TIJDELIJK 2PIKJES leëuwe CtlVrushten- limonade Een nieuwe manier van wonen in Doom. Wij. Zonder betutteling. En toch met alles bij de hand. fles 2 liter Super obligaties onder vrienden Imotmirvnj iVórzorgd Wónen nv Tm**#*"*-. w pi r3k-heb-belangstelling-Bon" Albert's Corner /[krijgt graag mensen op de koffie (2e kopje gratis) die meteen maar blijven eten. /gjc" AUGUSTUS ALLERHANDE sinaasappel Vruchtendrank zuiver van smaak in lichtgewicht plastic fles voor het hele gezin. Vervolg van pagina 1 betekenis. De inflatie (vermin dering van de koopkracht van het geld door prijsstijgingen) is de afgelopen jaren aanzienlijk groter geweest dan de normale spaarrente, zodat velen er ondanks hun gezonde spaarzin in bezit tóch op achteruit zijn gegaan en het staat al vast, dat zulks ook dit jaar weer het trieste geval zal zijn. KOERSWINST Maar dat is nog niet alles. Bij de reeds genoemde voordelen komen nog een paar andere punten, waaruit te meer blijkt dat de benaming super-obligatie echt niet overdreven is. De vele aantrekkelijkheden van deze waardepapieren zorgen ervoor, dat er steeds grote belangstel ling is om de super-obligaties via de beurshandel in bezit te krijgen. Met het gevolg dat er naast de hoge rente desge wenst ook nog een mooie koerswinst te behalen is. De super-obligaties van vo rig jaar hebben een maxi male koers gehaald van 125 (inclusief rente) en voor de super-obligaties '72 werd tot nu toe reeds maximaal 116 (eveneens inclusief rente) be taald. (De beursnoteringen zijn in de dagbladen te vin den onder de naam Ceehom, een beleggingsmaatschappij van Albert Heijn op het ge bied van onroerend goed). De betaling van rente en af lossing van de obligaties wordt door Albert Heijn N.V. gegarandeerd. NOG MEER VOORDELEN Naast de hoge (geleidelik stijgende) rente en de mogelijk heid om bij verkoop (door be middeling van een bank of ef fectenmakelaar) een aantrekke lijke koerswinst te behalen, zijn er nög meer bijzondere voorde len aan de super-obligaties ver bonden. De klanten van Albert Heijn kunnen deze spaar/beleggings stukken met een nominale (d.w.z. op het stuk vermelde) waarde van 100 gulden bemach tigen voor 98 gulden, namelijk voor twee volle zegelboekjes. Dat is óók al weer twee gulden voordeel. STIJGENDE AFLOSSINGSPREMIE Een andere aantrekkelijk heid is dat de super-obligaties een stijgende aflossingspremie hebben, die oploopt van 5 tot 10 procent. Zoals gebruikelijk bij obligaties wordt jaarlijks een deel van de lening afgelost door middel van uitloting en dat is ook bij de super-obligaties het geval. De maximale looptijd is (van af 1 juli 1972) 26 jaar, maar elk jaar worden ca. 7.500 obligaties door loting voor aflossing aan gewezen. Dat gebeurt echter voor het eerst pas op 1 juli 1978, zodat alle bezitters van een super-obligatie '72 in elk geval tot die tijd van de hoge rente kunnen profiteren. Is uw obligatie daarna onder de nummers, die worden uitge loot. wel, dan levert dat een extra voordeeltje op van 5 pro cent premie, bij volgende uit- Dooruweigenvoordeurkomtuin een modem en ruim appartement, met een groot aantal comfortabele extra's. U woont volstrekt zelfstandig. U hebt met niemand wat te maken, tenzij udat zelf wilt. jnde huur is inbegrepen: het gebruik van velerlei recreatie- mogelijkheden,waaronder een luisterrijk park. Bovendien®^ küntu - naarvrije keuze en alleen op eigen verzoek - gebruik maken van een uitgebreide service. U betaalt dan slechts voorde verzorging die u kiest. In hetWoonpark Boswijk, aan de weg Doorn-Driebergen, is de bouw begonnen van een uniek apparte menten-gebouw. Het is ontworpen voor mensen die zelfstandig willen wonen, maar die, vanaf het moment dat ze dat zelf nodig achten, verzorgd willen zijn. Dat zijn dus veelal ouderen. Maar ook echtparen zonder inwonende kinderen en werkende vrijgezellen. Wat is er zo uniek aan deze flat? Dat is in de eerste plaats de facultatieve (niet verplichte) service. Elke bewoner kan gebruik maken van een of meer diensten uit een servicepakket, dat uitgebreider is dan dat van een doorsnee-verzorgings appartement. Maar niets hoeft. De bewoner is vrij in zijn keuze. En de kosten variëren dan ook