FEEST- SÜRPRISE ALBERT HEIJN SUPERMART IN VEGHEL FEESTELIJK OPEN Nieuwe zoet zuren en salades WA-BA-WA SPEELT E OOK AL MEE MET APPEL EN EI? Openingen in 1972 Holle Bolle bakt ze bruin W elkom-verrassingen en welkom-geschenken S Woensdag 20 september 10 uur Blauwe Kei 6 Gijs „Lady X" WANNEER OPEN? iiiniiiiiiiiiiiiijiiiiiiin Uw gastheer Hartelijk welkom in onze nieuwe Supermart Het Appel Ei Spel bij Albert Heijn Nieuwe Super obligaties Nieuw Supersnel Kassasysteem Eigen diepvries assortiment breidt in hoog tempo uit Gourmet-afdeling biedt culinaire belevenissen voor ieder die maar proeven wil GRATIS ADVERTEREN Winkelen met de auto: alles in één keer thuis (Zie -pagina 4) Aller Handle HOFLEVERANCIER SAH001000232 Allerhande soplembor 1972 SEPTEMBER 1972 S. M. P. van den Berk „klanten zijn gasten" M. A van Iersel „geen onbekende voor Vegiiel" Tijdens de feestelijke opening op woensdag kunt u niet alleen in, maar ook buiten de Albert Heijn Supermart terecht. Daar staat de poffertjeskraam van „Holle Bolle Gijs". De geur van zijn poffertjes.... een blik in zijn kraam.... voor u het weet, eet u. Normale prijs 1.50 nu voorslechts 75 cent per portie. Emmen, De Haar 108- 110: 1 februari Landsmeer, Burgwcg 1: 17 februari Hoogezand, Oost Gorecht 8: 31 mei Meppel, Grote Akker straat 1: 8 juni Rotterdam, Ommoord, Hesseplaats 13: 21 juni Oostburg, Torenweide- laan 2: 28 juni Amstelveen, winkelcen trum Groenhof: 5 juli Badhoevedorp, Zeeman laan 2: 12 juli Amsterdam, Geuzenveld Rambertus Zijlplein 20: 23 augustus Emmeloord, Lang Nering 180: 30 augustus Uithoorn, Winkelcentrum Zydelwaard: 31 augustus MIRO'S: Leeuwarden: Tijnjedijk 76: 22 maart VEGHEL Woensdag 20 september om 10 uur gaat de nieuwe Albert Heijn Supermart aan de Blauwe Kei open. Daarmee krijgt Veghel een grote, moderne Supermart, die zeker past in een plaats met een verzorgings-funktie voor 25.000 mensen, de omgeving meegerekend natuurlijk. Een moderne levensmiddelenzaak, ruim opgezet, met een uitgebreid assortiment van ruim 6.000 artikelen, 6 super snelle kassa's en ruime parkeergelegenheid. Waar de huisvrouw kwaliteitsprodukten koopt en bovendien tijd en geld spaart. ALBERTO'S: Den Haag, Van Hogen- houcldaan 82: 24 maart Amsterdam: Overtoom 306: 13 april Door Hero is een nieuwe serie salades en zoetzuren ont wikkeld. Een assortiment, waarmee de Nederlandse huis vrouw alle kanten uit kan, vanaf een zoetzuur toevoegsel aan een gewone uitsmijter via de vereiste toebehoren bij de nasi en bami tot aan de versie ringen van een fraaie hors d'oeuvre of een aangeklede borrel. Alle soorten zijn gemaakt volgens de geijkte Nederlandse smaak. Hugh Jans heeft een aantal tips samengesteld voor het ge bruik van de salades en zuren. Deze tips zijn gebundeld in een foldertje, dat in alle filialen verkrijgbaar is. Charmant en gul Op dc openingsdag van de nieuwe Supermart zullen charmante jonge dames als gastvrouwen o ptreden. Zij zullen de bezoeksters en ook.de bezoekers natuurlijk met versnaperingen ver rassen. MIRO-DOE-HET-ZELF: Maastricht, „Brusselse poort": 14 april Ter gelegenheid van deze opening heeft Albert Heijn een feestprogramma opgezet be staande uit Welkom-Geschen ken, Voordelen, Kinderverras singen, en nog veel meer. Dit alles vindt u in deze spe ciale openingskrant. Een paar voorbeelden willen we hier al noemen: Iedereen die op de openings dag ten minste 20,aan ge mengde boodschappen besteedt ontvangt bij de kassa een mo derne koektrommel gevuld met heerlijke koeken GRATIS. Voordat de deuren van de nieuwe Albert Heijn Super mart open gaan willen wij u graag een beetje