Verkrijgbaar in 9 vakantielanden: AH's Nieuwe Kwaliteit Pag. 9 ALLERHANDE - KERSTNUMMER 1971 Albert Heiin's Nieuwe Kwaliteit: Vakantiereizen Italië: Bardolino Albert Heijn importeert kwaliteit uit diverse buitenlanden, ook uit zonnige zuidelijke. Al jaren, dat weet u. U hebt ze zelf gekwalificeerd: de dadels WÊÊfÊt HHi^E HF H VH H MfflLtJSjÜ&ST ffil 311 jpTlllti Appartementen uit Tunesië, de Spaanse sinaasappelen, de Italiaanse W/K SR M H |9| H| I® 0$ pf-i Tre Caravelle «Wr IB i||j BH «bH| Vandaar dat Albert Heijn ondertussen aardig de "B BP1HHI BBS Hl HH H H H In een 2 ha groot park weg weet, weet waar 't goed is, waar 't mooi is aan '99en deze apparte- de Costa del Sol en de Bloemenrivièra, op Kreta en [t]enlfl?' ',n cha'et"st'j'- Mallorca, in Nabeul en Bardolino. u eJ[ kamers en sen Vandaar ook dat Albert Heijn nu speciale badkamer, moderne vakantiereizen durft te verkopen als een'Nieuwe keuken met koelkast. Uitzicht op het meer. Kwaliteit'! Vanaf f 75,-per persoon per week, met eigen 'n Nieuwe AH-Kwaliteit in mogelijkheden met nuchtere variëteit vervoer (f 25,- per week voor kinderen van 2-16 jaar). Inclusief alle verzekeringen. U kunt ook gaan vliegen. Maar waar dan bijvoorbeeld? Hotel Spartalis Vóór kwantiteit vooral kwaliteit. En om die zeker heid te verkrijgen heeft Albert Heijn niet overdreven veel bestemmingen per vakantieland uit de grond gestampt, maar bewust nauwgezet geselecteerd. Wel moest iedereen aan bod komen: de rust- zoekster en de pleziermaker, de cultuurjager en de zonaanbidster, de hotelliefhebber en de 'eigen keuken-prinses', onder super-de-luxe omstandigheden en in eerlijke eenvoud. Dat is gelukt, de pers-verse reisgids bewijst het met uitvoerige informatie. 'n Nieuwe AH-Kwaliteit met all-in zekerheid Alle buitenlandse vakantiereizen van Albert Heijn zijn inclusief een reeks exclusieve verzekeringen. Onder meer reisannulering, niet alleen na de boeking, maar ook tijdens het verblijf (I), voorts: ziekte, ongevallen, diefstal, reiscontinueringskosten, kosten van advies en bijstand, kortom u bent tegen alle onplezierige eventualiteiten gedekt op een manier die uniek is in de wereld van verzorgde vakanties. Echte all-in zekerheid van Albert Heijn. Waar anders? 'n nieuwe AH-Kwaliteit met curieuze kinderkortingen Om er echt gezinsvakanties van te maken heeft Albert Heijn curieuze kinderkortingen ingesteld. Met deze kortingen maakt Albert Heijn het mogelijk kostelijk op vakantie te gaan met de kinderen. Kinderen onder de 2 jaar vliegen gratis. Voor kinderen onder de 2 jaar betaalt u in de appartementen niets extra. In hotels worden er voor kinderen onder de 2 jaar wel kosten berekend (voor verzorging, babyvoeding e.d.) die ter plaatse kunnen worden voldaan. Voor kinderen van 2 tot 12 jaar (in hotels) en tot 16 jaar (in appartementen) gelden kortingen van 15 in hotels tot meer dan 50 in appartementen. Ook als u méér kinderen meeneemt! Hieronder een greep uit het reisprogramma van1 Albert Heijn Verzekerde Vakanties. Rhodos: Albert Heijn heeft een naam hoog te houden: kwaliteit en waar voor uw geld. Is een betere garantie denkbaar? Haal daarom vlug een aanvraagkaart voor zo'n reisgids vol zonnige zekerheid bij uw vaste AH-Super- Mart. En als dat toevallig één van AH's grootste SuperMarts is, dan krijgt u die voorpret zelfs direkt mee bij de balie Klantenservice*. Daar liggen trouwens ook folders met aan trekkelijke AH-vakantieaanbiedingen in eigen land. Deze folder is ook verkrijgbaar via de aanvraagkaart. ch Tunesië: Hotel Pyramides Keuze uit twee weken 'jy&zï 5* hotel of één week hotel en één week rondreis (volledig verzorgd). Prachtig bungalow-hotel K. aan zee en vlak bij de stad Nabeul. Sprookjesachtig achterland. Er is een zwembad met kinderbad, een minigolf en er zijn tennisbanen. Het hotel heeft een internationale keuken. Air-conditioning in restaurant, bar en lounge. f 895,- per persoon voor twee weken