AUGUSTUS ALLERHANDE B ronde prijzen lage prijzen! badstof'baddoek •HAiïïeov Amsterdam, Gulden Winckelplantsoen, Heimholtzstr., Osdorpplein. Apeldoorn, Deventerstraat Arnhem, Presikhaaf. Breda, Hoge Vucht. Brunssum. De venter, Keizerslanden, Doetinchem. Drachten, Enimen. Geleen. Den Haag, Mariahoëve, De Savornin Lohmanplein. Heemskerk. Heerlen. Den albert hoijn Helder, Julianaplein. Kerkrade. Laren. Ridderkerk, Ridderhof. Rotterdam, Streksingel. Roosendaal. Rijswijk, In de Boogaard. Stadskanaal. Tiel. Utrecht, Kanaleneiland. Veenendaal. Winschoten, Venne. Zaandam, Vermiljoenweg. Hoeslaken maakt beddenopmaak kinderspel. Krimpvrij (Sanfor) graslinnen. 80 x 190 en 90 x 190.10,- Royale boodschappentas van stevig, waterafsto tend skai in bruin, rood, of blauw. Apart voorvak met rits. 15,- Badstof slipje van katoen met Helanca. Heel elastisch dus mooi aansluitend. Bedrukt met speelse bloemetjes in bleu, rood, roze of oranje. Set van 3 handige combicups in verschillende kleuren. Voor tent en weekendhuisje, maar ook thuis ideaal. 2,50 Stevige kiepauto van plastic waar zoonlief uren achter elkaar mee bezig is. 5,- VAN VREUGDE EN VERDRIE; Bert Kaempfert a Ia carte. Diverse orkesten: stereo a Ia carte 5,- Ray Conniff. It's the talk of the town 7,50 Schuimbad Schloss Benrath met de fijnste geur tjes voor bad en douche: denner?, appelbloesem en lavendel. Gulle fles van 500 oc. 2,- Grappig looppaard in pastelkleuren. Trouw vriendje voor uw peuter. 10,- Kleuterdriewieler met verstelbaar zadel. Handige vaders (moeders ook, trouwens) hebben hem zó zelf gemonteerd. Daardoor maar 10,- Anti-condensruit (65 x 28) voor extra veiligheid door beter zicht Heldere polyesterfilm met ver warmingsdraden. Kompleet met schakelaar, 5 m kabel en gebruiksaanwijzing. Alleen 12 V. 15,- Tafellamp in vorm van antieke olielamp. Aarde werk voet mooi gedekoreerd. 15,- Handige 15 cm schaar - warm gesmeed. In plastic etui. Ronde prijs 2,50 Shampoo Schloss Benrath - verjongingskuur voor ieder type haar. Eishampoo, kruidensham poo of anti-roos Flesje van 500 cc. 1,- Crème Schloss Benrath - houdt huid van gezicht, maar ook hals en schouders, zacht en soepel. Per doos van 225 gr. 1,- Cocktailschaaltje voor vla, vruchten, ijs en an dere desserts en voorafjes. Leuk-model op ver zilverde voet. 5,- Mooi van lijn en in een praktische maat (13 cm hoog), deze vaas van Cristal d'Argues. 5,- Leren damesportemonnaie in bruin, zwart of rood. De print is heel nieuw. Extra plat model, maar toch twee handige vakken. 5,- Flessentas van extra sterk canvas in vijf kleuren: oker, marine, donkergroen, donkerbruin, rood en naturel. Sterk genoeg en groot genoeg voor veel flessen. 7,50 Styropor kop om de pruik in model te brengen en te houden. 2,- Tufted kleedje voor bad-en. slaapkamer. Antislip- rug. Polyester, dus'blijvend fris van kleur. Kies uit rose, goud of oranje. 70x120.15,- Zware badstof'baddoek in twee dessins, elk in drie moderne kleuren. 50x95. 2,50 Ankiets van snel gewassen - vlug droog - Orlon. Eén maat past iedereen. En veel kleuren om uit te kiezen. 2,50 W Drie paar Helanca pantynylons in camel. 20 der nier. Ingezet kruisstukje, dus zit heel prettig. 38-44. Geen 6,75 voor drie paar, maar 5,-

Allerhande | 1971 | | pagina 8