eet mee a China. [ranse iaas? y Zeg Ciska l69 0 wL 69 69 cd OVER OE GRENS GELEZEN KLOOF TUSSEN ARM EN RUK OVERBRUGGEN 135 Karvan Cevitam N Rietsuikeraktie 1968 Gevolde Speeolaas Skylon L95 Rode Kool V rji&sc c, - albert heijn albert heijn mSK CU Aardappeltjes ,tt:MBERjL968 ALLERHANDE A KOOKERVARINCEN IN t VERRE OOSTEN OPCEDAAN DOOR TADEMA SPORRY is de Chinese keuken al zo ingeburgerd dat het leven zonder bami moeilijk kunnen voorstellen, hij de Chinees" behoort tot de gewone verzetjes en i goede huisvrouw is bekwaam in het bereiden van een Idiotel. Maarer bestaat Chineeseten en Chinees fis u begrijpt wat ik bedoel. Wat wij in doorsnee klaar- een suirogaat, hoe lekker het kan zijn. Met het ioals u dat in China zou worden voorgezet heeft het gezegd bitter weinig te maken. Ik wil heus niet de ■e restaurants in ons land afvallen, maar als men in dag in dag uit van de meer dan fantastische Chinese u heeft genoten, dan ziet men toch wel terdege in dat fél anders en bovenal héél wat beter kan. )!ooit hetzelfde natuurlijk niet ieder- ïjjaar China om daar de de kunst af te kijken omdat ik dat voorrecht is heb gehad, en omdat ar in het Rijk van het i gedurende vijftig da- iet twee warme maal- per dag niet één keer [de heb gegeten, wil ik niet onthouden om ook graantje mee te pikken mijn ervaringen. Temeer men met de bij ons j rjjgbare ingrediënten een "lig eind komt met het »n van de authentieke iten. Uw AH-winkel heeft wat u nodig kunt hebben, thuis bereiden van een gs maal waarvoor u gasten moet uitnodigen van het experiment, dat niet mislukken zal, mee te genieten is niet moei lijk. maar eist wel overleg en koele zenuwen en snel kunnen werken op het kritieke mo- ment. Stuurt u dus vooral iedereen de keuken uit, al ruikt het er nog zo verrukkelijk. Houd uw geheim vast tot de laatste minuut! Uit China bracht ik een aan tal recepten mee die ik heb geprobeerd en waarvan ik u met de hand op mijn hart kan verzekeren dat het een getvel- dig succes zal zijn. In de eer- I ste plaats komt u met gerech- ten die geen van uw gasten j ooit heeft geproefd. In de twee- 1 den op tafel bij elkaar en men neemt niets op het bord. maar „pikt" uit de schalen. Eigenlijk hoort u met stokjes te eten, wat heel wat minder moeilijk is dan u denkt als u zich laat voorlichten in de winkel waar u de eetstokjes koopt. Maar u mag gerust met een vork eten. Een mes is niet nodig. Het eten is beetgaar. De soep eet u met een porseleinen lepel uit een porseleinen kom metje. Voor het dekken neemt u een laken dat ertegen kan, want er zal wel eens gemorst worden bij het pikken. Ieder krijgt een groot bord als on derbord, en daarop het porse leinen kommetje. Een bierglas en een groot servet4 dat u om de hals mag knopen, voltooi en het dekken. En in het mid den zet u op tafel alles wat u bezit aan rechauds, theelichtjes of fondue-comfoortjes, om de bijgerechten warm te houden iijdens de maaltijd. De rijst wordt warm gehouden in de keuken of op de warme haard. Men vult de kommetjes eer de gasten gaan zitten en hoeft meestal niet bij te vullen. Uit hetzelfde kommetje eet men later de soep. Rijstrestjes OQUEFORT: deze half- de kaas mag als de m Rociuefort gevoerd dt alleen uit schape- k worden bereid en ft een vetgehalte van procent. De naam -Ro- fort is beschermd en de i mag uitsluitend rij- in de grotten van deze nse plaats zelf. AMEMBERT: deze ron- platte kaas met een rsnee van ruim tien timeter. stamt uit Nor- idië en zou voor het it gemaakt zijn door lame Marie Harel, die i in 1791 op de markt :ht. Tegenwoordig rct Camembert in heel nkrijk gemaakt. De s heeft een zachte noot- champignonachtige tak. IRIE: stammend uit de lek ten oosten van Pa- wordt ook deze kaas al wen in Frankrijk ge lakt. Tijdens het Con- van Wenen werd de ie