hotel of f1085,- per persoon voor één week hotel en één week rondreis, inclusief alle verzekeringen (respectievelijk f 855,- en f 1045,- buiten het seizoen). Toeslag voor éénpersoons-kamers: f 150,- per kamer voor twee weken. Benidorm: Het hotel ligt in het nieuwe centrum van Rhodos, 500 meter van het strand en vlak bij de schilderachtige haven, 's Avonds gaat u uit in authentieke Griekse en Turkse taveernes. f 780,- per persoon voor twee weken half pension, inclusief alle verzekeringen (f 740,- buiten het seizoen). Toeslag voor éénpersoons-kamers: f 50,- per kamer voor twee weken. Bulgarije: Hotel Moskwa Het hotel ligt aan de boulevard, 20 meter van F -C.het 'goudstrand' van Hier vindt u de zeldzame combinatie van zee en bos. Alle maaltijden zijn bij de prijs inbegrepen, maar als u buiten het hotel wilt eten krijgt u coupons, waarmee u op veel plaatsen kunt betalen. Kamers met douche en toilet. Vanaf uw balkon kijkt u uit op zee. 's Avonds kunt u dansen op de muziek van een prima orkest. Van f 655,- tot f 695,- per persoon voor twee weken, inclusief alle verzekeringen. Toeslag voor éénpersoons-kamers: f 90,- per kamer voor twee weken. Spanje: Torremolinos Appartementenhotel La Colina Vanuit uw 2-of 3-kamer- appartement met bad kamer, keuken en balkon heeft u een schitterend uitzicht op zee. Het hotel is prachtig gelegen, heeft een fraaie tuin met een tennisbaan en een kinderspeeltuin. Er is een zwembad, terras en een gezellige bar. U kunt er ook paardrijden en waterskiën. Zonnige waar voor uw Spaanse geld! f 575,- per persoon voor twee weken, inclusief alle verzekeringen (f 525,- buiten het seizoen). Vanaf de 3e volwassene en voor kinderen gelden aanzienlijke kortingen. Oostenrijk: Appartementen Regina 4- en 6-persoons apparte menten op 1 minuut van het centrum van Zeil am Ziller. Grandioos uitzicht op de Alpen. Ideaal voor natuurliefhebbers: bergbeklimmen, wandeltochten. Vanaf f 50,- per persoon per week, met eigen vervoer. Inclusief alle verzekeringen. Kinderen onder de 16 jaar gratis. Appartementen San Sebastian Appartementen met twee kamers, keuken en badkamer, gelegen op een heuvel met prachtig uitzicht op zee. In de tuin rondom deze appartementen zijn 3 zwembaden en meerdere tennisbanen. Ook is er een gezellige bar. Er is zelfs een speeltuin en een kinderzwembad. Voor gezinnen met kinderen kan dit niet missen. f 525,- per persoon voor twee weken, inclusief alle'verzekeringen (f 475,- buiten het seizoen). Korting vanaf de 3e volwassene en voor kinderen. Mallorca: Hotel Ambos Mundos Op 10 minuten van het centrum van El Arenal ligt dit luxueuze hotel. Moderne kamers met balkon en badkamer. U eet in het restaurant (met air-conditioning) en u vermaakt zich in de tuin, in het zwembad, op de midget-golfbaan of op het strand. U kunt natuurlijk ook gaan paardrijden. f 600,- per persoon voor twee weken, volledig verzorgd, inclusief alle verzekeringen (f 560,- buiten het seizoen). Toeslag voor éénpersoons-kamers: f 50,- per kamer voor twee weken. Bij deze SuperMarts vindt u informatrices over AH-Vakantiereizen van dinsdag t/m zaterdag van 10.00 tot 18.00 uur. Ook op de koopavond. Amsterdam: Gelderlandplein 25 Amsterdam: Osdorpplein 33 Amsterdam-Noord: Buikslotermeerplein 158 Arnhem: Hanzestraat 145 Breda: Moerwijk 2 Delft: Martinus Nijhofflaan 15-19 Den Haag: Kleine Loo 438 Den Haag: De Savornin Lohmanplein 20 Drachten: Raadhuisplein 85 Eindhoven: Limburglaan 2 Emmen: de Weiert 40 Groningen: Eikenlaan 39 Haarlem-Noord: Soendaplein 18 Heemskerk: Kerkweg 51 Heerlen: Homerusplein 9 Leidschendam: Jasmijnhof 34 Maastricht: Brusselse Poort 55 Ridderkerk: Ridderhof 25 Roosendaal: Nieuwe Markt 66 Rotterdam: Streksingel 69 Rijswijk: In de Boogaard C1-14 Stadskanaal: Europaplein 2 Utrecht: Hammarskjöldhof 72 Veenendaal: Raadhuisplein 3 Vlissingen: Gildeweg 6 Voorburg: Kon.Julianaplein 263 Zaandam: Vermiljoenweg 5

Allerhande | 1971 | | pagina 9