Goednfeiiws! Groot nieuws! m Er ligt een PMC-catalogus vooru klaar. De nieuwste. Bij Albert Heijn. 1 *waarvan er 52 gloednieuw zijn PMC bestellen gaat nu makkelijker dan ooit tevoren. liiiiRi A ALLERHANDE OKTOJ Hoe u voortaan de hondenl eenenvijftig artikelen uit de nieuwe PMC-catalogus veel eenvoudiger kunt bestellen... Bijouteriedoos Luxueuze doos voor het opbergen van sieraden en andere kleinoden. Buitenzijde rood boxleder, binnen zijde rood fluweel. Uitneembare binnendoos. Sluiting met sleutel. Afm.: 24 x 15 x 7,5 cm. F-383 Clubprijs 52,- Toiletgarnituur Gemaakt door WMF: bijzonder mooie set voor de kaptafel. Handspiegel, haarborstel en kledingborstel. Geheel verzilverd. Wordt geleverd in doos, gevoerd met rode kunstzijde. Een prachtkado! F-265 Clubprijs 98.- Luxe thermoskan Hoogglanzend verchroomde thermoskan voor gebruik in huis. Past ongetwijfeld bij uw mooiste koffie- en theeservies. Inhoud 1 liter. Hoogte 26 cm. Zeer praktische sluiting aan het deksel bevestigd. Extra: expansïe- afsluitdop voor het bewaren gedurende langere tijd. F-497 Clubprijs 62.- Gouden sieraden De PMC maakt kostbare gouden sieraden betaalbaar. De collectie omvat colliers, armbanden, ringen en manchetknopen. Allemaal gemaakt van 14 karaats goud onder rijkskeur. Een voorbeeld: Schuifcollier Fiona met verschuifbare hanger. Goud gewicht 20 gram. F-656 Clubprijs 169»- Braadse! Gezellige geëmailleerde braadset bestaande uit koekepan, braadpan en deksel (roestvrijstaal). Kobalt blauw met aan buitenzijde reliëf motief. Goede warmteverdeling. Gladde, vernikkelde randen voorkomen aanhechten van vuif. F-326 Clubprijs 75 Wat staat er voor nieuws in de nieuwe catalogus? 80 pagina's vol met 151 prachtige artikelen waarvan er 52 gloednieuw zijn Zo dik als deze keer was de PMC-catalogus nog niet eerder: 80 pagina's vol illustratie en informatie. En natuurlijk weer in fraaie kleuren uitgevoerd. Dus kunt u precies zien wat u straks gaat bestellen. De PMC-colleciie blijft groeien. Ditmaal staan er 151 verschillende artikelen in. Voor een deel de inmiddels terecht beroemde PMC-successen als de diepvrieskast, het kinderzitje voor in de auto, de elektrische grill, de droogmolen en de 'Golden Stitch' naaimachine PMC-artikelen die nu alweer jaar in jaar uit een aanwinst in huis en huishouding blijken te zijn. Daarnaast dit jaar 52 uitermate scherp ingekochte, heel zorgvuldig bijeengezochte en door-en-door uitgeteste nieuwe artikelen die door hun doordachte uitvoering en opmerkelijk hoge kwaliteit zonder twijfel hun weg naar het Nederlandse gezin weten te vinden. Geef in december een PMC-premie kado. Uw betaling moet dan wel binnen zijn vóór 20 november (Sint) of vóór 7 december (Kerst). Dan komt uw premie tijdig in huis. Closetkast 'Petite' Sierlijk kastje,' vooral gebruikt in het toilet voor het opbergen van closetpapier enz. Ook te gebruiken in douche of badkamer. Deur met spiegel. Gemaakt van antistatische kunststof. Compleet met bevestigings materiaal. F-433 Clubprijs 52.- Progress Stofzuigers Twee stofzuigers met een enorme zuigcapaciteit, vervaardigd in de bekende Progress fabriek. 