Tijdelijk Moccona 111 «grote Antiek Bruine Sierpol KEUKEN- 1,65 CVoor Je normale prijs) 14 beroemde tango's in stereo MANN Grote doos jlJDEUJtS een nieuw soort soep van unox... „extra gevuld Cfl albert heijn (verdunnen is er niet bij) AlsuRomi camping margarine koopt voelt u ziek al op vakantie! Lekker pittige IVIoecona... koffie van Do uwe Egberts. Noche de Estrellas hoofdpijn? kiespijn? pijnstillers helpen direkt Heeft u direct geld nodig? JUNI ALLERHANDE Moccona Roodmerk* en Dessert zijn tijdelijk verhakt in die gezellige Antiek Bruine Sierpot. Nu in groot, 200 grams formaat. Een kans om uw serie aan te vullen, envoor de normale prijs. Dessert 200 gram f 9,70 Roodmerk 200 gram f 7,80 Roodmerk C.V. 200 gram f 9,00 ook coffeïnevrii Als je rammelt van de honger, is er nu een nieuw soort soep van Unox: de hongerstillers. Steviger dan gewone soep. Méér vlees en groente, meer ingrediënten. Verdunnen is er niet bij. Zo uit Het blik in de pan en warm maken. De hongerstillers van Unox. U moet ze proeven: kippesoep, tomatensoep, groentesoep, goulashsoep. Extra gevuld, extra lekker! De stereoplaat van de maand, uitgebracht onder AH'a eigen label „Westside". Noche de Estrellas... een plaat met "sterren" tango's van o.a. Malarido, Liszt, Bizet en Verdi, vertolkt door het Tango Rhum- ba Orchestra Juanito Rossa. Een plaat voor de echte tango liefhebbers. Volgende maand weer een nieuwe „Westside" langspeelplaat. Direct beschikboor kort of long lopende geldleningen zonder borg voor iedereen en elk doel ook voor betaling van lopende schulden zodat door schuldsanering een maandelijkse dragelijke aflossing ontstaat. Vlugge geheel schriftelijke afwerking per post. Lage rente, kwijtschelding rcstantschuld bij overlijden. Uitstel van bc- toling bij vermindering van inkomsten door ziekte, werkloosheid en dergelijke. Strikte geheimhouding. KREDIET f 2.000,00 AFLOSSINGEN PER MAAND Vraag geheel vrijblijvend en kosteloos folder aan Zuid Nederlandse Crediet Instelling „Z.N.C.A." Rijksweg Zuid 243 Gelccn. Telefoon No, 04494 - 7639 Kontooruren: moondog t/m vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur In uw voorpret koopt u natuurlijk niet zomaar marga rine. U neemt Romi mee! Op uw zeilboot temidden van de golven, in uw bungalowtent onder de zon, in uw caravan in de bergen, daar merkt u immers hoe ver standig u eraan deed Romi mee te nemen. camping margarine in blik blijft, eenmaal geopend, nog wekenlang lekker blijft ook in de warmte goed smeerbaar heeft een handig plastic afsluitdeksei is plantaardig, zit vol vitaminen geeft tóch een mooie bruine jus

Allerhande | 1971 | | pagina 6