Origineel aardewerk uit Vicenza en Ghirla Articoli per toeletta Aardewerk uit de provincie Venetië 'esposizione' bij Albert Heijn met een originele collectie van een paar honderd artikelen ruim vertegenwoordigd en biedt een fascinerend spel van vormen en kleuren. Ga deze week ook naar Italië in de Albert Heijn SuperMart*. Italiaans wordt er niet gesproken. De taal die daar overheerst is die van de kleuren, expressieve Italiaanse kleuren. Op de prijskaarten staan geen lires. Die werden door Albert Heijn omgerekend in guldens, tegen een voordelig koersje. 'Kleine mode 'van de 'grote 'Italianj Zo wordt de tafel in Florence gedekt De afdeling huis kleding is in de Italiaanse ALLERHANDE Gemakkelijke herkenning in de afdeling huis kleding! Elk artikel met dit label komt uit Italië. Als de Italianen met vormen spelen, mogen wij, noordelingen, wel een beetje jaloers zijn. Dit uit Vicenza en Ghirla geïmporteerde aardewerk zal iedereen bekoren. Ook de Italiaanse vrouwen zijn gesteld op een verzorgd uiterlijk. Vandaar dat toiletartikelen een belangrijke plaats in het Italiaanse 'assortimento' hebben gevonden. a. Kaas- of broodbelegstrooier 2.50 b. Kannetje Rood, geel of oranje. 2.45 c. Blaker2.50 d. Mokken, per stuk. 1.95 e. Snackschaaltje 2.25 f. Vaasjes, per stuk1.10 g. Steelschaaltje 1.50 h. Soepkommen, per stuk 1.95 Als de afdeling huis kleding een beeld zou moeten geven van ik gevarieerdheid van de Italiaanse mode dan zou die tienmaal zo groot moeten zijn. Daaruit blijkt al meteen de betekenis van de Italiaanse ontwerpers. Met zorg heeft Alberto een selectie genu met typisch Italiaanse mode-accentjes. Speelse decors, gestyleerde handbeschilderde bloemen, in het blauw van de Adriatico met hier en daar een zonnig streepje geel. Als het even kan, neem cr meteen deze gewatteerde ds bij. Hij past zo uitstekend het nachthemd met dezeffl borduurgamering en in dezelfde kleur. 14.95 Damesnachthemd in een „wolk" van dubbel nylon met fijngeborduurde galon langs hals. Kantgarnering. Rose, bleu of geel. S, M, L. 7.50 a. Italiaanse parfum in aerosol drie geuren, waaronder Muguet. Per flesje b. Fijne Milanese zeep c. Eau de toilette 'Madame Karisc' mét een artistiek bedrukte muurkalender 1970 d. Spray Hair Lac 'York' e. Bagno schiuma balsamico (verkwikkend schuimbad) in gestyleerde flacon f. Reuksachets in grappige vorm. Voor een frisse geur in de linnenkast g. Flesje eau de toilette mét typisch Italiaans bloemenmandje a. Slabak b. Plat of diep bord c. Mok d. Dessertbord e. Etage-serveerschaal f. SJaschaaltje. v g. Mokka kop en schotel Meisjespullover in 100% Draion met Shetland touché. Verspringende kabels op het voorpand. Rood, geel, groen, bleu of ivoor. 140 - 176. 15.75-18.75 Speelse bouclé-Acryl voor grotere meisjes. Contrast!» en kort ritsje. Rood, man» bleu. 140-176. 16.90-17.90 Ook op deze placemat ontbreken de „fiori" niet. Handgeborduurd tafelkleed vak linnen (z.g. kaasdoek) 135 x 175 cm. Met zes in dezelfde stijl geborduurde servetten. 15.50 Linnen placemat. In de tulp steekt - handig! - een handgeborduurd servet. Rood, groen of geel. 3.95 Rond kleedje 0 25 cm. 0.75 12 bijpassende onderzetters 2.95 Gladhouten pepermolens in effen kleuren en kleurcombi naties. Twee modellen. Per stuk 6.95 Kanten placemat, 2.50 6 bijpassende onderzetters 2.95 Olie- en azijnflesjes in helder glas. Vier modellen. Per stuk 1.50

Allerhande | 1969 | | pagina 12