1 jaar garantie. Steelstofzuïger met vier hulpstukken, o.a. speciaal voorzetstuk (draaiende borstel op aparte motor) voor het perfect zuigen van tapijten en nylon- viltvloeren. Signaal geeft aan wanneer de stofzak vol is. F-386 Clubprijs 198." Sledestofzuiger met 650 watt motor. Rolt op drie wieltjes. Kan rechtop staan en opgehangen worden aan slimme draagbeugel. Geeft signaal wanneer u de stofzak moet legen. Vijf extra hulpstukken. F-485 Clubprijs gg Beauty Case Al uw cosmetica bij elkaar. Twee vakken, waarvan één met vakken voor staande flesjes. Middenvak voor poederdoos enz. Uitneembare spiegel. Buitenzijde zwarte kunst stof (makkelijk reinigen) en binnenzijde kunstzijden voering. Schuifsiot met sleutel. F-231 Clubprijs Kinderslee Uniek kindersleetje van Zweeds fabrikaat. Gemaakt van bijna onverslijtbare, oranje kunststof. Vederlicht in gewicht. F-253 Clubprijs 29 - Mimiset Moderne mimiset met palissander afgewerkte bladen. Grootste tafeltje voorzien van lectuurbak van echt rundleer. Strakke vormgeving met verchroomde slee-onderstellen. Bladen vlekvrij gelakt. F-106 Clubprijs jg Cassetterecorder Handig apparaat met legio 'speel'- mogelijkheden. Twee sporen recorder met bandsnelheid van 4,75 cm/sec. Werkt op batterijen of op lichtnet met bijgeleverde omvormer. Dynamische microfoon (500 Ohm). Moeiteloos bedienen door middel van druktoetsen. Wordt geleverd met paraattas, 4 batterijen, omvormer, microfoon met standaard, blanco cassette, extra snoer voor opname via radio en draagriem voor gebruik zonder tas. F-254 Clubprijs 177 - Sigarendoos Stijlvolle tafeldoos bekleed met donkerbruin somali-leder. Plaats voor sigaretten, sigaren of sigarillos. Binnenzijde geurig naturel cederhout. Onderzijde groen biljartlaken om uw tafel te beschermen. Afm.: 26 x 16 x 4,5 cm F-3/9 Clubprijs gy Portefeuille-seis Driedelige sets, bestaande uit: portefeuille, portemonnee en sleutelétui. In portefeuille apart étui voor betaalcheques, in portemonnee vak voor betaalpas. Herenset met billfold portemonnee in zwart Toga leer. F-296 Clubprijs 47«- Damesset van zacht, donkerrood Molessa leder. De portemonnee heeft een overzichtelijk kleingeld- vak. F-409 Clubprijs gg Serveerwagen Een veelzijdig meubel: in ruststand een fraaie tafel; bij gezellige avondjes rijdt u 'm in het centrum van de feestvreugde. Ook als TV-tafel te gebruiken. Rijdt soepel in alle richtingen. Afneembaar wengé afgewerkt bovenblad. Bak voor het koel bewaren van dranken. F-419 Clubprijs 124.- Kandelaars Klassieke verzilverde drie-armige kandelaar in barokstijl. Ontworpen en gemaakt door de vermaarde WMF fabrieken. Drie druppelvangers worden bijgeleverd. F-264 Clubprijs 119." Verzilverde kandelaar voor drie kaarsen. De druppelvangers zijn afneembaar, dus makkelijk te reinigen. Een sieraad met allure. F-393 Clubprijs gg Manicure-set Nagelschaar, huidschaar, tangetje, pincet, nagelvijl (saffier), nagelreiniger, nagelriem mesje en -schuiver. In elegant étui van zwart leder. Sluit met overslag en drukknop. F-401 Clubprijs 56,- Ladenkastje (Schubi) Een eenvoudige, maar o zo praktisch idee: Perfect afgewerkt kastje met 4 'soepellopende laden. U kunt er alle kanten mee op. Nachtkastje, stapelkastje, bergmeubel, bijzet tafeltje enz. Hoogte 46 cm. Apart verkrijgbaar: fraaie zwenkwielen, passend onder.kastje., In rood (F-343) of wit (F-342). Clubprijs 106.