uitgeroepen tot ,.De ning van de kazen". Het »ehalte van Brie is 45 50 procent in de droge f. De kaas heeft een dia ter van ongeveer veer- centimeter. bij een ;te van drie eentime maar wordt uiteraard in „taartpuntjes" ver- cht. LE ROI: net zoals de Ca- ibert een witschimmel- aas, afkomstig uit Bretag- Het kaasje is bereid uit irnelk en heeft een vet- halte van 75 procent in droge stof. BOURSIN: deze kaas is sng niet zo oud als de an- S?re Franse kazen. De oursin komt uit Norman- 8 (vetgehalte 75 procent) I dikwijls wordt de kaas mengd met kruiden, Mflook of peper. Het ge- icht bedraagt 75 tot 150 am. PONT L'EVëQUE. ook l Normandië afkomstig ft ook uit koemelk bereid, et een vetgehalte van 45 recent. De kaas is vier- ant van vorm en meet ngeveer elf bij elf centi- neter, bij een hoogte van irie centimeter. Onder de aam Angelot werd de Bit l'Evêque reeds in p gemaakt. ILANGRES: een kaasje hn tweehonderd gram in 8 vorm van een afgeplat- kegel. Het deeg is be- fkt met de grijze as van euk of populier. Onder de ójna zwarte korst bevindt kh het gelige kaasdeeg, Sjn van korrel zonder gat. lacht en enigszins pikant smaak. De Langres lordt gegeten van half ok tober tot half mei. SAINT MARCELLIN: Wspronkelijk een geite- «a.sje, dat de laatste jaren hoofdzakelijk van koemelk •rdt bereid. Het is een ije van honderd gram, romstig uit het district phiné, met een vetge- ^Jte van 45 procent. De ^int Marcellin wordt *ax gemengd met papri- kerry en komijn. de plaats is het zonder vet- 5 bereide maal zó licht dat niemand zich opgeblazen zal voelen. In de derde plaats is alles zo snel bereid dat ieder vitamientje in leven blijft. En aan het einde van de maaltijd zal iedereen in een staat van opperste vervoering verkeren omdat er zulk eten bestaat! Soep aan het einde Nu moe* u eerst weten waaruit een Chinese maaltijd bestaat. Basis is natuurlijk de rijst, mooi droog en groot van kor rel. Dan zijn er vier en nooit meer bijgerechten: een groen teschotel, een vleesschotel, een kip- of eendschotel, een eier- scholel. U mag ook vis nemen in plaats van een van de drie laatste. Hel maal sluit met de soep. wc+ niet zo dwaas is als het klinkt, want in tegenstel ling met wat vaak beweerd wordt kan soep de eetlust lelijk benadelen. Het tafeldekken vraagt ook om bepaalde regels. Wie een ronde eettafel heeft, is heet beste af, want alle schotels staan mid- verwijdert de gastvrouw met een lepel op een gereed gezet bord. Bijspijzen Ik zal u nu de recepten geven voor een viertal bijspijzen, die zich gezamenlijk binnen het kwartier laten bereiden, wat prettig is voor gasten en gast vrouw, die dus niet lang in de keuken hoeft te blijven, mits ze al het voorbereidende werk vooruit heeft gedaan. De rijst heeft u op de gewone manier klaargemaakt, dat zal geen moeite geven. U kunt gerust Instant-rijst gebruiken als werkbesparing. De vorige dag hebt u van een kleine diepvrieskip de re cepten zijn voor vier personen maar laten zich gerust „uit smeren" over zes een mooie heldere bouillon getrokken met knoflook, een uitje, maar zon der kruiden. Wel gebruikt u een theelepel Vetsin-poeder. De bouillon wordt gezeefd in dien deze niet glashelder is. Van deze bouillon maakt u op de dag zelf de soep door het langzaam toevoegen van een geklutst ei. dat dus draden zal trekken, en een handvol flin terdun gesneden reepjes ham. Het kippetje hebt u uit gebeend en tot beetklare stukken gesneden. Omdat dit zoetzure kip wordt maakt u de volgende marina de: twee kopjes bouillon, een kopje azijn, een kopje bruine suiker, twee bolletjes gember met twee lepels gemberstroop, een snufje zout, een paar lau rierbladen, kruidnagels, en een teentje knoflook, Hierin moe ten de stukjes kip gedurende de nacht en de volgende dag (hoe langer hoe beter!) trek ken. U