naar de aard en de mate van het service- gebruik. Ook de appartementen zelf zijn trouwens uniek. De woonkamer is groot. Er is een ruime slaapkamer, een keuken met kookapparatuur en koelkast, een badkamer met zitbad, douche en wastafel, een apart toilet en een loggia, tuin of dakterras. Elk appartement heeft bovendien: centrale verwarming (individueel te regelen),een eigen boiler, aansluiting op de centrale antenne, rijkstelefoon aansluiting huistelefoon). De woonkamerramen zijn van isolerend dubbel glas voorzien. En er is nog meer. De bewoners beschikken bijvoorbeeld over een prachtig park van bijna 6 ha. Over tuinen, een restaurant, een biljartzaal, een foyer. Let wel, dit alles is in de prijzen inbegrepen. Daarnaast is er dan nog de facultatieve service, waarvan u naar keuze gebruik maakt, in de mate die u zelf verkiest. Zo kimt u uw warme maaltijden laten verzorgen en van een huishoudelijke hulp gebruik maken. Tot uw beschikking staan bovendien: verpleeghulp, diëtiste, physiotherapeut, pedicure en een ziekenafdeling (onder leiding van een arts). Er komt in het complex: een restaurant en een hobby ruimte; in het parkeen volière, een plantenpension en een dierenpension. Bovendien zijn er logeerkamers voor uw gasten. De centrale antenne is zo gemaakt, dat u overdag (op uw eigen toestel) het t.v.-programma kunt zien, dat u de vorige avond hebt moeten missen. Er is in' het gebouw een storingsdienst voor kleine reparaties. En éen wasserette, kapsalon, supermarkt, tij dschriften- kiosk, bloemist, bank, postkantoor. Nogmaals: niets hoeft. Maar als u wilt bent u compleet verzorgd. Dat is ons project Woonpark Boswijk te Doorn. Een goed project, dachten wij. Vooral ook omdat de kosten die aan een en ander verbonden zijn bepaald meevallen. Er zijn twee mogelijkheden. Het is in de eerste plaats mogelijk om straks een appartement in het Woonpark Boswijk te huren. Per appartement (twee personen) zullen de huurprijzen variëren van f 648,- tot f 1.080,- per maand, afhankelijk van het type appartement dat u kiest, de ligging en de grootte. De kosten van basisservice, warme maaltijden en huishoudelijke hulp zijn begroot op f 350,- (1 persoon) en f 440,- (2 personen) per maand. De tweede mogelijkheid is een appartement te kopen. Prijzen variëren dan van 54.000 tot 90.000 gulden. Door verstrekking van een lening van ix de jaarhuurwaarde, welk bedrag weer tot uw beschikking komt na beëindiging van de bewoning (en waarvoor u 6% rente per jaar vergoed krijgt), zullen de huur resp. het opstalrecht gedurende 10 jaar niet worden verhoogd. Bent u 65 of ouder dan zal er ook na die 10 jaar géén verhoging.van huur resp. opstalrecht meer plaatsvinden, zolang u in Boswijk woont. Als u de vrijheid lief hebt en u wilt toch - voor de zekerheid - alles bij de hand hebben, dan moest u eigenlijk onderstaande bon eens invullen en opsturen. Let wel: dit verplicht u tot niets. Het is voor ons alleen maar een teken, dat u wat meer wilt weten. Plantage Middenlaan 34, Amsterdam. Telf. (020)-943003. In open envelop, zonder post zegel, opsturen aan N.V. Verzorgd Wonen, Antwoordnummer 7065, Amsterdam-1004. Ik wil meer weten over „Woonpark Boswijk" te Doorn.Mijn belangstelling gaat vooral uit naar: Huren. Kopen. Naam: Adres: Plaats: Telefoon:.. Leeftijd: lotingen geleidelijk oplopend tot 10 procent, evenals dat hot geval is bij de eerste super-obli gatielening. (En mocht men eens vergeten de rente te in casseren: er is steeds vijf jaar de tijd om de rente-coupons te verzilveren. Bij uitloting is er zelfs 30 jaar de tijd om over het bedrag van de super-obligatie en de aflossingspremie te be schikken). WEES ER SNEL BIJ 1 Is het een wonder, dat de be langstelling voor AH's super obligaties zo groot is? Bood schappen doen bij Albert Heijn is door deze uiterst aantrekke lijke spaarmogelijkheid nog voordeliger geworden! (We hebben in dit artikel overigens nog niet alles over de super-obligaties verteld. Maar bij de kassa's in elk AH-filiaal kunt u gratis een blauw vouwblad verkrijgen met alle infor matie. Wees er echter snel bij, voor ook de tweede super-obligatielening „vol gestort" is

Allerhande | 1972 | | pagina 4