1 >-4 ...r' Albert Heijn NV OKTOBER ALLERHANDE Het is niet eenvoudig een origineel Sinterklaas-cadeau te bedenken. Maarzo moeilijk is het nou ook weer niet. Want er zijn genoeg praktische, nuttige en erg mooie dingen waarmee u iemand heel blij kunt maken. Je moet gewoon op het idee komen. De PMC-Catalogus bevat een heleboel van zulke écht goeie cadeau-suggesties, allemaal in kleur afgebeeld. Geen kortstondige blij- makertjes, maar degelijke, betrouwbare, aangename artikelen waar je jaren plezier van hebt. Als u nog geen PMC-Catalogus hebt, haal er dan gauw een. In alle AH- winkels liggen ze gratis voor u klaar. Uw wondermooie PMC naaimachine Golden Stitch lichtgewicht. Recht en full zigzag naaien, naden afwerken, siersteken maken, rolzomen. stoppen, knopen en ritsen aanzetten, cordonneren en festoneren - uw Golden Stitch naaimachine is veelzijdig, snel en precies. Bij uw machine een instructie boekje met 32 foto's en een duidelijke tekst. f 289,- Kijk mee in de nieuwe catalogus Hobby-bank Een PMC-bestselIer. Gemaakt van solide, gestoomd en geolied beukehout met massief bovenblad. Voorzien van 2 klemtangen, een ruime kunststof lade en daaronder een triplex plaat waarin u gaten kunt boren voor schroevedraaiers, sleutels, enz. f 135,- Het nieuwste op ringengebied de gouden wisselring Er is één gouden basis-ring die u op snelle en eenvoudige wijze kunt voorzien van de steen die bij uw toilet past. U kunt kiezen uit 9 stenen, die elk gezet zijn in passende zetting van eveneens 14 karaats goud. Goudgewicht van complete ring ca. 6 gram f210,-, inclusief 3 stenen. Gouden manchetknopen Bijzonder chique. Romano met gediamanteerd effect f120,- en Duo met gestreept motief. f82,- Progress Sapcentrifuge Het zijn heus niet alleen gezondheidsmaniakken die met déze sapcentrifuge moeiteloos een rijke overvloed aan sap halen uit allerlei groenten en fruit, 't Is gezond voor iedereen en best voor de slanke lijn. f95,- Zodiac Sea Wolf duikerhorloge Accuraat, betrouwbaar duiker horloge met automatisch uurwerk en datumaanduiding. Draaibare duikerring met "lichtdriehoek". f155,- Elektrische friteuse met filter Dat akelige, benauwde olie luchtje bij het frituren is verleden tijd. Want PMC brengt de reukloze elektrische friteuse: het grote model van 2000 W. 135?_ Tinnen eikel-kan en mokka-kan Een greep uit de PMC tin collectie: een eikel-kan in getrouwe reprodukfïe van het eeuwenoude model. f43,- Voorts een charmante 6-kantige mokka-kan. f34,- Driedelige portefeuille-sets voor dames en heren Helemaal van deze moderne betaalpas-fijd. Beide sets gemaakt van echt leder en zeer verzorgd van afwerking. Portefeuille, portemonnee en sleuteletuï. Damesset in rood met de super- handige portemonnee f 54,- Herenset in zwart f 48,- Elektrische eierkoker Nu krijgt u het gekopkte eitje iedere keer precies zoals u het hebben wilt: har.d of zacht of daar tussen in. 6 eieren automatisch en zonder zorgen. Eenvoudiger en veiliger kan het niet. f38,- Zilveren kettingband Tien moderne massieve kettingschakels. Totaal gewicht ca. 100 gram. f 87,- Barometer-eombinatie "Vertica" Past zowel in een modern als in een klassiek interieur. Het houten frame is afgedekt met echt zwart leder. In een oogwenk leest u het weer, de temperatuur en de vochtigheids graad af. f66,- Elektrisch