hoeft dan voor het eten alleen de kip gloeiend heet te maken en de marinade te bin den met aardappelmeel. Het geheel wordt gegarneerd met gebroeide en gepelde amande len. waarvoor u prachtig bak- amandelen kunt gebruiken. Hiervan houdt u de helft ach ter (een zakje is ruim voldoen- i de voor het hele maal) voor de groente. Deze zelfde schotel kunt u variëren door in plaats van kip stukken vis of een mooie hele vis te nemen. Deze wordt rauw gemarineerd en later even gaar gekookt. Sjen Hsien Djou Het pronkstuk van uw maal tijd is het gerecht Sjen Hsien Djou, wat zoveel betekent als „Feeënvlees". Hiervoor heeft u nodig: anderhalf pond mager varkensvlees aan grote dobbel stenen. Voor de saus neemt u: een kopje sherry, een kopje sojasaus, een kopje bruine sui ker, een theelepel Vetsinpoe- der. In deze saus wordt het vlees in een stevig gesloten pannetje vier uur lang au bain marie gestoomd. U maakt dit dus vier uur vóór de maaltijd klaar. Voor de groenteschotel neemt u: ragdun gesneden een kwart wit kooltje; drie even dun ge sneden preien; drie ons verse taugé of een blikje dat u goed laat uitlekken; één ons flin terdun gesneden champignons, vers of een blikje. De vierde schotel bestaat uit roereieren met shrimps uit een blikje. Het bereiden hiervan zal wel geen moeilijkheden opleveren. U volgt uw gewone recept. Nu gaat u als volgt te werk wanneer het spannende mo ment vlak voor de maaltijd is aangebroken: het feeënvlees wordt uit de saus gevist en goed afgesloten warm gehou den. Niet laten uitdrogen! In de geurige saus van dit vlees sauteert u gedurende anderhal ve minuut en geen seconde langer! de groente, terwijl u intussen de roereieren klaar maakt. De groente uit de saus nemen en mengen met de amandelen. De kip is al klaar en wordt warmgehouden. De laatste minuten voor het aan tafel gaan zijn zeer opwindend en u hebt iets van een veldheer vóór de slag. Alles gaat op schalen en dan op de rechauds. De soep laat u pruttelen op de sudderbrander en u dient die na het maal op. In een terrine BORSTHAAR TN AMERIKA kijkt niemand al meer op wanneer een magere Vrouw daar plastic kuiten of „opvulbillen" bestelt, en dan nog wel gewoon per postorder. „En niemand die er erg in heeft, wanneer u deze dingen draagt", adver teert het postorderbedrijf er vrolijk bij. Wan neer u op dit moment „neen, toch" roept, moet u dat maar snel weer inslikken, want deze uiter lijke „nepperijtjes" naderen ook ons. Valse wim pers, goed, niemand die er meer op let. Haarstukjes, hele pruiken, allemaal al gewoon. Maar het Duitse damesblad „Constanze" be richt nu, dat er mogelijk ook in uw omgeving al mannen rondlopen met vals haar op... hun borst. Maar hoe komt een man er nu bij, een haarstukje voor zijn tors aan te schaffen, zo vroeg men zich bij „Constanze" af. Men ging te rade bij vijfhonderd echtparen. Of haar op een mannelijke borstkas een bijzonder mannelijke indruk op de dames maakte, zo was de eerste vraag. Maar 103 van de echtgenotes zei daarop „ja, inderdaad". Aapje uit de mouw: maar liefst het grootste deel van de mannen bezitten in het geheel geen borsthaar. Hoewel sommigen van S Miljard dollar naar de ontwikke lingslanden. maar voor een groot deel in de vorm van leningenzodat er schulden van jewelste ontstaan. De Rietsuiker aktie 1968. waarover u in de kranten on getwijfeld hebt gelezen, is bedoeld om de weg te wijzen naar een andere vorm van steun waarmee de arme staten veel beter op de been geholpen kunnen wor den. De Aktie, die gesteund wordt door een Co mité van aanbeveling dat het predikaat „van zwaar kaliber" niet mag worden ontzegd (Prof. Dr. A. D. Belinfante, Prof. Dr. H. Lin- neman, Prof. Dr. B. V. A. Röling, Prof. Dr. J. Tinbergen, e a.), heeft sinds zij op 5 oktober van start ging. al heel wat