bij 2 gezinstakken halvamel Bijzondere dagen verdienen een gouden onderscheiding... voor delijii inuwkoffie ook op zondag? utst op zondag! ^OER/ Tijdelijk 2 v©or 116 cf Met de feestdagen geurt het in huis heerlijker dan ooit. Juist dan komt het volle aroma van extra lekkere koffie tot zijn recht. En lekkere koffie: dat is Douwe Egberts Koffie, het fijnste van de plantages, op speciale manier gebrand en,door de grote vraag, altijd vers bij uw winkelier verkrijgbaar, APRIL ALLERHANDE gratis luxe theedoek Spaar de glaszegels op uw pakjes Leeuwezegel margarine. Want voor 15 zegeltjes f 2.95 krijgt u een set van 6 exclusieve wapenglazen. De complete serie bestaat uit 2 sets, 12 glazen. Praktisch, stapelbaar en uniek gedecoreerd met de elf Nederlandse provinciewapens en het nationale wapen. De spaarkaart ligt voor u klaar bij uw leverancier. Adverteren in AllerHande De N.V. v/h Nederlandse Stichting voor Statistiek stel de enige tijd geleden vast, dat circa 1.740.000 vrouwen en circa 700.000 mannen maan delijks met meer dan gewone belangstelling de nieuwe Al ler Hande tegemoet zien. Ons blad is dan ook, in een opla ge van ruim 2 miljoen exem plaren, het grootste nieuws blad van Nederland. De advertentiekolommen van Aller Hande staan voor elk bedrijf en elke onderne ming ook buiten de officiële levensmiddelenbranche open. Vanzelfsprekend zijn deze ad vertenties dan echter geheel voor de verantwoordelijkheid van de adverteerder. Voor nadere inlichtingen kan men zich wenden tot Al- bert Milhado Co N.V., Plan tage Middenlaan 38, Amster dam C, tel. 020 920150. Nieuw! Halvamel is half zo vet als gewone koffiemelk. En zorgt ervoor dat C uw kopje koffie net zo lekker smaakt als anders. TIJDELIJK: fe V2 liter nu I 0.93 1 liter nu 1.69 N^(0 heeft, laat op het Spaanse eiland Menor- ca in de Middellandse Zee op dit moment een bungalow bouwen. En hij moet daar nu en dan heen om te controleren hoever het met de bouw daarvan staat. ders zouden de buren teveel last van zijn stu die hebben. Menorca Dat zit zo. Wanneer Henk Elsink moet wer ken aan een nieuw pro gramma, aan nieuwe liedjes, zondert hij zie het liefst een tijdlang af. Dat heeft hij altijd gedaan op het eiland Menorca waar hij voor dat doel een vrijstaan de villa moest huren, een piano enzovoort Een vrijstaand huis moest het wel zijn, an- CABARETIER HENK ELSINK uit Amsterdam heeft er geen last mee hoe hij aangesproken wordt, mannen zijn al tijd „meneer" zus en zo De heer Elsink heeft trouwens wel an dere dingen aan he1, hoofd. Hij, die in Am sterdam het café-chan- tant ,De Kooper Molen' Hij heeft nu doodge woon uitgerekend, dat hij net zo goed een eigen huis kan laten neerzetten. Als het al lemaal goed gaat, dan heeft hij over zo'n jaar tje of tien dat huis „eruit", omdat hij geen villa meer hoeft te hu- De buren Maar waarom nu die bungalow op Menorca? Een Friesche Vlag produkt. is altiirl vpr-s ;is altijd.'vens als U trek hebt in vers brood. van dewarme bakkers uit Tilburg

Allerhande | 1971 | | pagina 4