verwarmde onderdeken Mooi en degelijk. De zwak stroomtransformator geeft een extra veilig idee tijdens uw slaap. Constante warmte is in 3 standen regelbaar. (20, 30, 40 Watt). f 98,- Veelzijdige Norge stoelen Een bijzonder luxueus uitgevoerde stoel in zwart rundleder. Vader zit als een Viking-vorst in dit comfor tabele meubel, desgewenst op te bouwen tot een 2- 3- of 4-zitsbank. en zonder leuningen f 710,- w Elektrische portable schrijf machine PMC Electra Een complete elektrische portable schrijfmachine met vele extra's. Nu binnen het bereik van velen door de bijzonder lage prijs van f525,- Ook verkrijgbaar een "gewone" portable schrijf machine voor f220,- met 1 jaar PMC-garantie en Olivetti-service. Werktafel Teehnica Een stevige tafel speciaal gemaakt voor allerlei hobby werkzaamheden. Met brede opbergladen en metalen onderblad. f 98,- Angelus klok "Tempus Fugit" De naam Angelus waarborgt een Zwitsers kwaliteits uurwerk in stijlvolle, goud kleurige kast. Romantiek van jaren her, maar nu met een modem hart: een elektronisch uurwerk dat op batterijen loopt. 'f 240,- Er zijn ook nog twee andere modellen o.a. Officer f 180,- Een handige hairstylcr Voor dames en heren. U kamt ermee. U droogt ermee. Met een prettige warme lucht stroom. Dubbel geïsoleerd; 1 jaar garantie. f30,- Een schoonheid: toiletgarnituur WMF Een echt cadeau dat op iedere kaptafel zal schitteren. Superieure kwaliteit zoals >ve gewend zijn van WMF. f 98,- De kleding- en ruimtesparende Dressboy 's Avonds in een geeuw uitgeklapt, licht hanteerbaar door uitvoering van kunststof met verchroomd metaal. Apart model. f 95,- Schemerlamp uit Zweden Exclusieve schemerlamp mei zware koperen voet en bruine kap uitgevoerd in echte, natuurzuivere Thailandse zijde. Waarachtig niet duur voor f165,- Onverwoestbare Shopping Bag Wèg met dat gesjouw, neem liever dit oersterke bood- schappenwagentje met frame van verchroomd metaal. Afneembare tas met royale boodschappenruimte (48x33x21 cm), grote wielen en f59,- Manicure-set Niet zomaar de eerste de beste: topkwaliteit. Alles wat u nodig hebt bij elkaar in één lederen etui (zwart van buiten, groen van binnen). f 56,- De auto-, boot- en caravanstofzuiger Geen gesjouw meer met de huiskamerstofzuiger. Geen gehannes met verlengsnoeren. Hier is de 12 Volts stofzuiger die vanaf b.v. de sigaretten aansteker in een wip uw auto, boot of caravan van alle stof kan ontdoen. f44,- WMF koffie- en theeservies Een verzilverd porseleinen servies in barokstijl. Het porselein is eerst voorzien van een koperlaag en daarna verzilverd; dit procédé garandeert de hoogste duur zaamheid. Dit wordt een erfstuk, toch maar f 379,- Hoe u uw bestelling op tijd binnen krijgt voor Sinterklaas stuur uw bestelbewijs in vóór 10 november maak het bedrag meieen over na ontvangst van de accept-girokaart dan komt de betaling tijdig (vóór 24 november) binnen bij PMC, waarna het artikel verstuurd wordt. Voor tijdige kerstcadeaus kunt u bestellen vóór 30 november en moet de betaling vóór Bekijk de PMC-artikelen in de showrooms U vindt de PMC-showrooms, waar u van dinsdag t/m zaterdag van 9.00-12.00 en van 13.00-18.00 uur altijd welkom bent, in Amsterdam-Osdorp - Osdorpplein 6 Den Haag - Kleine Loo 438 Eindhoven - Limburglaan 2

Allerhande | 1972 | | pagina 6