje in Spanje Een welbestede wegwijzer voor winter 73/74 Msfokken de groene fondue Bon voor winterse wegwezer DIT zijn ze: drie met zorg uitgekozen ontsnappings mogelijkheden uit de kille, koude Nederlandse vers bier Vakmanschap is Meesterschap Hazerug met bananen Belangrijk punt Volksverhuizing Eindeloze staart Mals buitje Zilveren guldens en rijksdaalders per 1 juli ongeldig Verrukkelijk avontuur MEI ALLERHANDE 3 gebrouwen, met een eigen karakter en een bijzondere smaak frisheid, bereikt door een volkomen natuurlijk brouw en rijpingsproces, dat bijna vier maanden duurt. beugelfles 66 cent, pijpje 50 cent, want alle waar is naar zijn geld. Om u een idee te geven van de zeer aantrekkelijke prijzen die A.H. komende winter voor hun overwinte- ringsgasten in petto heeft, vindt u onderstaand de ver trekdata, aantal dagen alsmede de prijzen uitgaande van een appartement bij gebruik door 2 personen. Alle genoemde prijzen gelden per persoon en zijn exclusief 18,-— luchthavenbelasting alsmede verzekering: Appartementen „Milan" Fuengirola (appartementen geschikt voor max, 5 personen) bij gebruik van 2 personen: van t/m aantal dagen prijs per persoon a. app. b. app. 20/10 22/12 64 395,— 363,— 20/10 16/02 120 825,— 765,— 20/10 6/04 169 1199,— 1115,— 5/01 16/02 43 590,— 569,— 5/01 6/04 92 981,— 935,— 16/02 6/04 50 648,— 622,— Appartementen „Copacabana" Benidorm (appartementen geschikt voor max. 6 personen). by gebruik van 2 personen: van t/m aantal dagen prijs per persoon 28/10 23/12 S7 465,— 28/10 17/02 113 895,— 28/10 7/04 162 1252,— 6/01 17/02 43 586,— 6/01 7/04 92 922,— 17/02 7/04 50 618,— Appartementen „Don Alberto" Palma de Mallorca (apparte menten geschikt voor max. 6 personen). by gebruik van 2 personen: van t/m aantal dagen prijs per persoon 20/10 22/12 64 496,— 20/10 16/02 120 1038,— 20/10 6/04 169 1510,— 5/01 16/02 43 649,— 5/01 6/04 92 1138,— 16/02 6/04 50 721,— Alle vluchten worden uitgevoerd als dagvluchten d.w.z. tussen 08.00 uur 's morgens en 23.45 uur 's avonds. Palma de Mallorca en Costa del Sol per KLM en Benidorm per MAC straalvliegtuig. De prijzen voor gebruik van appartementen bij meerdere personen zijn uiteraard nog lager, deze staan vermeld by de gegevens die u by A.H.-Reizen kunt aanvragen. ■J VOOR MOEDERDAG?fejS: §- ©©©©bestelbon ööL*. Uitknippen en in open envelop gefrankeerd met 25 cent verzenden aan: LIBRAH POSTBUS 7840 AMSTERDAM 1 Ondergetekende bestelt hierbij Het volkomen vleesboek f 15,50 f_ Het volkomen groenteboek S f 15,50 f_ Het volkomen wijnboek f 17,50 f_ Allerhande recepten Sla, slaatjes, snacks —Feest Set Sla, AH. ree.. Feest èf 11,50 f- af 11.50 f- af 11,50 f- a f28,00 f- Alles kan in de lepelstraat af 8,50 f. Waar het ziekenhuis f 5,90 f. _Dia brave gehaktbal èf 3,50 Totaal Het verschuldigde bedrag zal door mij na onvangsttgf van mijn bestelling worden voldaan. Attentie: wilt U Uw bestelling nog vóór Moederdag in huis^js hebben, bestel dan telefonisch: 020 - 4410 66 <5l S\!aam Adres Woonplaats in blokletters invullen s.v Handtekening Betaal niet vooruit. Bij uw boekenzending wordt*.! een reeds ingevulde girostortingskaart ingesloten, (Sf\ door middel waarvan u kunt betalen. Voor nadere informatie zie de Librah-boeken folder bij uw AH-filiaal. Een onverwachte combinatie die u stellig bevallen zal. U hebt er voor nodig: 1 mooie hazerug, 50 g vers spek zout en peper naar smaak, 3-4 je- neverbesen, 1 eetlepel boter, 1 ui, selderl|knol, 1 wortel, 1 flink glas rode Bordeaux wijn, V< liter zure room (sour cream), 1-2 theelepels aardappelmeel en 3-4 bananen. Snijdt het spek In reepjes;' en lardeer er de hazerug mee, met behulp van een lardeernaald. Maak de groenten schoon en snijdt ze vervolgens In kleine blokjes, zet. ze even aan In de gesmolten bo ter en leg daar vervolgens de ha zerug op. Laat de hazerug kleuren en breng hem op smaak met zout en vers gemalen peper naar behoef te. Laat de hazerug ongeveer 30 minuten braden op getemperd vuur. Giet er daarna de wijn bij, neem de rug