wegwijs ma ken in deze alles-onder-één- dak winkel. U treft er zuivelprodukten, vers vlees, groente en fruit, vleeswaren, delicatessen, ja zelfs cosmetica kunt u er ko pen. Verder vindt u in de Su permart een receptenrek met diverse folders, die u gratis leunt meenemen. Ook medede lingen over speciale akties van onze leveranciers zijn er te vin den. En wist u al dat u in de Su permart gratis kunt adverteren als u iets te koop wilt aanbieden, iets wilt huren of verhuren, een baby-sit zoekt of een wo ning wilt ruilen? Hiervoor is een groot bord opgehangen met losse witte kaartjes waar op u uw wensen of aanbiedin gen kunt vermelden. Na de campagnes voor Su per-Obligaties en Sport-en-Spel is Albert Heijn gestart met een uniek spel, waaraan iedere klant gratis kan deelnemen. Een leuke aktie met een prij- zenpot die er niet om liegt! Uiteraard vertellen we u ook in deze krant nog even hoe dit spel gespeeld moet worden. Albert Heijn heeft na het succes van de eerste lening van Super Obligaties opnieuw het initiatief genomen tot een tweede lening Super Obligaties '72 met unieke renten van 8 12% Ook hierover informatie in deze krant. Wij hebben getracht onze Supermart zo in te delen, dat u ondanks alle afdelingen toch overzichtelijk kunt winkelen. U zult het merken; na een paar keer kent u de weg van zelf. En kunt u toch iets niet vinden? Onze medewerkers helpen u graag. Graag tot straks in de nieu we Albert Heijn Supermart! Wat is Wa Ba Wa? Dit zijn afkortingen voor Wa gen Band Wagen. Wat houdt dit systeem in? U legt de boodschappen zo als gebruikelijk op de band naast de kassa. Terwijl de caissière de prijs aanslaat legt ze de artikelen in een andere,voor u klaar staande wagen. Vervolgens kunt u gebruik maken van de achter de kassa geplaatste inpak- tafels. Wat is het voordeel van dit systeem? De doorstroming aan de kas sa verloopt beduidend sneller. In de diepvries-kast breidt het eigen assortiment van AH- produkten zich in snel tempo uit. Tot ongeveer een jaar gele den vond U er alleen ijs, si naasappelsap, kip en kippepou- let onder het eigen merk, maar een snelle blik leert dat de si tuatie drastisch is veranderd. Vissticks, kabeljauwfilet (en nu ook graatvrij) en sinds kort zijn daar nog de zeeschnitzels (moten gepaneerde koolvis) bij gekomen. Maar ook spinazie (450 en 750 gram), boerenkool, sperziebonen, patates frites, chipolatapudding en niet te vergeten de snacks: kroketten, bitterballen, frikandellen en loempia's. Toch wel iets om trots op te zijn, vinden wij. Om de pro dukten ook een eigen gezicht te geven is de verpakking zo uni form mogelijk gehouden en daardoor goed herkenbaar. De snacks kregen een rode en een paarse band op de plastic ver pakking, groenten, meestal in karton, hebben een rood met groene aanduiding, en de vis- produkten kregen een paars blauwe band. Op elke verpak king is, behalve het gewicht ook altijd de bereidingswijze afgedrukt. Diepvriesprodukten hebben het voordeel dat ze al schoon zijn (geen afval) en panklaar. De opvatting dat alles wat be vroren is of uit blik komt geen vitaminen meer zou bevatten is gelukkig allang achterhaald. Door de moderne vries-technie- ken, waarbij het vlug invriezen een grote rol speelt, blijven vi- tamine-géhalte en kwaliteit van de produkten goed behou den. En zoals alle AH-produk- ten worden ook de diepvriesar tikelen aan een strenge contro le onderworpen. Vis komt dan ook werkelijk zeevers op tafel, en de boerenkool smaakt alsof ze zo van het veld gesneden is. Zo moet het ook. Onze klanten zijn geestdriftig. U zult dan ook spoedig meer van ons