Nog nooit was een margarine zó gezond voor hart en bloedvaten. linol* plastic pleister Geen andere margarine bevat zóveel meervoudig onverzadigde vetzuren. Druiven- prinses linol linol 'fin ol' Vakmanschap is Meesterschap en de Schoonheid van hei Eigen Land een paradijselijk romantisch eiland 8 dje wy :DWm\ vl Het zijn de meervoudig onverzadigde vetzuren die een margarine gezond kunnen maken voor hart en bloedvaten. Hoe meer hoe gezonder. Nieuwe bevat het percentage meervoudig onverzadigde vetzuren dat in een smakelijke, moderne margarine mogelijk is: 62-64%. (Tot nu toe werd 50-55% als maximum beschouwd.) Linolplus is bereid uit de nogal zeldzame saffloerolie, die ongekend veel linólzuur bevat. Dat linólzuur werkt verlagend op het cholesterolgehalte in het bloed. «PLUS En onderzoekingen hebben aangetoond dat een hoog cholesterolgehalte in verband staat met hart- en vaatziekten. Daarom kan Linolplus u beter helpen uw hart en bloedvaten gezond te houden, dan een andere margarine. Dat kunt u uw arts vragen. hecht niet aan de wond geheel geperforeerd rekbaar en waterbestendig wondkussen geïmpregneerd met het antisepticum cpc J - u .rafelt niet -n Cederroth produkt óók in strips van 1 meter Cen grote kaart van Amsterdam, formaat 54x85 cm., op Juxe-vergê-papier, waarmee samenhangend een Inkleurwedstrijd in leugeljlessen, in pijpjes en in tinnetjes JUNI ATTERHANDE Ainev/jföï c; ~.S DIEET MARGARINE Hecht niet aan de wond afmetingen piastic afmetingen Linolplus is delicaat verpakt: 4 kuipjes van 62,5 gram in een doosje voor f 1,08. Geen andere margarine is zo gezond voor hart en bloedvaten. Hecht niet aan de wond plastic pleiste cenaive dij uw arts Kunt u meer informaties inwinnen by Bruikers Margarine Fabrieken N.V., Postbus 509, Zoetermeer. Dit is een deel van de vergrote reproductie van de vogeMuchtkaart van Amsterdam, die U franco thuis ontvangt, nadat U in een gesloten envelop, gefrankeerd met een postzegel van een kwartje, aan: Qrolsch, Postbus 55, Enschede, hebt toegezonden: een briefje met Uw naam en adres en 'Amsterdam-groot' en 6 geldige met-vastgeplakte postzegels van fl,- 'geen andere waardenj. Dekoker waarin de kaart is verpakt bevat tevens een Reglement Kaartinkleurwedstrijd, waarin U alle bijzonderheden vindt over een wedstrijd waaraan zj die de grote kaart hebben gekocht desgewenst kunnen deelnemen. Enige van die bjzonder- hedenzjn: om deel te nemen behoeft U niets anders te doen dan een gekleurde kaart aangetekend in te zenden; na afloop van de wedstrijd krjgt U de kaart aangetekend terug: de inzendingen worden beoordeeld door een jury bestaande uh de heren F. W. Michels, Paul Huf en G.E.K. Brommer; de hoofdprjs bestaat uit één of meer originele zeventiende eeuwse kaarten ter waarde van ongeveer f1000.- of dit bedrag in geid. Het goed inkleuren van de kaart is een zeer ontspannende bezigheid en beslist geenkinderwerk,f. |S dit geen vrolijk jurkje dat iedere vrouw zelfs op de meest sombere dag in een stralend humeur kan brengen? Het is een japon netje afkomstig uit het zon nige Florence en ontworpen door Missoni. Het materiaal is geen katoen, zoals u mis schien denkt, maar een Dacron-jersey van Du Pont in een vrolijk donkerrood en blauw druivendessin. En voordat U weer begint op te bellen, waar u dit jurkje kunt kopen en wij u tot onze spijt moeten zeg gen, dit nog steeds niet te weten: onze redaktie heeft kontakt opgenomen met de firma Du Pont in Genève om een lijst met verkoop adressen te mogen ontvan gen. zodat wij onze lezeres sen in de naaste toekomst ook deze service zullen kunnen bieden. Door een vernuftig samenspel van natuurlijke krachten heeft Jersey van april tot oktober een klimaat waardoor dit eiland met recht vergeleken kan worden met de paradijselijke Bermuda eilanden. Er groeien echte palmen, er zijn goudgele stranden en men kan er genieten van paarse hei en knalgele brem. Er is volop romantiek te beleven en dat is waarschijnlijk de reden dat veel pasgetrouwden hun honeymoon op Jersey doorbrengen. Maar zij zijn er niet alleen. Ook tal van Nederlanders en ca. 700.000 Engelsen bezoeken jaarlijks dit 16 bij 24 km grote eiland. Vooral de baaien er zijn er 24, de een nog romanti scher dan de ander zijn erg in trek. Voor de Engelsen is Jersey wel bijzonder aantrek kelijk. In 1205 verklaarden de bewo ners van het eiland dat daarvoor tot het Franse hertog dom Normandië behoorde trouw aan de Engelse troon, maar het is al eeuwen door steeds beschouwd als een zelf standig staatje in het grote En gelse Gemenebest. Er wordt naast Engels dan ook nog altijd Frans gesproken. Engelsen voelen zich dus op Jersey in 'het buitenland, waar sigaretten en sterke drank heel wat goedkoper zijn. Want de belastingen op Jersey zijn erg mild. MILJONAIRS Dat is voor een groot aantal miljonairs de reden geweest om hier te gaan wonen. Zij vormen met de vele tuinbouwers en de honderden hoteliers en pen- sioneigenaarf da kam vaa de 60.000 man sterke bevolking. Even ter verduidelijking: het 'kleine eiland, dat liefst 880 ki lometer wegen en straten bezit, omvat verder een kleine 800 hotels en pensions bij langge rekte strepen strand, die overi gens lang niet overal erg breed zijn. Monumenten zijn er ver der bij de vleet. Om er enkele te noemen: het Grosnez kasteel, het St. Aubin's fort en het Eli zabeth kasteel. Jersey is daarnaast nogal wat voorhistorische resten rijk en veel door Monumentenzorg be heerde gebieden zoals de Valley des Vaux, een wondermooi bebost dal. Bezienswaardig zijn ook de Chapelle-ès-Pêcheurs (6e-eeuws), la Corbière vuurto ren of de Mouriers waterval. Maar er is veel meer ver maak op Jersey: de bezoeker van 1971 kan er volop zwem men, zeilen, vissen en actief zijn in surf-riding, cricket, golf en badminton.

Allerhande | 1971 | | pagina 8