eruit, houd hem warm en roer de zure room door de saus met het, even aangemaak te, aardappelmeel binden. Als u wilt laat u de groenten erin, u kunt ze er ook uitzeven alvorens de saus te binden. Leg de hazerug in de saus terug om hem verder warm te houden en bak Intussen de geschilde gehal veerde bananen die natuurlijk van Chlqulta zijn, in wat boter goud bruin. „DON ALBERTO" IN EL ARENAL OP MALLORCA. Een gloednieuw appartements gebouw van acht etages, dat ex- clusief gereserveerd is voor de deelnemers aan AH-overwinte- ringsreizen. Dit vakantie-com plex ligt op 200 meter van strand en boulevard in een stille zystraat. Elk appartement heeft een ruime woonkamer met twee slaapplaatsen en twee kamers met elk twee bedden. Ze zijn dus geschikt voor royale bewo ning door zes personen. Een klein gedeelte heeft één slaap kamer minder en is geschikt voor vier personen. Vrijwel alle appartementen een balkon. Al len hebben een badgelegenheid en keuken met gasfornuis en koelkast. Er is een lift in het gebouw, en alle appartementen hebben centrale verwarming. COPACABANA IN BENI DORM AAN DE COSTA BLANiCA. Direct gelegen aan boulevard en Levante-strand. In het gebouw is een cafetaria en vlakbij ligt een goed gesor teerde supermarkt. Elk aparte- ment heeft een woonkamer en drie slaapkamers met in totaal zes bedden. Voor zessen bent u dan ook in deze appartementen geheel klaar. Er is voorts een keuken, een volledig ingerichte badka mer, en nog een aparte dou che-ruimte, toilet en een terras. Het gebouw heeft ook een lift. Kosten van het schoon houden, linnengoed, water, gas en electriciteit zijn bij de .prijs inbegrepen. Copa cabana 'ligt op 1 kilometer van het bruisende hart van Beni dorm en op 200 meter van een up tot date-winkelcentrum. Ap partementen zijn verwarmd door middel van gaskachels. MILAN IN FUENGIROLA AAN DE COSTA DEL SOL. Vierhonderd meter van de boulevard en 100 meter van het centrum, een appartements gebouw, dat exclusief is gere serveerd voor AH-overwinte- raars. Aan de voorzijde hebben de bewoners een uitzicht op de bergen met het pittoreske dorp je Mijas, aan de achterzijde op een tuin met zwembad. Met de lift bereikt men de apparte menten, die elk een ruime woonkamer hebben met twee slaapbankbedden en een twee persoonsslaapkamer met extra bed, Er is voorts een keuken, badkamer plus toilet en gas- verwarming. Het type A heeft een grootdeel van de dag de zon te gast (als hij present is), het type B alleen enige tijd in de morgen. Milan heeft een lift. Alle appartementen met elek trische verwarming. U heeft het in de komende winter maar voor het zeg- ten van De Bilt luisteren en de depressies gelaten over gen en voor het uitzoeken. Natuurlijk kunt u in uw u heen laten komen. eigen knusse huiskamer naar de kletsnatte weerbericli- U kunt dan elke dag op nieuw duimen voor een vorstelijk dagje met glad ijs en blauwe luchten en bij het vallen van de avond op nieuw uw vergeefs verlan gen turven bij de voorgaan de. In dat geval moet u wel de borstrokken en de oorwarmers, de druppels tegen neusver- koudheid, en de zalfjes tegen aandoeningen op de borst als goede vaderlander onder hand bereik houden. U bent dat trouwens al jaren gewend en u weet al niet beter meer. Maar weet dan bij deze, dat er wel degelijk een ontsnap pingsmogelijkheid bestaat. Als u met Albert Heijn Reizen dit jaar de Nederlandse winter ontvlucht, kunt u wel degelijk sollen met de seizoenen. Dan bent u opeens wél In staat om op een decemberdag op het ter ras van uw appartement van de zon te genieten. geen prikklokken en bazige ba zen meer op uw komst wach ten, kunt u de komende winter rustig vergeten en zorgen, dat de zomer een verrukkelijke, eindeloze staart krijgt. U heeft er niets anders voor te doen dan ln te haken op het Albert Heijn-overwinteringsplan. U kijkt dan niet meer tegen tra nende voorkamerruiten op, maar zit straks ontspannen op uw logeplaats onder de koes terende spaanse winterzon. En dat voor niet veel meer geld dan u thuis ook kwijt