Opeens zit Era in een Opeens is Era smeuïger en smakelijker... IIATOJf SCAFE r IKATOJf 6.98 Citroenuitstekend schoonheidsmiddel extra pittig uwdieet..anno nu! de zon op uw dieettafel Naast de bestaande Nescafé-mélanges is er nu een nieuwe: Nescafé Extra Pittig. Speciaal bestemd voor alle mensen die van een zeer pittige kop koffie houden. Probeer 't. De introduktieprijs vraagt er om. Nescafé Extra Pittig ter introduktie 200 gram van £35 voor Era is nu nog beter! Era, de lekkerste slankmaker -1 is nu smeuïger en nog smakelijker. Era zit bovendien in een nieuw, gezellig en handig tafelvlootje. Era, de gezonde halvarine omdat het de helft minder calorieën heeft. Maar ook: omdat het 40% meervoudig onverzadigd is. Era, de beste keuze voor uw lijn! gezond en slank blijven begint met geroosterd brood NOVEMBER NIEUW. POT MET PIT. Schoonheidsmiddelen voor de vrouw die heeft ze nu eenmaal nodig om de man te behagen bevinden zich in potjes en doosjes, flesjes en staafjes. Mooi-nuttige produkten daar niet van, maar ze vormen een industrieel wereldje op zich. Er zijn echter vrouwen die waar mogelijk die kunstmatige schoonheids middelen mijden en de lokroep terug naar de natuur zoveel als maar kan opvolgen. Speciaal voor hen en voor al die anderen die open staan voor een fris idee: neem eens een ci troen voor een opfrissertje van de gezichtshuid en ook om het haar na te spoelen. ERA001.407.2fa van de warme brood-en beschuittaakhers uil Tilburg ah. voor alle doeleinden QClnO PERSOONLIJKE LENING mogelijk tot ƒ10.000., N.V. Financleringsbank HUFIMA <J. Smitelaan 14 Eindhoven k 040-11 86 26 SNEL EN DISCREET Citroen is behalve een honderd procent na- tuurprodulct ook een uitstekend schoonheids middel. Eeuwen geleden al was de citroen als zodanig bekend in onder andere Indië en China, waar de vrouwen van kindsbeen af ge wend waren om eenmaal in de week het haar na te spoelen met het sap van een citroen en ten minste drie maal in de week met een ge halveerde citroen het gezicht te behandelen. Hun haar glansde prachtig, hun gelaat werd door het ingebrachte citroensap zacht en fris tegelijk. Op het ogenblik is er in Amerika een ware campagne aan de gang onder die (milieube wuste) vrouwen die kunstmatige produkten willen vervangen door natuurlijke en van tijd tot tijd citroenen kopen voor in de badkamer en op de toilettafel. Met citroensap spoelen ze de laatste restjes shampoo uit het haar en met een halve citroen draaien ze enige tijd over de gezichthuid. Vanzelfsprekend kan een citroen niet dienen om er make-up mee te verwijderen; de huid moet wel degelijk eerst gereinigd zijn. Het effect van een citroen als schoonheids middel is tamelijk gauw merkbaar; haar en huid kikkeren er werkelijk van op. Een vrij vanzelfsprekende zaak eigenlijk, want. grote huizen gebruiken immers al sinds jaren "citroenen" om. bepaalde produkten te voor zien van een zgn. lemon-geurtje. Een enkel voorbeeld uit vele is de hand- en body-lotion van Max Factor, die na bad of douche in de huid gemasseerd moet worden. Juist dat citroengeurtje geeft dat fris-tintelende ge voel. Geen uitvinding van Max Factor overi gens, de vrouwen in Indië en China waren hem ver voor.

Allerhande | 1972 | | pagina 6