mm centrale verwarming BON IELE HUIS WAMTE week- afleveringen 1e nummer van 1,95 voor 1,- WIBONA Ook u kunt zèif plaatsen en i duizenden guldens besparen 7V\ mi-r, en afstellen. De Spectrum Dieren Encyclopedie in week-afleveringen geeft antwoord op al uw vragen. Nu-nog in he. Natuurbeschermingsjaar 1970- start Uitgeverij Het Spectrum met dit grandioze standaardwerk, een volledige dieren-encyclopedie in week-afleveringen. Alfabetisch gerangschikt en elke week-aflevering verlucht met schitterende kleurenfoto's (totaal 2500). Van week tot week en van A tot Z bouwt u aan de modernste dieren-encyclopedie in Europa, straks in zeven luxe verzamelbanden in uw boekenkast. De eerste week-aflevering - met een voorwoord van Prins Bernhard - is nu ve'krijgbaar week alles over dieren Vijverweg 22 - postbus 47 - Bloemendaal tel. (023) 25 93 01 (bel voor snelle informatie) Lees hoe 't gemakkelijk kan: U bent handig genoeg Wantzo'ri karwei valt enorm mee; u hebt ook niet veel gereedschap nodig. Aan de hand van een duidelijke tekening gaat u aan de gang. 't Is in drie weken voor elkaar. Zonder lassen of solde ren, zonder brekerij. Gaten boren en monteren, dat is alles. Vertrouw maar op Wibona Deze specialisten leveren u cen trale verwarming naar maat, met originele paneel-radiatoren (dus geen „goedkope" convectoren). Helemaal afgestemd op uw huis. Als u gereed bent, komt een des kundige van Wibona de installa tie controleren, -in bedrijf stellen ene kamer. Bovendien stookt u goedkoop aardgas en op deze manier betaalt uw nieuwe cv zichzelf terug. In deze tijd van wasautomaten, televisie en auto's is centrale verwarming geen luxe meer. Wibona geeft garantie U bent verzekerd van een instal latie, die aan uw verwachtingen voldoet. Wilbona garandeert u dat, meer nog, Wibona garan deert u zelfs de temperatuur, die u wenst. Stuur die bon op Dan krijgt u binnen enkele dagen uitgebreide gegevens over het unieke, uiterst volledige zelf- bouwsysteem van Wibona, de grootste specialisten op dit ge bied. Het verplicht u tot niets; geen gezeur, geen man aan de deur. U kunt zich rustig oriënteren. U bespaart duizenden guldens Zelf cv aanleggen; dat is uw vrije tijd op een plezierige wijze pro- duktief maken. Ga maar even na: reisuren van monteurs, hoge uur lonen, sociale lasten en de winst van de baas, dat verdient u alle maal zelf! prijs van de Wibona-installatie kan tóch een beetje bezwaarlijk zijn. Geen probleem: uw cv kan zonder aanbetaling worden ge financierd voor f 12,50 per week (bij installatie-kosten van 2.500,-). Uw hele huis heerlijk warm Plotseling is de 'winter uit uw hele huis verjaagd. Wat een verschil met die ene verwarmde kamer. En dat zonder gedoe met kolen of olie, zonder nalopen van kachels. Een centrale thermostaat controleren, dat is alles. En de stookposten vallen zo mee Plaats: Eigen huis of huurhuis Als u een eigen huis hebt, stijgt de waarde met cv daarvan aan zienlijk. Hebt u een huurhuis? Geen bezwaar, Wfyjt bij verhui zing kunt u de installatie gemak kelijk meenemen. Vaak ook is de huiseigenaar bereid de installa tie over te nemen; want die ver hoogt de huurwaarde. Financiering zonder aanbetaling Natuurlijk, zelfs de uiterst lage U weet wat u per seizoen ver stookt. Als u nu na het eerste seizoen met centrale verwarming de stookkosten eens vergelijkt, zult u merken dat die ongelofe lijk weinig meer zijn dan voor die Verzenden aan: N.V. Wibona - Postbus 47 - Bloeméndaa! Graag ontvang ik zonder verplichting uitgebreide gegevens over ZELFBOUW CENTRALE VERWARMING, en over de gemakkelijke financieringsvoorwaarden Naam: Straat:

Allerhande | 1970 | | pagina 8