- Toiletkasf Beauty Ruime kast met 2 deuren. Vijf plankjes en 2 bakjes die op elke gewenste hoogte bevestigd kunnen worden. Spiegels van gefacetteerd glas aan binnen- en buitenzijde van de deuren. Planchet overvolle breedte. Afm.: 65 cm breed, 67 cm hoog en 14 cm diep. Compleet met bevestigings materiaal. F-434 Ciubprijs 156.- Wat stèat er voor nieuws in de nieuwe catalogus? De PMC van Albert Heijn is een voudiger geworden. U weet hoe het ging. Hoe gaat het nu? Zo: u koopt natuurlijk trouw uw zegeltjes bij uw AH-boodschappen. Die plakt u gewoon weer in uw Spaarzegelboekje. Nog steeds niets nieuws. Maar nu. Als u een vol Spaar zegelboekje hebt, kunt u dat bij uw AH-filiaal inruilen voor contant geld öf voor AH-Superobligaties. Geen PMC-cheques meer Inderdaad u leest het goed: geen PMC-cheques meer. Schrikt u niet, mevrouw met uw nog niet gebruikte PMC-cheques, ze blijven voorlopig hun waarde houden.'Alleenu krijgt van ons geen nieuwe cheques meer. U krijgt voortaan PMC-bestel- bewijzen. PMC-bestelbewijzen Ais u uw Spaarzegelboekje inruilt voor contant geld of voor AH- Superobligaties krijgt u voor elk vol boekje twee PMC-bestel bewijzen. Deze geven u recht op het bestellen van artikelen uit de PMC-collectie. Hun waarde wordt bepaald door de premie, die u bestelt. Bij de gouden sieraden, bijvoorbeeld, geven ze u hondenden guldens voordeel. Maar ook bij andere premies is het voordeel aanzienlijk. Zo eenvoudig gaat het voortaan U stuurt uw besteibewijs naar Zaandam. Ongefrankeerd. Volledig ingevuld natuurlijk. De PMC stuurt u dan een giro- acceptkaart. Daarmee kunt u via uw postgiro of op het postkantoor betalen. Na ontvangst van uw betaling wordt de premie franco bij u thuis gebracht. Gespreide betaling Denkt u nu niet dat het niet meer mogelijk is om grote aankopen in gedeelten te betalen. Dat blijft kunnen. Op uw PMC-bestelbewijs geeft u aan of u in 12 of in 18 termijnen betalen wilt. In de catalogus vindt u wel op welke artikelen dit betrekking heeft. iwsmi Werphengels Voor critïsche sportvissers: Holglas fiber hengels met soepele Roddy werpmolen. Zoetwaterhengel, nuttige lengte 215 cm. Werp- capaciteit 15 tot 35 gram. Anti-retourpal en zeer licht afstelbare slip. F-256 Clubprijs g-j Zeehengel, nuttige lengte 375 cm. Werpcapaciteit '50 tot 125 gram. Spoelcapaciteit 200 m 40/00. Zeewaterbestendig. F-474 Clubprijs 106- ch Schrijfmachine Olivetti Elite 44 schrijfmachine. Meet maar 340 x313x90 mm,weegt 4,2 kg. Met recht een portable! Voorzien van alle moderne snufjes. Compleet met draagtas, stofkapje, radeergummi en borsteltjes. 1 jaar garantie. Internationale Olivetti-service. E-208 Clubprijs 217.- Zodiac horloges Keus uit niet minder dan 14 dames- en herenhorloges, alle met automatisch uurwerk. Alle modellen vervaardigd door Zodiac, bekend om z'n precieze techniek en fraaie vormgeving. Om er één te noemen: Zodiac Corsair, sierlijk vierkant 20 micron doublé dameshorloge. Zwarte corfam band. Datumaanwijzing. Automatisch uurwerk. E-969 Clubprijs 173,- Wandkastje met verlichting Voor de slaapkamer: handig kastje voor wekker, avondlectuur enz. Afro-teak afgewerkt. Trek de klep open en er gaat een lampje branden. Afm.: 73 x 22 x 40 cm. F-276 Clubprijs^ $7.- Barometer-set Drie instrumenten die onmisbaar zijn in uw huis. Thermometer, hygrometer en barometer. Gevat in zwart lederen combinatie die uw wand zal sieren. F-277 Clubprijs 46,-

Allerhande | 1971 | | pagina 8