merken, in de diepvrieskast. lijk bestanddeel van de Franse keuken en ook in ons land, na het populair worden van de barbecue meer en meer ge waardeerd. Er zijn warme sau zen zoals kerriesaus, sauce na- politaine, madeirasaus of room saus, maar het zijn vooral de toppings, de kant-en-klare koude sauzen die ex'g in de be langstelling staan. En terecht, want de meest eenvoudige ge haktbal krijgt met puszta-saus een exotisch allure, een scheut je hot dog relish maakt het nut tigen van een warm worstje tot een. belevenis. Namen alleen al kunnen een gourmet in hogere sferen doen belanden. Wat dacht u van Cumberland sauce, schaschlik of meerrettich sauce, mango chut ney of sweet chili. En dan de soepen niet te vergeten, bisque de homard bijvoorbeeld, of su preme de tomato's. Met een paar blikjes tovert U het land van uw dromen weer op tafel. En soms zit het 'm alleen al in een paar drupjes rozemarijn- azijn door de sla. Heus, zelfs een klein potje grove mosterd maakt een oponthoud bij de gourmet-afdeling dubbel en dwars de moeite waard. Sinds de Nederlanders zo tal rijk naar het buitenland trek ken, waarbij naast de immer- schijnende zon ook de vreemde keuken een stevig woordje mee lijkt te spreken, sinds die tijd is bij Albert Heijn de afdeling Gourmet tot volle ontplooiing gekomen. Gourmet betekent letterlijk fijnproever, lekker bek, maar in de Supermart is dat een beetje vrijer vertaald met: specialiteiten voor de fijn proever, verzameld in verre landen (maar soms ook dicht bij huis) Wie in AH's lekkerbekken- hoekje duikt vindt er mosselen, in Spaanse haventjes gekweekt in netten, die de grond niet ra ken waardoor zij absoluut zandvrij zijn, of inktvis in pi kante saus, Franse slakken en Italiaanse pizza. Er is rode, ro ze en bijna-witte zalm (wist u dat wij een volkje van bleekro- ze-zalm eters zijn?), krab uit Canada en Rusland, viskuit uit Denemarken, sardientjes uit Spanje, Portugal en heel bij zondere uit Frankrijk, artisjok harten (Spanje), wasboontjes uit Canada en Chili con carne, een verrukkelijk bonengerecht uit Mexico. En dan de sauzen, onontbeer- LET OP Er bestaat kans dat u tijdens het winkelen in de nieuwe Albert Heijn Super mart woensdag vriendelijk op de schouders wordt ge tikt door „De Geheimzin nige X". Schrikt u dan niet. Integendeel. „De Geheim zinnige X" heett het goed met u voor. Zij zal over de inhoud van deze extra editie een eenvoudige vraag stellen. Weet u daarop het juiste antwoord te geven... dan heeft u bjj uw eerste bezoek aan de nieuwe Albert Heijn Supermart een leuke ver rassing verdiend. Let dus goed op de mysterieuze X. In de Albert Heijn Supermart is een groot bord ge plaatst, waarop particulieren geheel gratis gedurende veertien dagen persoonlijke advertenties kunnen plaatsen. Family-shopping noemt men aan de andere kant van de oce aan het in gezinsverband win kelen. Er zijn tal van factoren die het inkopen doen met de auto in de hand werken. In de eerste plaats leent een grote Supermart zich daar bijzonder voor; de talrijke winkels onder één dak maken het de huis vrouw gemakkelijk alles in één keer mee te nemen. Dan is er de vrije zaterdag, en met te vergeten de koopavond, die de huisvrouw en de lieer des hui zes uitnodigen tot gezamenlijk winkelen. Voor autoklanten is er volop parkeergelegenheid! Wilt u uw inkopen laten ophalen of haalt uw man ze op, dan kan dat ook. U laat uw boodschappen staan in de Parcel-Pick-Up. De gang van zaken is zeer een voudig. U krijgt bij de kassa een nummer, dat bij uw bood schappen hoort. U haalt uw auto en rijdt tot voor de deur met het bord