tongen en pennen in beweging gebracht. Voor- en tegenstanders van het idee brengen, met de hand op alle mogelijke gecompliceerde rapporten en we tenschappelijke lectuur, hun opvattingen naar voren. De technische details duizelen de buitenstaander voor ogen. Dp telefoon staat niet stil In zijn kamer hoog in de Amsterdamse Korte Tolstraat stoot Paul van Tongeren, een student in de rechten en politieke we tenschappen en één der initiatiefnemers van de aktie, onze handen vol met stencils, vol toespraken, pamfletten, persberichten. De te lefoon rinkelt onophoudelijk, want overal in het land willen mensen meer weten van de plannen en deze eventueel propageren. In ruim dertig gemeenten is al iets op touw gezet. In Amsterdam hebben op vijf plaatsen in de stad stalletjes gestaan waar documentatie materiaal werd verspreid en er is een discus sie-avond geweest in Frascati. Daarna volg den onder meer acties in Utrecht, Leiden. Nijmegen, Bolsward en Heerenveen. Ook hier werd meestal gewerkt met voorlichtings stands, maar er werden ook marsen georga niseerd en leraren van scholen benaderd met het verzoek, hun leerlingen het doel en de achtergronden van de zaak uit de doeken te doen. Rietsuiker ruilen voor bietsuiker In Harderwijk werd de zaak nog iets origi neler aangepakt Daar trok men langs de deuren met de vraag: „Hebt u misschien een pakje bietsuiker in huis? Mogen wij u in ruil daarvoor een pakje rietsuiker overhandi gen?" Het is opvallend, dat het vooral mensen uit 'net onderwijs en het jeugdwerk zijn, die zich met enthousiasme achter dit initiatief stel len. De rietsuikeraktie is niet uit de briljante gedachten en studies van één bepaalde stu dent voortgekomen. „Al sinds jaren", vertelt Paul van Tongeren, „hebben mensen als Prof. Tinbergen en Prof. Linneman zich in deze problematiek verdiept, en er uitvoerige litera tuur over samengesteld. Hun werk heeft een vriend van me, Cees van der Hucht. ertoe geïnspireerd iets te gaan ondernemen. Hoewel het zijn nut heeft dat er in discussies diep op alle details wordt ingegaan, ging het ons er in de eerste plaats om mei de suiker de toestand van de huidige wereldeconomie te symboliseren. Wij wilden aangeven welke wegen men, naar ons gevoel, zou moeten inslaan om in de wereld tot een betere taak verdeling te komen en daardoor de kloof tussen arm en rijk te overbruggen". gram Verrukkelijke combinatie van speculaas met zachte spijs. De nieuwste aanwinst, echte banketbakkersspeculaas uit de Zaanse ovens. Probeer die eensl Doe hetl In het nummer van september las ik het artikel van de heer J. Hoogkarspel (of is dat een pseudoniem?). Enfin, een soortgelijk geval heb ik meegemaakt. Ik werd geboren te Woerden, waar mijn vader een steenfabriek had. Vader was een echte kaaskenner en als er kaas gekocht moest worden, deed vader dat en mocht ik wel eens mee. Dan ging hij naar een speciale kaasman, die een blauw pak aan had en waar alles blauw was in de don kere winkel. Hard blauw, wat ik u bidden mag en niet in een pan! Snel vult u de kommetjes met rijst en zet die op de borden. U hebt het ijs koude bier gereed gezet en u roept de gasten. Men gaat aan tafel. Men knoopt het servet om en doet proe vend de eerste hapjes. En let u dan eens op de gezichten! Van-elfsprekend drinkt u na dit maal géén koffie. Om in stijl te blijven zet u een pot .slappe Chinese thee en serveert die na afloop zonder suiker en melk. En weest u ervan ver zekerd: na een dergelijk maal is uw reputatie van huisvrouw tot een duizelingwekkende hoogte gestegen. zoals in Staphorst. De hele Goudse kazen lagen daar alle maal op datum en op planken. Vader kreeg een speciale be handeling, want de man in het blauw ging eerst de rek ken langs en plotseling riep hij dan verheugd: „Ja, dit is een kaas voor U