Zo is het Zo gaat het Dit kost het Dit Café Filtre wonder is exclusief voor Nederland, alleen verkrijgbaar bij Albert Heijn [waar anders?Q CAFÉ FILTRE IN NEDERLAND 10kant- en-klare fitters gevuld metpittige, kgffie vt w A la minute een kop verse koffie thuis op camping of boot». ALBERTHEIJN INTRODUCEERT IN NEDERLAND Hoe liet werkt u zet het filterbakje in de houder Een doos vol Franse koffiecultuur. Tegelijk een doos vol handigheid en gemak. Nu maakt u pijlsnel een kop lekkere donkerpittige koffie. Géén poederkoffie, maar echte verse, gemalen koffie. u giet kokend water in het bak' 3 De vacuumdoos met de 10 filterbakjes, gevuld met versgemalen koffie, kost 2.50. (De filterhouder deksel kost 25 ct. maar die krijgt u tijdelijk gratis bij elk® doos). u ruikt vers gezette koffie u drinkt vers gezette koffie 1 ngezonden Mededeling WAT IS CAFÉ FILTRE? Dat is een pittig, verser-kan- liet-niet kopje koffie, geserveerd op de wijze van de Franse en Belgische cafés, maar wèl niet de koffie die wij in Neder land het lekkerst vinden. Waarom is het zo vers? Wel, elk kopje wordt letterlijk apart gezet de vers gefilterde koffie drupt rechtstreeks in de kop. Is dat dan niet om slachtig en bewerkelijk? Juist niet: in een handomdraai en twee minuutjes is zo'n verse kop filterkoffie gemaakt. Die heerlijke en handige manier van koffiezetten kan iedereen in Nederland nu hanteren. Café Filtre is hier. Exclusief bij Albert Heijn. Wuin twee miijuteji eerrkgp veièe kgffie IN ALLIS Albert Heijn winkels staan sinds kort de hoge, bruinige dozen met Café Filtre. In die dozen zitten tien va cuum verpakte filter bakjes. Zo'n bakje heeft een dubbele bo dem van speciaal fil terpapier en lussen die twee filters zit 3% gram versgemalen koffie. Let wel versgemalen koffie en geen in stant- of poederkof- tussen kinderen-van-school en fie. U hoeft dat fil- boodschappen-doen terbakje maar op een koffiekop te zetten, kokend water op te gieten en de koffie is klaar. DE FILTERHOUDER OM DE ZAAK nog te ver gemakkelijken is er voor de fil terbakjes een speciale houder met deksel. Die filterhouder past praktisch op alle kopjes. Dus: houder op het kopje, in de houder het filler bakje, even een scheutje kokend water op gieten om de koffie te laten wellen, dan het filterbakje verder volgieten, dekseltje erop, even wachten tot het water is doorgefilterd en de koffie is klaar. Zó vers als u ze nog nooit dronk. De filterhouder-met-dek sel kost 25 cent, maar tijdelijk krijgt u er één gratis bij elke doos Café Filtre. „Mijn man zag dat pak en hij ruilde die koffie wel eens 11 proeven. Coed, ik 'i 1 Ui maak eren een paar Y*>bakjes Café Filtre en meteen enthousiast. deksels handig op de camping '~j.et bleef dus niet bij die ene keer. Voor het weekend heb ik maar een nieuw pak genomen. En volgende week krijgen we een paar goeie kennissen op bezoek dan wil ik ook Café Filtre serveren. Want het is niet alleen praktisch en lekkermaar ook reuze gezellig." ,Voor een kamerbewoner is het beslist helemaal het einde' Hans van Lui- p e n woont op ka mers. Warm eten doet hij buiten de deur, maar hij wil lekkere koffie op z'n kamer hebben. En zonder veel moeite. De heer Van Luipen: „Och, je kunt je na tuurlijk uitstekend redden met oplos- koffie. Maar dot is toch niet helemaal je ware. Vooral niet als je verzot bent op echte koffie. Uit Bel gië had ik wel eens pakken Café Filtre meegenomen voor thuisgebruik. Ik vind echte koffie in de filter het geweldig dat 3e het nu ook in Nederland kunt kopen. Voor een kamerbewoner is het helemaal het einde!" fVoor de variatie en voor de verwennerij9 Bij het echtpaar Kassteen wordt enorm veel koffie gedronken. Mevrouw Carina Kassteen: „Mijn man en ik zijn allebei gek op koffie. We maken het ook op alle mogelijke manieren. Melitta filter, oplos, espresso en percola tor. Die Café Filtre wilde ik voor de va riatie dus ook wel eens proberen. Nou ja, volgens ons is 'ie beslist lekker der dan de andere. Pure verwennerij, zelfs voor kenners zoals wij. Café Filtre staat in ons assorti- wie lekker lui wil doen, maar wel echte ment nu meteen aan koffie wil drinken de top". U moet die verrassende Café Filtre van Albert Heijn ook maar eens proberen. Zo'n doos met 10 filterbakjes kost 2,50 en de plastic houder-met-deksel (prijs 25 ct.) krijgt u er nu nog gratis bij. Café Filtre is een nieuwe koffie- ervaring voor Nederland. Louter en alleen te koop bij Albert Heijn. cKapteiiklaié CaféWiê ,Ik kocht het voor de camping maar gebruik het nu ook thuis' Mevrouw Snij- ders uit Utrecht kocht een pak Café Filtre voor het kam- peer-weekend. Ja, in de caravan is deze handige koffiezet- methode natuurlijk ideaal. Gemakkelij ker kan het niet. Maar hoe gaat dat? Mevrouw Snijders: en de houder op het kopje 2

Allerhande | 1970 | | pagina 8