O Premie-van-de-Maand Club 52.-,o.l82.- 22.- 698.- 476.- mni Clubprijzen tot en met 52.- in PMC-cheques. Van Clubprijzen boven 52.- betaalt u minimaal 52.- in PMC-cheques Albert Heijn's Premie-van-de-Maand Club maakt u het inkopen doen voor Sinterklaas of Kerstmis gemakkelijk. U winkelt op papier gezellig in uw luie stoel. Kijk maar waarmee u anderen wilt verrassen. Kies maar wat u misschien zelf graag wilt hebben. De PMC-collectie biedt u keus genoeg. U kunt deze PMC-premies ook bekijken In een van de PMC-showrooms, waar u ook alle andere premies vindt. De adressen staan in de PMC-catalogus. Deze koffer mag gezien worden. Hij is dan ook van tijdloos sterk rundleer in krokoprint, en kan alles bevatten wat voor een fijne reis van node is. Deze luxe lederen bijoudoos is op zich al een kostbaar kleinood en daarom een dankbaar geef-idee. F-357 Zelfde koffer in groter® Deze wekker van onverslijtbare kunststof met lichtgevende wijzers en wekker-stop-knop loopt een heel jaar op een 12 volts batterij F-487 F-158 F-356 Door de slanke, elegante van edel zwart boxleer en de verrassende bergruimte van 3 royaal bemeten vakken is dit een modieuze handtas voor alle gelegenheden. Nieuwe stofzuiger? Kies dan deze Progress Super 650 met signaal die geleverd wordt met 5 slimbedachte hulpstukken. 650 Watt motor. Kloeke keukenklok met batterij-uurwerk dat precies vertelt hoe laat 't is Kan neergezet of opgehangen worden. F- 749 F-122 F-365 Cadeaus van mveeu S heaffer schrijfsets. Superklasse op schrijfgebied. Dat u bovendien vele tientallen guldens bespaart is mooi meegenomen Denk eens over een hobbybank van massief beukehout waarmee de kiene doe-het zeiver 1001 klusjes sneller en perfecter opknapt Zoefff, zó sn8l doet deze fraai uitgevoerde c'itruspers z'n werk, en klaar is het heerlijk pure vruchtensap I F-60 6 De onverslijtbare mixer van Progress klopt, kneedt, mixt, pureert en snijdt zeer rap. Een tijdbesparend geef-idee Handzame prïsmakïjker - ook nachtkijker - met reflexvrije, goudkleurig gecoate lenzen Vergroot maar liefst zeven maal. Met lederen tas en riem. Enheeft 2 jaar garantie F-159 Een warm geschenk; elektrisch verwarmde polyether matras mét Kema-keur, Zomers zonder verwarming te gebruiken 1 pers. (80 x 190 cm) 1 OQ A-390 Een Tempo Gourmat snelkookpan maakt 1-2-3 uw eten klaar, zonder dat kostbare vitaminen kunnen verdampen. Kompleet met kooktijdenkaart, kooktips en recepten Wat je noemt een luxe attentie, zo'n progressief geconstrueerde en slank vormgegeven gas-tafelaansteker van Braun Met magnetische ontsteking van onbeperkte levensduur 1 pers. (90x190 cm) 1 QQ A-490 F-227 Prozaïsche geschenkenwenk, zo n diepvrieskast? Nee, een praktische en een geldbesparende. Want over 4 laden verdeeld, vriest hij groenten vlees en fruit in. (140 liter DIN) Soepel gaan kleine snelle sportlieden door de bocht, op deze bestuurbar® rolschaatsen. A-451 Geef praktisch en heel duurzaam, een Castor 2000- wasautomaat met maar liefst 8 wasprogramma's én 1 Jskoud, een compressor 2 sterren koelkast geven. Want van z'n 170 liter inhoud (DIN) kan het hele gezin mee profiteren. A-501 biologische 55 knop A-220 Representatieve sigaren- en sigarettendoos in soepel, donkerbruin Attika-teer, met geurig cederhout afgewerkt. Echt gouden tijdprecisie uit Zwitserland. 2 voorbeelden uit de sublieme collectie die de PMC naar Nederland bracht. Bewonder deze verfijnde uurwerkjes ook in de PMC-catalogus. E-232 dameshorloge (14 karaats goud) of een Castor Clean, iets eenvoudiger uitvoering, maar hetzelfde wasresultaat A-249 F-209 E-222 herenhortog® (14 karaats goud) Het flonkerend kristal van deze sierlijke sherry-karaf met 6 bijpassende glazen spreekt eigenlijk voor zich: een kostbaar cadeau I Graag gegeven, deze royal® toiletkast met z'n strakke vorm en 2 glasheldere spiegeldeuren. En u kunt er nog sm zoveel extra cadeautjes in verbergen C-435 De mobiele Parnall droogautomaat bewijst zijn waarde elke dag. Hij droogt al üw wasgoed en laat zich in een hoekje wegmoffelen. A-935 C-815 met deze stijlvolle ontbijtset ^3^: - van „stootsterkvuurvast" Sphïnxporselein, met handgeschilderd JVv ^'1 romantisch kobaltblauw motief gedecoreerd. Koffiezet Wie zou er graag een gedistingeerd® ijsemmer- met ijsblokjestang - van hooggepolijst roestvrij staal bekleed met echt varkensleer bezitten? Alle gastvrije, gezellige mensen natuurlijk! F-196. pracht cadeau in deze gehaaste tijden Hij maakt veel héél veel geurige koffie binnen tien minuten. Uw eigen koffiepot past er altijd onder door de tot 31 cm hoogte verstelbare uitlooparm. F-108 C-T32 Hutschenreuther uit Arzberg tekent voor dit 8-persoons servies van wit Beiers porselein, met randmotiefje in zachte tinten. Compleet ontbijt-, thee- en tafelservies (52 delig) Geef uw huis een beter woonklimaat met een luchtbevochtiger: meubels gaan weer glanzen, planten weer groeien en bloeien. 0-921 F-206 Vingervlugge Olivetti schrijfmachine met verrassende mogelijkheden. Héél perfekt afgewerkt kunstlederen draagtas. Natuurlijk 1 jaar Olivetti-garantie, (zonder inhoud) Deze gereedschapskist van echt beukehout staat op zijn lijstje: al z'n beitels, boren, tangen, zagen en vijlen vinden er een ordelijk plaatsje in. Door de los bijgeleverde strips kan hij zelf naar eigen inzicht indelen. Buitenmaten51,5 x 44 x 19,5 cm. F-142 Tijdig bestellen Als u een PMC-premie als Sinterklaasgeschenk wilt geven, zorgt u er dan voor, dat de PMC-cheques en eventuele bijbetaling op 21 november in bezit van de PMC zijn. Voor kerstcadeaus is de uiterste datum 12 december. Kunt u eerder bestellen Doe het dan I U ontloopt de grote drukte en u bent zeker van tijdige ontvangst

Allerhande | 1969 | | pagina 14