mijnheer!" Hij slak er dan de kaasboor in en vader moest proeven. Ik ook (ik was 8 jaar denk ik). „Nee, nog even méér belegen zei vader. Dan verder de rij langs tot de man wederom een kaas uit het vak nam en zei: ,.Ik geloof dat ik rut heb, wat U zoekt!" Enfin, ik wil het hele ceremo nieel niet verder belichten, want dat zou te lang worden. In ieder geval sprong deze dikke blauwe, blozende blonde knaap wel 'n uur met vader door zijn complete verzame ling en eindelijk werd de koop gesloten en de grote ronde goudse thuisbezorgd. Dat was altijd een „plechtig" gebeuren. Héél anders, dan nu, nu pak je gauw een hompje uit het vak en klaar is Kees. Niets aan. Ik heb dat ceremonieel onthouden en later toen ik getrouwd was en in Friesland woonde kon ik nooit lekkere kaas vinden. Ik trouwde vóór de oorlog en bij ons in het dorp kreeg je gewone kaas zonder geur of smaak. Ik was niet tevreden. In de stad zocht ik bij diverse kaasboertjes naar „mijn" kaas. Nooit geluk. Mijn man vond alles best, als het maar kaas was of er naast gelegen had. In Friesland ken nen ze alleen schapenkaas en fabriekskaas. Totdat ik eens een „winkeltje" van AH bin nenstapte. Een gewoon klein winkeltje. Daar kocht ik een stukje kaas en, thuisgekomen, dacht ik: „Dit is goeie kaas!" Na enkele jaren gezocht te hebben had ik nu mijn kaas boer gevonden! Mijn vader was géén logeer- type dus kwam zelden naar het Noorden. Toen hij weer eens kwam en aan het ontbijt zat én kaas at zei hij „Zeg waar heb je die kaas vandaan, die is heel goed, ik heb hier nognooit lekkere kaas gegeten!" Ik zei toen: „Oh. die heb ik eindelijk bij Albert Heijn in Leeuwarden gevonden!" Nou, dat was in de roos, want vader zei: „Ja, dat wil ik best gelovenAlbert Heijn koopt in Woerden, altijd de beste kazen van de markt, dat is allang bekend de duursten óók en daar kan geen één tegen op!" Gelukkig had ik bewezen een dochter van m'n vader te zijn door óók de goede smaak en de beste te kunnen uitzoeken en selecteren. Tegenwoordig mag je nooit meer „keuren". Dat deed AH vroeger wel en ik keurde de kaas eerst, vóór ik twee pond kocht. Dat is jammer. Ik neem nu alleen nog boerenkaas, maar liever keurde ik eerst. „Zo, dat was mijn ..zegje". Vader is inmiddels 89 en nóg kaasliefhebber." Mevr. M. L. N. H. te Petten (N-H.) Speciaal bij WEEK A AN BIEDING (van 7 tjm 13 nov.) hr:i Fles 0.30 liter JL84- die mannen het wél graag willen hebben, eigen lijk. ONZIN TV/JAAR DRIE van de honderd vrouwen wil- x len hun man eventueel met een stukje vals haar onder het hemd zien rondlopen; de rest vindt zoiets onzin. En de mannen zelf Maar een paar zeiden: „Misschien zou ik wel zo'n haarstukje kopen". Tot slot raadpleegde „Constanze" een psyeno- loog. En die vertelde: „Voor de échte man, zoals die door zoveel vrouwen wordt gedroomd, is borsthaar misschien wel noodzakelijk. Maar ik geloof niet, dat dat haar ook maar iets te maken heeft met de keuze van een bepaalde partner". IJDELE MANNEN MEN VERTELT altijd dat vrouwen ijdel "x zijn. Maar mannen zijn het veel meer. Vrouwen zijn ijdel voor de spiegel, mannen zijn het de hele dag" („Uitspraak van een vrouw, in het Duitse blad „Stem") DRUPPENDE KRAAN tTEBT U een huis met een radio die al- leen speelt wanneer u er af en toe een klap op geeft? Een deurkruk die steeds maar blijft doordraaien, maar nooit de deur opent? Een tuin waarin het gras maar niet wil groeien? Een kraan die alleen druppelt wanneer u niet in slaap kunt komen? Wel, dan hebt u geen huls, maar een thuis". Aldus een lezeres van het Britse tijdschrift „Woman's Own". VADER OP STAP ALLE VADERS, die boven de vijftig jaar zijn, lopen het gevaar verliefd ie worden op het meisje van hun zoon, aldus een psychia ter in „Neue Revue". En waarom dan dat ge vaar, om als de „vader" van