zou zijn. der naar de lippen tilt dan in uw eigen huis (nemen we aan). handvol huishoudelijke zaken, die u onmisbaar acht, volkomen onbekend. In uw bagage moet zich dan ook beslist het volgende bevin den: pantoffels, theezeefje, broodmes, aardappelschilmesje, afwasborstel, blikopener, thee pot, theelichtje, fluitketel en een koffiefilter en als het kan een radio met korte golf, pannëlap- pen en een gezellig tafelkleedje (dat maakt gelijk het „één en twintigen" met de buren een stuk aangenamer). Denk dus ook aan speelkaarten en andere spelletjes. Als u nu toch toevallig uw eigen tijd kunt bepalen. Als er Ik zou graag nadere informaties ontvangen over AH- Winterreizen. Mallorca Costa Blanca-Benidorm Costa del Sol-Fuengirola. Naam: Adres: Woonplaats: Telefoon: Stuur deze bon naar: AH-Vakantie Reizen, Postbus 300, Zaandam. U krygt dan per omgaande alle informaties. .Dat de overwinteraar niet mag rekenen op constante zonne schijn. En hij doet er goed aan voor kille dagen een warme trui mee te nemen. Ook in Spanje valt ,er van tijd tot tijd een mals buitje. Het Spaanse klimaat is in de wintermaanden wel stukken beter dan ln Nederland. De wa terdichte statistieken van ja ren leveren het bewijs. Albert Heijn Reizen beweert ook niet, dat het leven onder de spaanse winterzon stukken goedkoper is dan in Nederland. Dat is eens geweest, maar is nu in tegenspraak met de feiten. Vele zaken zijn in Spanje in derdaad goedkoper, andere din gen echter weer duurder dan in Nederland. Door de bank geno men komt u zo op hetzelfde be drag uit, dat u hier uitgeeft voor de dagelijkse behoeften. Vergeet bijvoorbeeld niet, dat u in Spanje wat eerder in de por temonnee zult duiken, wat va ker op terrasjes zult vertoeven en het glas goedkope wijn eer- Nog een belangrijk punt: Al- bert Heijn Reizen biedt u drie uitgelezen appartementsgebou wen aan op Mallorca, aan de Costa Blanca en aan de Costa del Sol. Gewoon fijne vakan- tiestekken met voldoende leef ruimte, met goede verwarming en gelegen in de onmiddellijke nabijheid van winkels en van de zee. Stuk voor stuk zijn dat voorwaarden, waaraan een winterappartement dient te voldoen. Maar er is meer nodig om uw verblijf daar tot een doorslaand succes te maken. U blijft im mers voor langere tijd van huis, niet voor een handvol we ken doorgaans. En in zo'n geval moet u wel degelijk zorgen, dat u zich omringt met de noodza kelijke dingen, die van uw tij delijke woning een echt be woonbaar thuis maken. In Spanje zijn nu eenmaal Onlangs is op grote schaal bekend gemaakt dat per 1 juli a.s. zilveren gul dens en ryksdaalders uit de roulatie worden genomen en derhalve niet meer gel dig zullen zyn als wettig betaalmiddel. Hierby dus slechts een geheugensteun tje. Het lijkt heel wat, maar in de praktijk zal blijken, dat die mini-volksverhuizing de over wintering aardig zal opfleuren. Voor de rest wordt gezorgd door Albert Heyn Reizen. U kunt er dus van overtuigd zijn, dat de appartementen, die wij deze winter aanbieden, voldoen aan de hoogste eisen. Mocht u onder medische be handeling staan, dan is het be slist noodzakelijk, dat u uw ontspanningspoging vooraf met uw huisarts bespreekt. Als u medicijnen gebruikt, neem dan voldoende mee of laat recepten uitschrijven met daarop ln la- tijn of spaans, wat u nodig heeft. Anders kan uw verzoek in een spaanse apotheek mak kelijk leiden tot een babyloni- sche spraakverwarring. Aldus gewapend en voorbe reid, zult u van uw overwinte- ringsavontuur met Albert Heijn Reizen een verrukkelijk avon- tüur kunnen maken. Behoort u tot de bevoorrech te Nederlanders, die „dag" met hun handje kunnen zeggen te gen het vaderlandse winterkli- maat, dan is hier de mogelijk heid om de warme daad bij het woord te voegen. Eén telefoontje naar 02980 - 92070 of 02980 - 92180 is al vol doende. U kunt ook bijgaande bon insturen. U krijgt daarna zo gauw mogelyk gedetailleer de inlichtingen over deze ex clusieve winterse wegwezer van Albert Heijn Reizen.

Allerhande | 1973 | | pagina 3