CgPalthe Minimus Skol spreekt uw taal, waar u ook bent. '85 VaUhenette.^ Bon, Een nagelende remvoer ing is voor je weet een weigerende remvoer ing. Gebrouwen volgens dezelfde veeleisende standaards, overal ter wereld. Bij u in de kast hangt voor een fiks bedrag. Dat laat u toch zeker niet verslonzen? Terwijl Palthe bekwaam reinigt en modelleert voor weinig geld? De Palthe-man haalt alles af. En als 't extra kwiek moet: wandel even langs uw Palthenette. Voor schoon geperst binnen't uur. Omdat je nu eenmaal niet alles kunt voorkomen. in de rode verpakking iniederfiliaal verkrijgbaar MEI ALLERHANDE 12 Schone kleren zijn mooie kleren. Door onze auto's goed te onderhouden kunnen we ons heel wat ongelukken van het lijf houden. Maar ook dan nog kunnen we niet alles voorkomen. Daarom is het goed dat er verzekeringsmaatschappijen zijn zoals Interpolis. Nu is dat een hele grote, betrouwbare maatschappij, die bovendien niet duur is met zijn premies. Bijvoorbeeld: voor een wagen van f 8000,* betaalt u aan W.A.-premie het eerste jaar f 292,', of all-risks f 797,* (inclusief groene kaart). Maar voor elk jaar schadevrij rijden krijgt u een flinke no-claim-korting: na een jaar 10°/o, na twee jaar 15°/o, na drie jaar 20%, na vier jaar 25% Ik wil meer weten over de Interpolis Autoverzekering. Naam Adres Woonplaats na vijf jaar 30%, na zes jaar 40%. Na zes jaar schadevrij rijden betaalt u bij Interpolis voor W.A. (met ongelimiteerde dekking) dus nog maar f 176,- en voor all-risks f479,-. Voor een all-risks verzekerde wagen van f 8000.- die binnen een jaar na aanschaf total-loss wordt gereden, vergoedt Interpolis maar liefst f 7130,- Vergelijk deze cijfers maar eens. Wilt u meer w eten over een Interpolis Autoverzekering, stuur dan nu even de bon op en u hebt in een paar dagen alle inlichtingen thuis. Doe de bon in een ongefrankeerde envelop en adresseer hem aan: Antwoordnummer 340, Tilburg. Als u deze bon liever niet uitknipt kunt u ook even een briefkaartje sturen! 'UvmaK de perfecte panty voor iedere wouw! II

Allerhande | 1972 | | pagina 12