Toon Hermans op stap te gaan? De vaders willen graag weten of ze nog kun nen „meedoen", de vaders zijn jaloers op de successen die hun zoon boekt, de vaders missen wellicht het bezit van een eigen dochter, de vaders kunnen op hun leeftijd snel indruk ma ken op een jong meisje, aldus nog steeds de psychiater. „En wel speciaal op jonge meisjes, omdat oudere vrouwen die vaders maar al te snel door hebben", voegt hij eraan toe. DOLFIJNENLIEFDE 'TERWIJL DE AMERIKAANSE mr. Rambo motorpech kreeg met zijn boot, vlak voor Kaap Kennedy, zwermden de haaien reeds rond zijn scheepje. Toen de nood het hoogst werd, kwam er een school van tweehonderd dolfijnen, die de haaien verjaagden en vervolgens als gek ken gingen gillen, tot er eindelijk hulp kwam opdagen. „En deze geschiedenis is waar", aldus het blad „Constanze", dat nog meer voorbeelden van dolfijnenliefde voor mensen aanhaalt. Er bestaat niet alleen liefde op een afstand, aldus „Constanze", maar dolfijnen kunnen ook bijzon der goed opschieten met vrouwen." Hoewel eigenlijk het omgekeerde waar is. ver telt men erbij, want het zijn de vrouwen die bijzonder gek zijn met-de flippers. De dolfijnen zelf moeten namelijk een aantal bijzonder vrou welijke eigenaardigheden hebben, want zo scheppen ze bijvoorbeeld een soort kraamkamer onder water wanneer een der dolfijnen jongen moet krijgen. „Andere dolfijnen assisteren dan bij de geboorte aldus het Duitse damesblad GILLEN ALS u maar hard genoeg gilt of huilt, krijgt u uw zin. Onze baby's passen deze metho- NACHTKLOK De kous voor u! Wandelnylon - naadloos - kleur Roma - maten 8} t/m 11 per paar Skylonde kous die extra elastisch is! Gebreid van de allerbeste garens, waarborgt een rimpelloze pasvorm. Vlug-klaar-menu de al lang toe NIET ZIEN (Gelezen in „Constanze"). ^ELEZEN in „Constanze": „Sex is dat, wat 7 men juist niet laat zien." BEETJE LACHEN .Dokter hou ep/f! ACHEN IS GEZOND niet zomaar een gezegde, het Is nog letterlijk waar ook, aldus een arts uit Noorwegen in haar boek „Leef en leef langer". Lachen ontspant niet alleen de longen, maar ook de maagspieren. En het allerbeste wordt de zaak ontspannen bij mensen die om zichzelf lachen, zo vertelt professor dr. Kare Rodahl. ..K/ok... IN „WOMAN'S OWN" vertelt mevrouw Do- ris Race in Engeland over haar man. oie klokken verzamelt. „Na een paar jaar huwelijk; kan ik nu eindelijk 's nachts slapen", schrijft ze. „totdat een Duitse muurklok om vier uur in de morgen begint te slaan, 53 slagen." Haar man staat dan op. om de klok stop te zetten. „Het hele huis hangt vol met klokken", zo schrijft ze verder, „maar de eerste dag van ons huwelijk heeft mijn man me gezegd dat ik I aan die klokken niets hoefde te doen. Nu stoft hij ze zelf af totdat hij bij de veertigste1 neervalt." DOOR LYNDA IJET WEEKBLAD „Paris Match" heeft het feit, dat president Johnson van Amerika zich geen kandidaat meer stelde voor het presi dentschap, toegeschreven aan een uitspraak van Johnson's dochter Lynda. Deze oudste dochter van de familie Johnson is getrouwd met de soldaat Chuck, die vlak na het huwelijk naar Vietnam moest vertrekken. Volgens „Paris Match" zou Lynda, op de dag dat haar echtgenoot vertrok, naar de slaapkamer van haar vader zijn gerend, om de president toe te roepen: „Waarom moet Chuck naar Vietnam, als zoveel mensen toch tégen die oorlog daar zijn!" „Dezelfde dag maakte president Johnson be kend, zich geen kandidaat te stellen", aldus „Pa ris Match". TOEGANG MAAR één man mag vrye toegang hebben tot uw huis: uw eigen man. (Gelezen ln „Constanze") niet meer koken 3/4 pot (720 gram) -7T (weekaanbieding 7 t/m 13 nov.) met kant-en-klare 1/1 blik Tip: met gebakken ul en appel geeft u extra smaak aan dezeoer-hollandse maal tijd. albert heijn

Allerhande | 1968 | | pagina 7