autoklanten. Op vertoon van uw bonnetje wor den uw boodschappen in de auto geplaatst. Het hoofd van onze kassa-groep zal u gaarne over deze service inlichten. Dq Albert Hejjn Supermart is dagelijks zonder onderbre king geopend van 8.30 tot 18.00 uur, met uitzondering van maandagmorgen: verplicht gesloten. Vrijdagavond: KOOPAVOND- Het Appel Ei Spel dat iede re klant gratis kan meespelen. Met elke week een prijzenpot van 50.000 gulden. Het Appel Ei Spel is een spel, waarbij de kassabon centraal staat en uw gevoel voor humor geld waard is. Humor is (veel) geld waard In elk Albert Heijn filiaal zijn de kassabonnen op de ach terzijde bedrukt met figuurtjes. Om een zevental van deze fi guurtjes is het te doen: de ap pel, het ei, het AH-merk, de theepot, de kip, de bierpul en de vis. Spaar daarom uw kassa bonnen en knip de bovenstaan de figuurtjes uit. Kunt u met de door u uitgeknipte figuur tjes één of meerdere combina ties maken zoals hieronder ver meld, dan kunt u gratis mee spelen met het Appel Ei Spel. De winnende combinaties Om deze combinaties gaat het: Appel Ei AH-merk (deze combinatie geeft kans op 1000,-) Theepot Appel Ei (deze combinatie geeft kans op 500,-) Theepot Ei Kip (deze combinatie geeft kans op f 250,-) Bierpul 4- Appel Vis (deze combinatie geeft kans op 100,-) Bovendien heeft iedere in zender kans op één van de duizend wekelijkse troostprij zen in de vorm van een tien gulden waardebon te besteden bij Albert Heijn. Een wedstrijd waarbij uw gevoel voor humor geld waard is. Want naast het verzame len van. de juiste kassabonfi guurtjes en het opplakken in de juiste combinatie, moet u met een mop op de proppen komen. Een Appel Ei Mop, waarvan het begin is gegeven en die u zelf af moet maken en die niet langer dan 25 woor den mag zijn. Eenvoudig Wat is een Appel Ei Mop? Simpel een mop waarbij de appel en het ei de hoofdrol spelen. Zo gaat het: Een appel komt een ei tegen in de Kal- verstraat, zegt de appel of het ei, als u dat beter uitkomt.... Tja, wat zou het ei kunnen zeggen? Dit bijvoorbeeld. Weet jij hoe laat het is? Zegt de ap pel: Drie minuten over hali zes. Zegt het ei, hoe weet jij dat zo precies? Antwoordt de appel; Je hebt een klokhuis of niet. Of zoals deze: Zegt de appel tegen het ei: Man wat ben jij veranderd. Zegt het ei: Wat wil je, ik heb twee weken in de zon liggen bakken. Max Tailleur Het spreekt vanzelf, dat de beste inzenders beloond wor den met hun deel uit de we kelijkse prijzenpot. Maar wie beoordeelt nu wat de beste in zendingen zijn? Een deskundi ge jury onder voorzitterschap van Max Tailleur. En wie Max Tailleur is behoeven we u niet te vertellen. U hebt nog nooit een mop gemaakt? Troost u, het maken van een mop is lang niet zo moeilijk als u denkt. Moppenbak Dus: kassabonnen sparen, de juiste figuurtjes uitknippen, een mop verzinnen. Nu heeft u al leen nog een deelnemingsfor mulier nodig. Deelnemingsfor mulieren kunt u gratis krijgen bij elk Albert Heijn filiaal. Vul het formulier in, plak de door u verzamelde combinatie van kassabon-figuurtjes er op en deponeer het in de speciale moppenbak zoals u die ook in uw filiaal zult aantreffen. Heeft u gewonnen dan krijgt u hiervan schriftelijk bericht. Bij dat bericht ontvangt u een antwoordkaart waarop u kunt opgeven in welk AH-filiaal u de prijs in ontvangst wilt ne men. Wanneer de antwoordkaart binnen is. neemt de bedrijfslei der contact met u op om uw prijs in klinkende munt uit te betalen. De troostprijzen wor den per post toegezonden. [Speelrr mot \lO°° Zl°°° \lo°o o cr i 0 9' O 0 h 9' Appel Ei bUAH

Allerhande | 1972 | | pagina 1