Proef maar eens... Moccona Roodmerk is voortaan lekkere korrelkoffie. Dat is nieuw. Dubbele waardepunten. De Hamvraag van AH: wilt u 'm uit Nederland, Belgie, Frankrijk^fcDaaitftend. Sallandse achterham* F '1. F F bij Heijn F F J49 Landrauch- sdiinken* D, Bauern Knochen schinken F Rauwe boerenham Gekookte Ardennerham Jambon YorkFumé Jambon d'Ardenne Noix Jambon au Poivre Schinken wurst Duitse cervelaatworst Gegrilde achterham Moccona, lekkere pittige korrelkoffie van Douwe Egberts Meer variatie op tafel -w- ARTLAND -■ FEBRUARI ALLERHANDE 8 de prijs blijft dezelfde alsof er niets veranderd is die verandering ruik je meteen die verandering proef je meteen e vertrouwde Moccona Roodmerk heeft een smakelijke verandering ondergaan. Kijk maar eens in de pot: de poederkoffie heeft plaats gemaakt voor prachtige, goudbruine korreltjes. In deze geurige korrels wordt de smaak en het aroma van echte koffie zorgvuldig bewaard. En dat merk je, als je deze nieuwe Moccona Roodmerk drinkt. Een moment voor Moccona wordt voortaan een bijzonder moment voor jezelf... die verandering zie je meteen i:;: Om u snel over de eerste verbazing heen M te helpen krijgt u tijdelijk dubbele waarde- punten op elke pot Moccona. Op alle maten, gewichten en soorten. Dus niet alleen op Roodmerk. Maar ook op Moccona fijne Dessert en Coffeïnevrij. Om snel te sparen voor de bekende D.E. geschenken. Het assortiment groente- konserven in de grotere Super-Marts van Albert Heijn heeft weer een uit-' breiding ondergaan: niet ingang van 1 februari zijn 'er nu ook groen teconser- ven van het bekende merk ,.Bonduelle" in 1/4 liter blikjes. Ze zijn verkrijg baar in 6 soorten: doperwten extra fijn 0,55) doperwten zeer fijn 0,45) hele sperziebonen fijn 0,45) Macedoine de Légumes Cf 0,45) worteltjes extra fijn Cf 0,50) doperwten/worteltjes extra fijn 0,55) De assortimentsuitbrei ding is o.m. het gevolg van de steeds toenemende vraag naar een kleine verpak- kingshoeveelheid voor al leenstaanden. Daarnaast zullen „Bonduelle'1 blikjes wat meer variatie op tafel brengen en ook als baby voeding uitstekende dien sten kunnen bewijzen. Statiegeldloos glas Glas kan worden ge deponeerd in de containers die staan bij A.H. filialen: Veenendaal, Raadhuispl. 3 Weesp,.. Anistellandlaan 20 Groningen, Eikenlaan 39 Oosterbeek, Pastoor Brug- gemanlaan 1 Noord wijk aan Zee, Hoofd straat 72 Renkum, Europalaan 20 Soestdijk, Van Weede- »straat 49. Glas kan worden ing«- leverd in de volgende fi lialen: Amsterdam, Schel destraat 100 Zaandam, Vermiljoenweg 5 Westzijde 28 I Sittard, Tempelplein 1 's-Gravenzande. Oudeland straat 16 Hilversum, Van Hogendorp. laan 44. In afwijking van hetgeen is vermeld in het januari nummer kan bij onder staande adressen GEEN glas worden ingeleverd Amersfoort, mevr Pelt, v. Marnixlaan 39: Driebergen, mevr. v. Hoogenhuijzen, Arnhemse Bovenweg 9; Den Haag, Gall en Gall, Valkenbosplein 7; Hilver sum, mevr. Horn, Oude Loosdrechtseweg 4; Huizen (N.H.), mevr. Van Heiden, Akkerweg; Nijkerk, hr. Steenaart, Ahornlaan 1 Voorschoten, Slijterij Vliet- zicht Vermeerplantsoen. Gekookte, lïchtgerookte ham met een bijzonder fijne smaak. 100 gram Rauwe gerookte ham, naar Oud-Hollands boerenreceptbereid. 100 gram Deze ham is gekookt en op een houtskoolvuur geroosterd. 100 gram Verrukkelijk gekookte ham, in't oorspronkelijke model iets gerookt. 100 gram Originele rauwe gerookte Ardennerham. Zeer geschikt als voorgerecht 100 gram Originele Westfaalse beenham. Rauwe ham op traditionele wijze gerookt. 100 gram Rauwe nootham uit Frankrijk. Licht gerookt en met peperkorrels aan de buitenkant waardoor een zeer pikante smaak. 100 gram met stukjes ham. Een harde worst in natuurdarm gerookt en gedroogd. 100 gram Gekookte ham op een houtskoolvuur gegrild waardoor deze ham een bijzonder pittige en speciale smaak heeft gekregen. 100 gram Originele Duitse gekookte en gerookte ham. Bereid op de ouderwetse manier Een natuurprodukt met een zeer goede smaak. 100 gram ch Aanbiedings- prijzen gelden van donderdag 8 t/m zaterdag 10 febr.

Allerhande | 1973 | | pagina 8