50 95 yQ 15 Vin du Patron Réserve du Palais Gallien Réserve des Saint-Pères, Cruse, Bordeaux A 195 Imperial Cordier Calbor Calvet feaux Réserve de la Reine Cötes du Rhöne RiojaTinto ChantamourFaye Macon Vin du Patron Réserve du Palais Gallien Anjou Blanc Rioja Blanco Moselbliimchen Vin du Patron Rose d Anjou Cötes de Provence Pfalzer Weinberg APRIL ALLERHANDE diefrustig het glas. Ze zijn efnog: de goede wijneri voofredelijkg prijzeti U vindt ze bij Albert Heijrj. Door de grote vraag naar o.a. franse wijn stijgen in de wijnstreken de prijzen per vat aanmerkelijk. Van Albert Heijn hoeft het niet. Ook de goede wijnen blijven voordelig bij A H Een wijn met karakter. Voor alle gelegenheden. fles 1 liter 3 Een eerlijke, echte Bordeaux. Afkomstig uit Bergerac. fles 0.75 liter 2 Een wijn van het bekende Bordeaux huis Cruse. Op fles geïmporteerd, fles 0.75 liter Een prettige, soepele droge rode wijn van Cordier, Bordeaux. fles 0.75 liter De reputatie van Calvet, Bordeaux staat garant voor een degelijke kwaliteit. 3 fles 0.75 liter Een zachte rode wijn, geselecteerd door het bekende Bourgogne huis la Reine Pedauque, Aloxe-Corton. fles 0.75 liter Caves St. Pierre! Chateauneuf- du-Pape. Een krachtige stoere wijn. Vol en donkerrood van kleur. fles 0.75 liter Rioja in het noorden van Spanje is het beste wijnbouw- gebied van Spanje. Volle krachtige wijnen. fles 0.75 liter 3 3' 2 Zachte, soepele rodewijn uit de Bourgogne-streek. fles 0.75 liter Aanbieding geldig t/m zaterdag 21 april 3 Een droge, witte wijn, voor alle gelegenheden en aan tafel speciaal bij visgerechten. fles 1 liter Een volle, iets zoete, echte Bordeaux. fles 0,75 liter Een frisse, niet te droge Loire wijn. fles 0.72 liter Een iets zoete, zachte Spaanse wijn. fles 0.75 liter Een frisse, niette droge wijn van de Luxemburgse Moesel. g,® Echt een wijn voor alle gelegenheden. Niet te zoet niet te droog fles 1 liter Een frisse, niet geheel droge rosé uit Anjou langs de Loire. fles 0.75 liter Voor liefhebbers van een droge rosé. Gebotteld op de typische Provence fles. fles 0.70 liter fles 0.70 liter QUALtlt fles 0.70 liter Ffteii/3 Een iets zoete, maar prettige rinse Duitse Pfalzwijn. Ideaal voor wijnavondjes.

Allerhande | 1973 | | pagina 14